320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Kuuse ütles ka peale sõudmist meie sõudeliidu kohat suusaliit.
    Keegi juba ehk pani tähele ka..
    Sai jah korra naerdud.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Gruusia, mitte Georgia.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
        situ püksi, idu.
        astrid kannelt vännad v?

        Kommentaar


          Algselt postitas Homie Vaata postitust
          astrid kannelt vännad v?
          Kannel on tegelikult kolm korda parem reporter, kui kogu sporditoimetus ilmselt kokku, kuid sport pole vist just tema tass teed tõesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Kannel on tegelikult kolm korda parem reporter, kui kogu sporditoimetus ilmselt kokku, kuid sport pole vist just tema tass teed tõesti.
            vot see on juba õige jutt...nagu Jaansongi on mitmetel kordadel öeldnud, et on praegu veel liiga emotsionaalne, et teha otsuseid edasise karjääri jätkamise suhtes...olin minagi sis tiba emotsionaalne ja pakkusin lõpus selle astrid kanneli laimamisega üle, aga see on minu arvamus ja selle pärast ei pea kohe kusagile saatma või sitasti ütlema, nagu siin foorumis "heaks" tavaks on saanud...

            tervitused fittile ja sellele rootsi nimega patrioodile.

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Gruusia, mitte Georgia.
              Mõlemat pidi on õige. Gruusia on tuletatud vene keelest. Lääs aga kasutab Georgiat.

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Gruusia, mitte Georgia.
                Grusiinid elavad oma sõnul püha Georgi maal ja viisakam nende suhtes on öelda Georgia.
                Keegi soccernetis ütles kunagi midagi sarnast.
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  Miks Säärits korvpalli kommenteerib?
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    mul pidi ka eile süda seisma jääma, kui ma nägin err spordi kodulehelt 18.augusti telekava vaadates, et USA kossu kommenteerib Säärits, ilmselt ei jõua lihtsalt Kalkun igale poole, kommis ta ka ju trekki täna. Aga noh, mis seal USA mängus ikka kommenteerida on, lihtsalt vaata...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Homie Vaata postitust
                      mul pidi ka eile süda seisma jääma, kui ma nägin err spordi kodulehelt 18.augusti telekava vaadates, et USA kossu kommenteerib Säärits, ilmselt ei jõua lihtsalt Kalkun igale poole, kommis ta ka ju trekki täna. Aga noh, mis seal USA mängus ikka kommenteerida on, lihtsalt vaata...
                      Kas Säärits millalgi ise korvpalli ei mängind? Millalgi mingist ülekandes on meelde jäänud... äkki eestikate finaalist.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Säärits on mänginud korvpalli, noh rohkem küll oma löbuks, aga siiski. Ja lisaks sellele on ta löpetanud selle kuue sambaga kooli ning vöiks olla lausa korvpallitreener, seega ehk ta siiski ühtteist sellest alast jagab. Ma ei tea, pole vaadanud.

                        Astrid Kannelist aga nii palju, et ta vöib ju hea reporter olla (ilmselt ongi), aga ta vöiks natukenegi tagasi hoida oma pölgust Hiina ja kommunismi vastu. Mitte, et seda kiitma peaks, aga pidev soigumine, kui haige riik see Hiina on, hakkab pikapeale ära tüütama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Säärits on mänginud korvpalli, noh rohkem küll oma löbuks, aga siiski. Ja lisaks sellele on ta löpetanud selle kuue sambaga kooli ning vöiks olla lausa korvpallitreener, seega ehk ta siiski ühtteist sellest alast jagab. Ma ei tea, pole vaadanud.

                          Astrid Kannelist aga nii palju, et ta vöib ju hea reporter olla (ilmselt ongi), aga ta vöiks natukenegi tagasi hoida oma pölgust Hiina ja kommunismi vastu. Mitte, et seda kiitma peaks, aga pidev soigumine, kui haige riik see Hiina on, hakkab pikapeale ära tüütama.

                          siin veel üks "super intervjuu " sellelt viimaselt

                          http://sport.err.ee/beijing2008.php?...o&videoid=6403
                          www.netsoccer2.com

                          Kommentaar


                            Kusjuures see Kanteriga tehtud lugu oli päris humoorikas ja otseselt pange just ei pandud. Ja mis peamine - ei halatud taaskord teemal, et köik Hiina lapsed peavad palju vaeva nägema, et sportlased endale Nike riided selga saaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                              siin veel üks "super intervjuu " sellelt viimaselt

                              http://sport.err.ee/beijing2008.php?...o&videoid=6403
                              loomulikult, kogu maailm vajab veel rohkem "mis tunne on enne tähtsat võistlust"-tüüpi intervjuusid...

                              Kommentaar


                                Tegelt on Kannel saadetud ilmselt Hiinasse seetõttu, et ta teeb seal mingit doksaate moodi asja samal ajal. Et vaene ERR mõtles, et ühendaks kaks asja ja laseks tal natuke sporti ka teha. Nagu Vahur Kersna osales kalapüügi MM-il vms asjal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X