320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eilse kommentaari käigus väitis Sarap paari olukorra põhjal, et ilmselt Fellainile ei meeldi kaitses tööd teha. Samas Fellaini on ju kaitsev poolkaitse. Väike vastuolu.

    Kommentaar


      Ma ei saa aru, et miks nad koguaeg seda ühte mängu heietasid kus me kaotasime 1:0. Palju põnevam oli tolle aasta kohtumine Belgias kus Ott Reinumäe poolaja viimasel minutil peaga omavärava lõi.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas pedro
        Jurtšenko, kes peavad päevast päeva Marko ila kuulama.
        ammu enam ei kuula ju, või mis?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust

          Sarap: "Marko, tuleb sul see pete tuttav ette"
          (5 sekundit vaikust)
          Kaljuveer: "Ja nüüd tuleb pikk sööt ette Operi suunas."

          No perse, suhtle Avoga.
          Huvi pärast küsin, et mida Sarap selle pette all siis mõtles?
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
            Eilse kommentaari käigus väitis Sarap paari olukorra põhjal, et ilmselt Fellainile ei meeldi kaitses tööd teha. Samas Fellaini on ju kaitsev poolkaitse. Väike vastuolu.
            Mängus see küll välja ei löönud.

            Kommentaar


              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Huvi pärast küsin, et mida Sarap selle pette all siis mõtles?
              Kink ja Ronaldihno teevad ju seda trikki.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Kink ja Ronaldihno teevad ju seda trikki.
                See oli suhteliselt Ronaldo stiilinäide . Keha hoiak ja vastav kiirus meenutasid just Portugali poisi trikitamist.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Tegelikult oli see Sääritsa trikk, sellepärast Sarap küsiski, et Kaljuveer peaks teadma. Ok. nali naljaks, aga jah Kaljuveerile võiks keegi ikka näkku öelda küll. Mul pole isiklikult tema vastu midagi,aga jäägu oma liistude juurde. Jalka on ikka null tal. Ja siis veel sõidab ise kohale ka sinna. Kohati on isegi mul piinlik vaadata kui ta kokutama jääb ja midagi tarka öelda ei oska.

                  Kommentaar


                    Tegelikult pole see Kaljuveer nii hull midagi, kui siin väidetakse. Omad vead on kõigil. Ei tasu liiga suureks puhuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Tegelikult pole see Kaljuveer nii hull midagi, kui siin väidetakse. Omad vead on kõigil. Ei tasu liiga suureks puhuda.
                      Tihti tehtakse sääsest elevanti, aga siin kohal on küll kriitika 100% õigustatud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Tegelikult pole see Kaljuveer nii hull midagi, kui siin väidetakse. Omad vead on kõigil. Ei tasu liiga suureks puhuda.
                        Aga tegelikult ikka on küll. Ma ei ütlegi, et ta mingi tropp või jobu on ja eks ta muid alasid oskab kommenteerida ka (ise ma ei hakka täpselt midagi oletama, sest pole teistes alades eriti pädev)Olen kuulnud, et ka igasuguste ülekannete sebimisel jms pidi kõva käpp olema, et ühesõnaga orgunn. Aga kui sa oled aastaid jalgpalli jälginud ja tema kommenteerimist kuulanud, siis tegelikult on päris kurb. Justnimelt kurb tunne on. Ta isegi ei arene. Ma ei hakka siin üleüldist kommentaatorite taset arutama, aga fakt on ju see, et neil on seal temast paremaid kommentaatoreid panna, aga ta ise ei taha aru saada sellest.

                        Kommentaar


                          kas täna on jälle kaljuveer mängu vaatamist segamas?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            kas täna on jälle kaljuveer mängu vaatamist segamas?
                            karta on jah..ta ju kohapeal.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Türa hui mind huvitab ju, kui palju sattdionil kohti on ja palju inimesi kohal on. Ega ma mingi kuradi statistik ei ole!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Türa hui mind huvitab ju, kui palju sattdionil kohti on ja palju inimesi kohal on. Ega ma mingi kuradi statistik ei ole!
                                Mind küll huvitab.
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X