320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

traumad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'traumad\'

    ma sain eelmise aasta aprillis mingi värdjasliku kodarluu murru.terve suvi oli luus mingi traat sees.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'traumad\'

      ma tulin täna luu murruga haiglast jiippppiiii

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'traumad\'

        Jalaluu murd rikkus natukene eelmist kevadet, aga pohhui. Alguses, kui mängima hakkasin, ei tahtnud millegi pärast eriti palli pärast võidelda ja kui vaja kiirelt üle minna ei seisnud pall jala küljes ja veel sihikuga oli ka kõik paigast. Kornereid ja asju ei oskanud ka eriti anda. Nüüd olen juba enda vana vormi tagasi saanud. Väravavõimalused kasutan enamjaolt ära, kornerid tulevad ilusti välja ja sööt jookseb.
        sigpic

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'traumad\'

          miks sind küll A koondises või kasvõi u-17, u-19, u-21 pole?
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'traumad\'

            Algselt postitas kaala


            miks sind küll A koondises või kasvõi u-17, u-19, u-21 pole?
            jah hädasti oleks vaja vähemalt ühte meestki kellel sööt jookseb ja enamus väravavõimalusi ära kasutab.
            ½121½

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'traumad\'

              vigastusi on olnud seoses jalkaga vähe, kõigest sõrmeluu murd ja paar korda põlvesidemete põrutus, muud nagu polegi olnd

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'traumad\'

                cisse
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'traumad\'

                  Selline probleem.
                  Endal oli pidev põlvevalu, mõlemas põlves, tegin röntgeni ja ootasin kaks kuud ortopeedi järjekorras. Eesmärk oli muidugi saada sõjaväest vabastus :P (sest endal väga hea töökoht ja oleks lihtsalt mõttetu see koht teisele anda), ja põlved mul tõesti valutavad.
                  Nii, tuli siis see päev järjest lähemale, mil pidin saama ortopeedi juurde. Mingi 3 nädalat enne seda tuli vasakusse põlve imelik tunne, nagu keegi torkaks nõelaga ja see kestis umb 3-4 sekundit, ja päevas 20 korda. Mõtlesin, et nüüd saan ortopeedi juures oma põlvevalu piiri seada.
                  Koitis siis lõpuks päev mil sain ortopeedi juurde minna. Enne mind oli järjekorras 5 meest/naist. Kõik 50-80 aasta vahel ja enamus lonkas kõvasti. Käisid nemad ära, siis läksin mina sisse, sirge seljaga, ei lonkanud ega midagi. Andsin röntgeni pildid arstile ja hakkasin tema seisukohta ootama. Vend vaatas mind, küsis mille üle kurdate, rääkisn siis probleemi ära, katsus põlvi, palus kükitada ja hakkas siis diagnoosi kirjutama. Ning ta kirjutas, et põlved on täiesti korras, ning et olen sõjaväeks kõlbulik. Ning kui ma küsisin, et aga mu põlvede valu? Sellepeale ta vastas, et kasutage spordikreemi.
                  No sa mõtle türaüraskit. Küllap ta arvas, et olen vinks-vonks korras poiss ja tahan lihtsalt sõjaväest ära pääseda. No tra aga ma tunnen ju oma põlvedes valu. Ning seepärast, et mingi paks pede ei viitsinud põhjalikult mind uurida, pean ma loobuma oma töökohast ja põlvedega riskima? Hell no, aga samas ei tea mida teha, sest saatekirja saan ainult sõjaväekomissariaadist, ning seal mulle teist enam ei anta, sest arvatakse, et ma tahan neid kuidagi petta. No aga mida vittu ma nüüd siis tegema pean?
                  Äkki keegi oskab öelda tõeliselt head ortopeedi, kes uuriks mu põlvi ja annaks oma arvamuse?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'traumad\'

                    Midagi väga erilist pole juhtunud, et peaks mainima. Vast korra on pöial liigesest välja läinud ja ei olnud eriti mõnus tunne...

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'traumad\'

                      Algselt postitas EgoTrip


                      Selline probleem.
                      Endal oli pidev põlvevalu, mõlemas põlves, tegin röntgeni ja ootasin kaks kuud ortopeedi järjekorras. Eesmärk oli muidugi saada sõjaväest vabastus :P (sest endal väga hea töökoht ja oleks lihtsalt mõttetu see koht teisele anda), ja põlved mul tõesti valutavad.
                      Nii, tuli siis see päev järjest lähemale, mil pidin saama ortopeedi juurde. Mingi 3 nädalat enne seda tuli vasakusse põlve imelik tunne, nagu keegi torkaks nõelaga ja see kestis umb 3-4 sekundit, ja päevas 20 korda. Mõtlesin, et nüüd saan ortopeedi juures oma põlvevalu piiri seada.
                      Koitis siis lõpuks päev mil sain ortopeedi juurde minna. Enne mind oli järjekorras 5 meest/naist. Kõik 50-80 aasta vahel ja enamus lonkas kõvasti. Käisid nemad ära, siis läksin mina sisse, sirge seljaga, ei lonkanud ega midagi. Andsin röntgeni pildid arstile ja hakkasin tema seisukohta ootama. Vend vaatas mind, küsis mille üle kurdate, rääkisn siis probleemi ära, katsus põlvi, palus kükitada ja hakkas siis diagnoosi kirjutama. Ning ta kirjutas, et põlved on täiesti korras, ning et olen sõjaväeks kõlbulik. Ning kui ma küsisin, et aga mu põlvede valu? Sellepeale ta vastas, et kasutage spordikreemi.
                      No sa mõtle türaüraskit. Küllap ta arvas, et olen vinks-vonks korras poiss ja tahan lihtsalt sõjaväest ära pääseda. No tra aga ma tunnen ju oma põlvedes valu. Ning seepärast, et mingi paks pede ei viitsinud põhjalikult mind uurida, pean ma loobuma oma töökohast ja põlvedega riskima? Hell no, aga samas ei tea mida teha, sest saatekirja saan ainult sõjaväekomissariaadist, ning seal mulle teist enam ei anta, sest arvatakse, et ma tahan neid kuidagi petta. No aga mida vittu ma nüüd siis tegema pean?
                      Äkki keegi oskab öelda tõeliselt head ortopeedi, kes uuriks mu põlvi ja annaks oma arvamuse?
                      eks enamus arste kipivadki sellised tropid olema, et kirjutavad ruttu diagnoosi ära ja kõik.nagu sinu puhul.minu ntx. hiljuti juhtus selline asi, et vasaku käe küünarliigese juures tekkis üks üsna pirakas ja valutav ollus.perearst saatis kuskile traumapuntki.mingi kahtlane mees võttis targaks teoks hakata seda ollust mudina siia ja sinnapoole, mina pean samal ajal suurest valust ära surema, kui tema seal mudib.ise veel vingub kangesti ja räägib, kui individuaalne asi see valu ikka on.noh, mees siis mõtleb mõned minutid ja ütleb: \"hakkame vist revideerima!\".kiskus juba kindad kätte ja... mina lõigata ei lasknud, ütlesin, et tahaks ikka ultrahellise ka näitama minna.vend siis rääkis pika loo ära kui raske sinna järjekorda on saada jne. kuid siiski sain aja kirja järgmiseks päevaks.noh, seal ütles mees, et kindlasti on tegu miskise ägeda lümfisölme põletikuga.ja mingi faking tropp tahtis mind veel lõikama hakata! kusjuures, hiljem, kui pidin tema juurde tagasi minema, ta ise oma nägu üldse ei näidanud.saatis ainult mingid õed ja muud tüübid sinna.küsisin siis ühe õe käest, et kas see mees oli ikka kirurg? õde siis vastas pikka mõtlemise peale, et ei ole! krt mingi tont kes pole kirurggi, tuleb mul revideerima! selllised toredad kogemused siis minul arstidega
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'traumad\'

                        Mul on selline küsimus, kubemelihas on nõrk koht ja teeb juba ligi 5ndat kuud valu. Arstid/asjatundjad ütlevad, et anna aega aga nii kui pausi pean ja jälle mängima hakkan, läheb jälle putsi! Teen alati hea soenduse, kasutan kreemi, kannan retuuse aga mitte sittagi ei aita. Kas keegi, kellel sama probleem on olnud ja ta sellest lahti saanud, võiks aidata? Olen käinud spordiarst Dr. Annuse juures saanud süste, käinud laserravil, isegi Levadia arsti Dr. Junhevi käest valgusteraapiat saanud, kuid see ei ole aidanud. Tean, et klubikaaslasel Vitali Valuiskil oli sama jama ja ta sai sellest üle kui võttis mingeid tablette. Kas kellegil infot, mis tabletid need sellised on ja kas ka tõesti aitavad?:P

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'traumad\'

                          Algselt postitas sell8


                          Mul on selline küsimus, kubemelihas on nõrk koht ja teeb juba ligi 5ndat kuud valu. Arstid/asjatundjad ütlevad, et anna aega aga nii kui pausi pean ja jälle mängima hakkan, läheb jälle putsi! Teen alati hea soenduse, kasutan kreemi, kannan retuuse aga mitte sittagi ei aita. Kas keegi, kellel sama probleem on olnud ja ta sellest lahti saanud, võiks aidata? Olen käinud spordiarst Dr. Annuse juures saanud süste, käinud laserravil, isegi Levadia arsti Dr. Junhevi käest valgusteraapiat saanud, kuid see ei ole aidanud. Tean, et klubikaaslasel Vitali Valuiskil oli sama jama ja ta sai sellest üle kui võttis mingeid tablette. Kas kellegil infot, mis tabletid need sellised on ja kas ka tõesti aitavad?:P
                          no kui su klubikaaslasel sama jama oli, siis küsi tema käest kust ta need tabletid sai
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'traumad\'

                            Mis puutub kubemelihase probleemidesse, siis endalgi oli sellega tükk tegemist aasta kaks tagasi. Sain elektriravi, mis muideks Pärnu spordiarsti juures käies on alati esmane ravi, vahet pole kas sul on luumurd või siseelundite probleemid...

                            Igatahes, tegin selle kuuri siis ära, trenni võtsin kergemalt sel ajal ja hakkasin tegema spets soojendusharjutusi kubemele, igatahes sain sellest võitu. Kusjuures hulluks läks asi just jalgpalli mängimise ajal, mida sel treeningperioodil sai üpris palju tehtud...selge on see, et pidevaid harjutusi ning piiratud koormusega trenni on kasulik teha!

                            Ent kui ära mainida mõni kergejõustiku tegelejana olnd vigastus, siis esmalt meenuvad kahel korral lihaserebendid, mis ei ole just ilus vaatepilt ega tunne...ning millest taastuminegi võttis oma 2 kuud. Selja ja põlvehädad olid põhilised kiirel kasvuperioodil, ent tõsisemad on ehk varbaluumurd ning viimane siis selle aasta aprillis juhtunud koomiline ent traagiline seik, mille tulemus oli pindluu murd kahest kohast ning 5 nädalat kipsi Siiani on jalg turses ning paljusid asju teha trennis ei saa.

                            Koomiline juhtum seoses arstidega on aga ikka jälle spordiarsti juures käimisega seoses võtta. Nimelt lõin kodus varba vastu uksepiita ära ja läks teine turse kõvasti, sai siis arsti juurde mindud, kus esmane reaktsioon oli, et saadame aga elektriravisse, no ausõna, kas aru siis üldse peas enam ei ole ? Sai siis minu nõudmisel röntgen tehtud ning uuris teine pilti siit ja sealt, ent ei leidnud midagi. Loobusin sellest Pärnu jurast ja suundusin kiiremas korras Tartu arstide poole. Seal piisas arstil läbi soki katsumisest, et teatada mulle luumurrust, röntgen oli ainult formaalsus... Elagu Pärnu arstid!!!

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'traumad\'

                              Tegelen jalgpalliga selliseid vigastusi siis olnud:

                              1) Kuskil randmes mingis luus oli mõra (3 nädalat kipsis)
                              2) 2 varbaluu mõra erinevates varvastes (1 tuli trennis, teise lõin kodus endal puruks)
                              3)Lihasevenitused, näpuliigese venitused(vv korral tavaline asi, näpp kinni teipida ja asi korras)
                              4) Põlved on halvast kunstmurust suht katki aga see eriti ei sega!!!
                              5) Ükskord sain \"Puuka\" kaa

                              P.S. nõustun sellega et eesti (spordi)arstide tase ei ole eriti hea!!!

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'traumad\'

                                http://www.soccernet.ee/news.php?id=7787
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X