320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

traumad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'traumad\'

    Algselt postitas marcello


    Siis võis see päris valus laks olla.Kas kuskil MM või EM-il kellegil taanlasel nii õnnetult ei läinud,et läbi telepurgi oli ka näha kui vales kohas põlv on.
    1992.a. EM poolfinaal Taani-Holland. Taanlaste kaitsemees nr. 5, kelle nimi... lihtslat ei tule meelde praegu.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'traumad\'

      Henrik Andersen ainuke variant

      Teda finaali koosseisus pole vähemalt
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'traumad\'

        Algselt postitas marcello


        tarkpead
        milline põlvekaitse on parem,auguga või mitte.Auguga laseb rohkem liikuda?
        auguga on parem sest siis saab põlve sügada

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'traumad\'

          Praegu on probleem seljaga. Algas umbes pool aastat tagasi, kuu aja eest läksin esimest korda Palivere arsti juurde. Saadeti Haapsallu röntgenisse, kus hiljem selgus, et selgroo viimane lüli on ~1cm võrra nihkes. Saadeti siis täpsematele uuringutele Magdaleena haiglasse Tallinna Diagnostikakeskusesse. Topiti mingisse masinasse ja pidin 30 minti seal passima. Eile saadeti mind Haapsalust Eesti tippspetsialisti dr. Laksi juurde Mustamäe haiglasse. Vähemalt kuu aega ei tohi kindlasti jalkat mängida 25. mail siis selgub, mis edasi saab, kas tehakse mingisugust ravi või saadetakse opile.

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'traumad\'

            krt, mingi imelik jama põlvega, juba talvel sai põlvega kukutud vastu põrandat, pärast seda viskas põlvele mingi pehme koe peale, kuid absoluutselt mitte mingit valu ega muid probleeme vaid see padi põlve peal. Sai nüüd lõpetatud diclaci kuur, kuid suuremat abi sellest pole. Ei tahaks nagu süstla järgi ka minna, aga vist siiski muud üle ei jää, äkki läheb muidu mingi aeg hullemaks, kui põlvele haiget teha. Keegi süstla all hiljuti on käinud, kui suur on tõenäosus, et see jama korduma võib jääda?

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'traumad\'

              Algselt postitas zidane_5


              Praegu on probleem seljaga. Algas umbes pool aastat tagasi, kuu aja eest läksin esimest korda Palivere arsti juurde. Saadeti Haapsallu röntgenisse, kus hiljem selgus, et selgroo viimane lüli on ~1cm võrra nihkes. Saadeti siis täpsematele uuringutele Magdaleena haiglasse Tallinna Diagnostikakeskusesse. Topiti mingisse masinasse ja pidin 30 minti seal passima. Eile saadeti mind Haapsalust Eesti tippspetsialisti dr. Laksi juurde Mustamäe haiglasse. Vähemalt kuu aega ei tohi kindlasti jalkat mängida 25. mail siis selgub, mis edasi saab, kas tehakse mingisugust ravi või saadetakse opile.

              Ma olen lausa kolm korda seal magnetkapslis passima pidanud.
              Kahel korral olen magama jäänud:P
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'traumad\'

                Algselt postitas Bianconera


                Algselt postitas marcello


                riistvõimlejad ikkagi.


                Ma ei ole riistvõimleja vaid rühmvõimleja, mis on iluvõimlemise alaliik.Aga mingi \"riistad\" on meil küll-kurikad, rõngad, hüpitsad, vedikud, lindid, pallid.
                Mis asi on vedik?
                Algselt postitas tank
                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'traumad\'

                  Ouch :P

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'traumad\'

                    kes tahab seksikaid boksereid, postitage oma lahtine sääreluu murd www.disel.ee
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'traumad\'

                      vabalt... ma pean oma armi natukene tuunima ja sellest siis uhke reidika tegema, siis on boxerid 100% soolas!

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'traumad\'

                        Algselt postitas dreyd


                        krt, mingi imelik jama põlvega, juba talvel sai põlvega kukutud vastu põrandat, pärast seda viskas põlvele mingi pehme koe peale, kuid absoluutselt mitte mingit valu ega muid probleeme vaid see padi põlve peal. Sai nüüd lõpetatud diclaci kuur, kuid suuremat abi sellest pole. Ei tahaks nagu süstla järgi ka minna, aga vist siiski muud üle ei jää, äkki läheb muidu mingi aeg hullemaks, kui põlvele haiget teha. Keegi süstla all hiljuti on käinud, kui suur on tõenäosus, et see jama korduma võib jääda?
                        mulle tundub, et me oleme ühtekad...mul kui liialt ignorantsel inimesel on pärast kokkupõrget treeningul põlve juures üle 2 aasta juba mõnus muhk olnud, mis vahel harva teeb valu ka ja alles nüüd otsustasin lõplikult lahti saada (varasemad arstide soovitatud geelid jms ei aidand absoluutselt)..kolmapäeval ortopeed teeb mind targemaks, saan siis ehk sullegi midagi asjalikku öelda.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'traumad\'

                          ok olen suur kõrv, ise ilmselt külastan tuleval nädalal spordikliinikut.

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'traumad\'

                            Algselt postitas sicmic


                            Algselt postitas dreyd


                            krt, mingi imelik jama põlvega, juba talvel sai põlvega kukutud vastu põrandat, pärast seda viskas põlvele mingi pehme koe peale, kuid absoluutselt mitte mingit valu ega muid probleeme vaid see padi põlve peal. Sai nüüd lõpetatud diclaci kuur, kuid suuremat abi sellest pole. Ei tahaks nagu süstla järgi ka minna, aga vist siiski muud üle ei jää, äkki läheb muidu mingi aeg hullemaks, kui põlvele haiget teha. Keegi süstla all hiljuti on käinud, kui suur on tõenäosus, et see jama korduma võib jääda?
                            mulle tundub, et me oleme ühtekad...mul kui liialt ignorantsel inimesel on pärast kokkupõrget treeningul põlve juures üle 2 aasta juba mõnus muhk olnud, mis vahel harva teeb valu ka ja alles nüüd otsustasin lõplikult lahti saada (varasemad arstide soovitatud geelid jms ei aidand absoluutselt)..kolmapäeval ortopeed teeb mind targemaks, saan siis ehk sullegi midagi asjalikku öelda.
                            fastum gel ja lioton 100, proovi neid.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'traumad\'

                              Algselt postitas Oll


                              Algselt postitas Bianconera


                              Algselt postitas marcello


                              riistvõimlejad ikkagi.


                              Ma ei ole riistvõimleja vaid rühmvõimleja, mis on iluvõimlemise alaliik.Aga mingi \"riistad\" on meil küll-kurikad, rõngad, hüpitsad, vedikud, lindid, pallid.
                              Mis asi on vedik?
                              Vedik on paks lint,tegelikult küll rohkem nagi pikk siidisall

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'traumad\'

                                Algselt postitas dreyd


                                ok olen suur kõrv, ise ilmselt külastan tuleval nädalal spordikliinikut.
                                tark onu ütles, et mind ootab ees operatsioon...sügisel...paari nädala jooksul käin veel teisegi ortopeedi juures ning siis saab lõplikult selgeks ehk..

                                probleem olevat siis selline, et 2 aasta tagune saatuslik löök vastu põlve kahjustas lihase ühenduskohta liigesega ning sinna kasvas tarbetu lisaliha, mis aja möödudes hakkab ka luustuma. võõrkeelse termini selle kohta sain ka teada, aga ei mäleta.

                                kaala, geelidest pole mulle mingit kasu olnud
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X