320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimus tegijatele!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas Magpie
    igatahes olen mina selle poole kaldumas, et varsti enam ei tahagi siia tulla. mitte et see kaotus oleks kellelegi või et te mind nüüd ülbeks peaksite pidama, aga lihtsalt veidike jama on otsida asjalikke postitusi, kui neid on kuskil neli tükki üheksakümneviie kohta.
    Tule ikka. Kõigest me vanad olijad ei peagi enam aru saama. Maailm muutub.
    Õnneks on veel meile jäänud mõned vana kooli teemad, mis südame soojaks teevad.
    Kusjuures ma olen mõlgutanud mõtteid, et võiks teha ühs väikse alternatiivse koha, kuhu ainult kutsetega sisse saaks...kuid kas oleks huvi...vaevalt vist.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

      Võidab see, kes võitma peab, ehk antud hetkel parim!

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

        Algselt postitas Martin

        Kusjuures ma olen mõlgutanud mõtteid, et võiks teha ühs väikse alternatiivse koha, kuhu ainult kutsetega sisse saaks...kuid kas oleks huvi...vaevalt vist.
        Mina oleks kindlasti ühest kutsest huvitatud na
        Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

          fifti fifti, kas võidavad või ei võida
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

            ARGH!!!!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

              Algselt postitas mcnamara


              Algselt postitas Magpie
              igatahes olen mina selle poole kaldumas, et varsti enam ei tahagi siia tulla. mitte et see kaotus oleks kellelegi või et te mind nüüd ülbeks peaksite pidama, aga lihtsalt veidike jama on otsida asjalikke postitusi, kui neid on kuskil neli tükki üheksakümneviie kohta.
              Tule ikka. Kõigest me vanad olijad ei peagi enam aru saama. Maailm muutub.
              Õnneks on veel meile jäänud mõned vana kooli teemad, mis südame soojaks teevad.

              See oleks tõesti südantsoojendavalt vahva, kui ka moderaatorid ei viitsiks enam siia tulla, sest mine tea, milliseid toredaid poste viimasegi jälgimise alt vabanemise eufoorias kohalikud idioodid meile lugeda pakuks.

              Läbu, mis siin viimasel ajal toimub, on juba täiesti üle mõistuse. See on see \'rohkem sallivust\', \'las aga postitavad, vaata kui armsad nad on, mammud nagu maasikad ja puna palgel\' ning \'aga selleks ju off-topic ongi\'!!

              Nüüd ei aita enam muu, kui nulltolerants! \'Sinised\' härrad võiks oma kallist kooliajast mõned tunnid näpistada ja kõik persekukkunud teemad, kymnekordsed tsitaadid ja \'sisukad\' postitused lihtsalt kustutada. Kodanikud, kes endale aru ei anna, mida teevad - viisakalt väljendudes putsi saata! Mõne võiks teistele hoiatuseks üles puua - nagu toki otsas vares vanaema maasikamaal - hui tuli liigikaaslasi pärast seda enam ligi maasikaid varastama. Ja ülejäänud ahve bännida niikaua, kuni enam ei viitsi koolis uuest arvutist uue IP-ga tagasi tulla. Vastasel juhul pole varsti mõtet vaadata muud kui \'ennustuste\' alateemat, sest see on ainuke, kus 100% asjast räägitakse.

              Mitte et ma arvaks, et sellest midagi muutub.
              Moderaatorid kardavad ju, et martin teeb neil kõrvad tuliseks, niipea, kui nad sõnavabadust piiravad :P.
              Aga aitäh sellegipoolest.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

                .... Fiti postituses on POINT mida ma ise ammu olen mõelnud aga kuna ma ei ole siin mingi moderaator vms. positsiooniga inimene ja kuna meil on ju demokraatia jne. siis ei ole eriti oma suud pruukinud . N.ö. vaikivaks protestiks lihtsalt olen püüdnud võimalikult vähe ise siia foorumisse postitada... Lihtsalt ei jäksa enam neid lauslollusi, ajuvabasi teemasi ja poste, igahinnaeest midagi suvalise kirjutamist kuhu iganes teemasse, kontrollimatute faktide edastamist ja üksteise kallal mölisemist lugeda
                See Martini privaatfoorumi mõte pole ka halb...
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

                  tsenseerimise küsimustes kuulun ka mina martini parteisse.

                  aga nüüd sisulise vastuse juurde:

                  kui lüüakse KESKMISELT kolm väravat, siis oleme sunnitud vaatlema piisavalt suurt valimit. sest mitte ALATI ei lööda kolm väravat.
                  kui võistkonnad on võrdsed siis on oluliselt tõenäolisemad 2:1 skoorid, kui 3:0. seejuures üks väheseid kindlaid asju võrdsete võistkondade korral on see, et mõlema 2:1 võit on sana tõenäoline.

                  Väljendan võimaluse reaali 2:1 võiduks ka valemina:
                  P(real2:1)= 50%*[tõenäosus, et lüüakse 3 väravat]*[tõenäosus, et mäng lõpeb skooriga 2:1]

                  Näiteks P(real21)=50%*90%*95%
                  korrutage juba kodus ise, mina oma excelit teie peale ei raiska. igalj juhul ei ole vastus ei 50% ega ka 25%, vaid natukene alla 50%.

                  ps: selline läbu on muidugi rõve küll.
                  samas ei saanud ma jätta demonstreerimata, et suudan luua arutluskäike, mille mõismine paljudele keerulisevõitu on.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

                    Oi, oi. Laske vaid mind ja Estonit latsekeste postituste kallale
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

                      Ma ei oska selle privaatfoorumi koha pealt seisukohta võtta. Kui see siin Soccerneti foorumi osana toimima hakkaks, siis miks mitte. Päris eraldiseisvana pole küll mõtet. Aga mis kriteeriumide järgi liikmeks võetakse?
                      Nõus, on natuke kehvasti, sest läbu käib mõnes teemas üle pea. Samas on aeg-ajalt endiselt lõbus meil siin ja päris tihti tekib huvitavaid diskussioone kah, nii et liiga hull olukord kah ju pole.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

                        Oskus ignoreerida on ka hea voorus.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

                          ee...Ex ikka Barca. Bercelona lööb oma võimalused ära.
                          LiverpoolFC

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

                            Algselt postitas mcnamara

                            ..Aga mis kriteeriumide järgi liikmeks võetakse?..
                            mina, matu ja jaan otsustame

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

                              te tüdineksite varsti ära, sest teil poleks kedagi eriti mõnitada
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Küsimus tegijatele!\'

                                Ma ei julgeks siis üldse midagi kirjutada, mu lollus hakkaks eriti silma, praegu hajub asi muu rämpsu vahele ära. Aga jah, keegi pole öelnudki, et mind lubataks sinna
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X