320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Milline seos asjaga on EJL-l? Kas tegu on EJL tellitud tootega, mille kirjastajaks valiti Inreko? Kui nii, siis pole ime, et kirvega tehtud keisrilõige maimukesele elulootust ei anna.
    Eeee, ma rahaasju täie kindlusega ei tea, kuid jutuajamistest on jäänud mulje, et see on EJLi toode, mille EJL oma taskust vähemalt osaliselt kinni taob, sest räägitud on, et tellimine ja kasum polegi oluline ja EJL tahab sellega jalgpalli tutvustada.

    Seetõttu ma Indreko Pressi jms üldse ei seostanud, kuid äkki muidugi eksin räigelt.

    Samas asdf ehk Mihkel saaks kindlasti selguse majja tuua. Ma tean, et ta loeb foorumit ja seda teemad samuti
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      No paljud kritiseerivad siin disaini. Ma usun, et selle all mõeldakse seda tõesti ebaõnnestunud esilehte, aga sisus ju disaniga pole nii mööda pandud. Muidu sisust veel seda, et võiks olla mingi taoline asi nagu oli soccernetis "roosad reeded". Kuigi jah sisu juures arvestame ikka seda ka, et ajakirja on ikka palju raskem teha kui kodulehte, sest seal on ruum piiratud.

      Kommentaar


        Teeks Ronaldinhoga intervjuu vms?

        Kas aprillis tuleb järgmine number, mängudega jne, koosseisudega?

        Kommentaar


          Algselt postitas Erko Vaata postitust
          No paljud kritiseerivad siin disaini. Ma usun, et selle all mõeldakse seda tõesti ebaõnnestunud esilehte, aga sisus ju disaniga pole nii mööda pandud. Muidu sisust veel seda, et võiks olla mingi taoline asi nagu oli soccernetis "roosad reeded". Kuigi jah sisu juures arvestame ikka seda ka, et ajakirja on ikka palju raskem teha kui kodulehte, sest seal on ruum piiratud.
          Esilehest ma üldse ei räägi, see on nagu viletsa koolilehe oma. Kuid kogu disain on ebaõnnestunud ehk seegi on nagu vilets koolilehe oma.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            No ju siis, mul pole kunstilist annet ja ei tee suurt vahet heal ja halval disainil eriti. Muidu vaatasin praegu ja kujundajaks on naine nimega Marju Viliberg. Lisaks sellele on ta olnud ka näiteks "Ateena 2004" ja "Torino 2006" raamatute kujundamise juures.

            Kommentaar


              Mina pole ka spets ja ei vaata kunagi kujundust. Palju see kujundus üldsegi loeb? Kui palju ka ei ole EPL ja PM kembelnud lugejate meeleheaks, muutnud kujundust, teinud tasuta kampaaniaid jne. Tulemus on laias laastus selline, nagu kogu aeg olnud: EPLil 35 000 ja PM üle 60 000. Tiraažilt siis. Täpselt sama seis on poliitikas: sõimatakse või siis hurjutatakse Savisaart ja Keskerakonda, kuid valimistel on ta ikka eesotsas.

              Kommentaar


                Ei leidnud ajakirjas ideed meie noortejalgpalli tase tõstmise kohta...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                  Ei leidnud ajakirjas ideed meie noortejalgpalli tase tõstmise kohta...
                  Huvitav küsimus, võtab muigama

                  Kommentaar


                    Kas sain mina vigase eksemplari või on asi minus, aga meistriliiga, ja baltiliiga ajakavasid ma ei leidnud sealt... Need pidavat lehekülgedel 60-61 olema, kui uskuda sisukorda
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Mina pole ka spets ja ei vaata kunagi kujundust. Palju see kujundus üldsegi loeb?
                      Mul pole sõnu. Ei. Sa pead praegu lihtsalt lolli mängima. Muu variant pole võimalik.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Kas sain mina vigase eksemplari või on asi minus, aga meistriliiga, ja baltiliiga ajakavasid ma ei leidnud sealt... Need pidavat lehekülgedel 60-61 olema, kui uskuda sisukorda
                        Mul ütleb ka sisukord nii, aga tegelikult on need kavad 38-39.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Mul pole sõnu. Ei. Sa pead praegu lihtsalt lolli mängima. Muu variant pole võimalik.
                          Miks nii arvad? Minu jaoks loeb eelkõige sisu! Seejuures on Jalkal ka ilus kujundus, kui nüüd täpsemalt vaadata ... vaatasin teda pikalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Erko Vaata postitust
                            No ju siis, mul pole kunstilist annet ja ei tee suurt vahet heal ja halval disainil eriti. Muidu vaatasin praegu ja kujundajaks on naine nimega Marju Viliberg. Lisaks sellele on ta olnud ka näiteks "Ateena 2004" ja "Torino 2006" raamatute kujundamise juures.
                            Kujundaja teeb maketi järgi. Marjut on iseenesest asjatu seetõttu peetida, kuna maketi autoriks on mingi teine tross. A no kui heal ja halval kujundusel vahet ei tee, siis pole midagi teha. Äärmisel juhul vaadata mõnd asjaliku kujundusega üllitist, võrrlda mõne ebaõnnestunud näitega ja püüda enda jaoks selgeks teha, miks üht on meeldiv lugeda ja teist mitte. Urmarilgi soovitaks kasvõi enese harimiseks mõnd disainiteooriast rääkivat raamatut sirvida. Siis ei pea endast - olgugi või ainult Martini provotseerimiseks - nii tobedat muljet jätma.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Nojah, aga mul oli seda meeldiv lugeda ja noh seda küll mitte disaini pärast, aga ikkagi. Kuigi jah pean tõdema, et võtsin ette võrdluseks ajakirja FHM ja sellel oli tõesti parem kujundus. Ometigi ostaks "Jalka" ka siis kui see oleks lihtsalt tekst valgel paberil.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Erko Vaata postitust
                                Nojah, aga mul oli seda meeldiv lugeda ja noh seda küll mitte disaini pärast, aga ikkagi. Kuigi jah pean tõdema, et võtsin ette võrdluseks ajakirja FHM ja sellel oli tõesti parem kujundus. Ometigi ostaks "Jalka" ka siis kui see oleks lihtsalt tekst valgel paberil.
                                Vot need on õige jalgpalli fänni sõnad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X