320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Homie Vaata postitust
    mis kaanel on siis..mul tuleb krt sporditähega aga nood ju uimerdavad aind..
    Poom Arsenali särgis, kui õigesti meenutan.

    Kommentaar


      Ok, OSTMA!

      Kommentaar


        Tulistage nüüd, mis sealt head leida võib?

        Kommentaar


          päris hea number mulle meeldib

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            päris hea number mulle meeldib
            Tahtsin ka peale ostu lugeda, aga pojad ei lase ligi! Peab ootama, kuni magama jäävad...

            Kommentaar


              sitax postreid jälle

              Kommentaar


                Lõin poes ajakirja lahti, muidugi sattus täpselt postrite koht ning otse loomulikult suudeti mind kohe üllatada - Eidur Gudjohnsen, Chelsea

                Kommentaar


                  Kui Erko eelnevalt kurtis, et soccernetlastelt pole artikleid, siis nüüd peaks neid olema koguni kolm.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                    Kui Erko eelnevalt kurtis, et soccernetlastelt pole artikleid, siis nüüd peaks neid olema koguni kolm.
                    No seda on hea kuulda. Millal võib seda uut ajakirja poes näha?

                    Kommentaar


                      tra Sporditäht ja Jalka on juba nädal aega müügis ning mina, kui tellija pole ikka veel kätte saanud. kui homme ka ei ole lähen postkontorisse möirgama.

                      Kommentaar


                        Pohlaku hääletoru nr 3
                        name of the game- FOOTBALL

                        Kommentaar


                          Miko, sinu artikkel ka täiesti olemas. Ma ei saa sellest mõttetust kriitikast aru. Koguaeg ainult vingutakse, tehke siis ise midagi taolist? No vat, nüüd on mök-mök. Ega iga asi saagi olla ideaalne, midagi on ikka viga. Teie aga pidevalt vingute kui s*tt see ajakiri on, ma küsin: "Mis ku*adi pärast Te seda ajakirja siis ostate?" Et vinguda saaks? Minumeelest on see ainult hea, et jalgpallile suunatud ajakiri ilmub. See rajab mingi määral eesti jalgpalli, näiteks mina isiklikult treenin palju rohkem kui varem, paljugist selle ajakirja tõttu. See motiveerib kui kirjutatakse II või III liiga mängijatest, nende saavutustest. Mis kõige tähtsam - mul on olemas paberkandjal kohalikku jalgpallielu kajastav väljaanne. Inimesed näevad vaeva, et nad üldse seda teevad. Kellele ei meeldi, siis võtku oma "Pere ja Kodu" ning istugu omaette kuss!
                          See lõputu võrrand..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                            Miko, sinu artikkel ka täiesti olemas. Ma ei saa sellest mõttetust kriitikast aru. Koguaeg ainult vingutakse, tehke siis ise midagi taolist? No vat, nüüd on mök-mök. Ega iga asi saagi olla ideaalne, midagi on ikka viga. Teie aga pidevalt vingute kui s*tt see ajakiri on, ma küsin: "Mis ku*adi pärast Te seda ajakirja siis ostate?" Et vinguda saaks? Minumeelest on see ainult hea, et jalgpallile suunatud ajakiri ilmub. See rajab mingi määral eesti jalgpalli, näiteks mina isiklikult treenin palju rohkem kui varem, paljugist selle ajakirja tõttu. See motiveerib kui kirjutatakse II või III liiga mängijatest, nende saavutustest. Mis kõige tähtsam - mul on olemas paberkandjal kohalikku jalgpallielu kajastav väljaanne. Inimesed näevad vaeva, et nad üldse seda teevad. Kellele ei meeldi, siis võtku oma "Pere ja Kodu" ning istugu omaette kuss!
                            mis perel ja kodul viga,aga hea muidugi et midagigi ilmub
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Parkimiskontrolöriga võidu joostes sain ma siiski oma ajakirja kätte ja õnneks siiski 29 mitte koos trahviga, aga esmapilgul tundub jälle päris palju huvitavat lugemist. Muidugi tuleks jällegi postrite teema juurde tagasi, et kas Eesti mängijatest pole piisavalt head pildimaterjali, et nende postreid sinna panna. Eesti omadest oli vist ainul Taijo Teniste kui õieti mäletan. Eks õhtul loen ajakirja pikemalt läbi ja siis oskab midagi rohkemat arvata.

                              Kommentaar


                                Ei meeldinud tabel lk.50
                                Asi paraneb. Erinevad tasemed (IV-Meistriliiga) on kajastatud, erinevad liigad (nii kodumaa kui väljamaa omad). Muidugi posterid (pubekate lemmikud!. Natuke masendav oli lugemise ajal minu jaoks Urmas Kirsi artikkel "olime iseõppijad", aga see on ka ühe inimese seisukoht ja paljudes asjades on tal öiguski.
                                Hea oli kohtunike tööd tutvustav materjal. "Käed jalgadest ohtlikumad" jms.
                                Vöiks ka fännikultuuri rubriik olla, muidu täna Delfis loen, et a la jalka fänn=hull. Vöib olla olemegi hullud, aga siis vöiks seda ka lahti seletada...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X