320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    mu arust on ajakirja jalka suurim probleem herr schwede jätkuvad väga magedad arutlused ja teemaarendused mis lõpevad ikka ja jälle eneseupitustega....
    ja ikka ühe klubi...
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      just. häiriv ja väsitav on lugeda numbrist numbrisse jätkuvaid, rünnakuid teiste klubide tegemiste vastu. kohati tundub lausa, et ainus õilis ja hea ja kogu tõde teadev ja selle järgi käituv klubi on teadagi milline ja ülejäänude eksisteerimine on mingi jumalik eksitus. võiks vahelduseks ka midagi positiivset leida, oleks endal ka ehk elu lõbusam ja värvilisem.

      Kommentaar


        lugesin taaskord jalka numbri läbi ja ei saa ikka mees oldud, kohe pikem tekst jalka ja muude alade vastandamise huvides taas. enamiku asjadega nõus siiski(va see isiklik vaenamine ja laskumine labase pahvi tasemele), aga tekkis küsimus, kes see sihtgrupp on, kellele seda jalgpalli, kui ainsa spordi juttu kirjutatakse. tegemist on ju jalgpalli ajakirjaga ometi. seal ei oleks nagu vaja kedagi veenda. kõik on ju selge niigi. või on schwedel kartus, et kurat kui ma iga kuu ei kirjuta et jalka on ainus tõsine sport, siis mõni poiss mingi hetk hakkab kahtlema. ma ei tea, aga mulle tundub kuidagi lahtisest uksest sissemurdmisena ja asjatu kirjaruumi raiskamisena.laadne jutt võiks ilmuda siis mõnes teises nö üldise spordi väljaandes, kus sel oleks kõlapinda ja võimalust aruteluks kasvad. ja lisaks, mees on toonud välja ka mõned head arvud jalgpalli populaarsuse suurenemisest ja korvpalli populaarsuse ja edu vähenemisest. aga maailma mastaabis nimetab ta hokit marginaliseeruvaks spordialaks(milles ma julgen pigem kahelda, seoses sellega et 1 maailma supersarja asemel on nüüd 2 nhl ja khl), siis seal järsku mugavalt ühtegi seda tõendavat statistilist numbrit me ei näe.kena ja kohati faktidele toetuv artikkel muutub seeläbi, aga just seeläbi odavaks demagoogiaks ega erine pahvilikust lahmimast sõnavõtust suuremat.

        Kommentaar


          Jama on see, et tsitaatide alla pannakse pea kõik laused, kus on sees jalgpall

          Kommentaar


            Ah, Schwede on Schwede, ta on elu jooksul kirjutanud sada artiklit samal teemal ja sellega tuleb leppida. Kiiks lihtsalt. Kainena on ta kirjutanuid ka väga häid artikleid.

            Kommentaar


              Mulle isiklikult väga meeldis viimases Jalkas Hr.Schwede kirjutatud artikkel.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Paluks uue kuu jalka kaanestaariks Aleksandrs Cekulajevsit! Aitäh!

                E: Tuleb ju nüüd laupäev Tallinna ka, tehke ära!

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  "Jalka" vanad numbrid nähtavad siin!

                  Kommentaar


                    Miks veebruari number ikka veel saadaval pole?

                    Kommentaar


                      Loodetavasti panevad vanemad ka üles... Just vanemate numbrite seas on lugemata eksemplare palju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        Miks veebruari number ikka veel saadaval pole?
                        Kordaks küsimust!
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          ja kui nüüd peaks üks sisutühi ja lääge number tulema, siiiis....

                          E: tegelikult ma usun, et asi seisab ehk Ojamaa taga.

                          Kommentaar


                            jalkaliidust oli igal juhul eilsest pärastlõunast alates saada, ehk jõuab peagi ka posti teel. kaanestaariks ingemar teever.

                            Kommentaar


                              lk 13 siis huvitav - HenDrik Ojamaa , no tere hommikust

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kapitan Vaata postitust
                                lk 13 siis huvitav - HenDrik Ojamaa , no tere hommikust
                                Nojah, midagi teha pole (vist). Mind ennast ajavad ka sellised asjad vihale. See on ju tegelikult vähene aupaklikkus inimesse, kui ei suudeta kindlaks teha, kuidas härra nimigi kirjutatakse. Aga pooled eestlased arvavad ilmselt praeguseni, et meil on olümpiavõitja Kert Kanter ning sumotor võitlejanimega Baruuuuuuto.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X