320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Oot millal Lars Hopp norralaseks hakkas?
    Alati olnud?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      wtf budu? Kust see nüüd tuli..
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Krt see on nüüd küll häbiväärne! Aasta FAIL tuli ära! Krt kust ma seda võtsin,et ta antsude seast pärit oli??!!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Värske Jalka postkastis. Lootsin et Schwede tagandamise ja Kompi edutamisega ka midagi muutuks, näiteks, et ajakiri ei oleks nii World Socceri koopia, aga läks hoopis hullemaks - seal Vassiljevi loo alune timeline on ju jälle puhtalt World Soccerist kopitud idee - ma ei tea juba mitmes?

          Kommentaar


            ja see on halb selle pärast et.. ? Head ideed lähevad ikka kordamisele
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Kui toimetus ei suuda mõista, millised võistkonnad A ja B esiliigas mängivad, siis milleks on tarvis sellist valeinfot jagavat kalendrit avaldada?
              (eelmisel aastal oli sama probleem. Areng? Null!)

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Viitsib keegi selle lõigu Jalkast siia ümber trükkida?
                see ei sobi? - http://issuu.com/jalka/docs/09_jalka/50
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Minu arust on viimasel ajal Jalka vähe nõrgemaks jäänud kui oli veel aasta-paar tagasi.Või tundub see ainult mulle nii? Viimases numbris oli pool ajakirja täis kirjutanud keegi Siim Kera - iseenesest huvitavad teemad aga vist ei ole talle seda zhurnalistivaistu väga antud. Täielik naljanumber on aga kolumnist Kirsi Altjõe - kui seni oli tädi totaalselt sisutuid arvamusartikleid kirjutanud, siis viimasel korral lisandus temalt ka küündimatu artikkel ühest Pärnu noortetreenerist. Mis toimub?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    küündimatu artikkel ühest Pärnu noortetreenerist.
                    Mis antud artiklil täpsemalt häda on?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kas tõesti eelmises (märtsikuu) JALKA-s ilmunud ristsõna õigeks lahenduseks oli "pool elu Eesti kroonides", mitte "pool elu Eesti koondises"? Lihtsalt huvi pärast uurin-küsin, järsku keegi siinsetest foorumitegelastest juhtus samuti seda ristsõna lahendama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marts Vaata postitust
                        Kas tõesti eelmises (märtsikuu) JALKA-s ilmunud ristsõna õigeks lahenduseks oli "pool elu Eesti kroonides", mitte "pool elu Eesti koondises"? Lihtsalt huvi pärast uurin-küsin, järsku keegi siinsetest foorumitegelastest juhtus samuti seda ristsõna lahendama.
                        Mina sain igatahes Eesti koondises, uues ajakirjas on vigaselt kirja läinud

                        Kommentaar


                          maikuu number on juba kõigile postkasti potsatanud?
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Jalka vahel olid veel piletid eilsele naiste mängule. Mulle pole igatahes veel koju tulnud see mainumber

                            Kommentaar


                              Algselt postitas optiums Vaata postitust
                              Jalka vahel olid veel piletid eilsele naiste mängule. Mulle pole igatahes veel koju tulnud see mainumber
                              Meilis oli selline jutt: Kahjuks on ilmnenud, et paljude tellijateni ei ole maikuu number veel jõudnud – põhjuseks see, et vahetasime kojukandega tegelevat teenusepakkujat ning sellega seoses tekkis tehniline tõrge. Maikuu number peaks lähipäevadel kõigi postkastidesse jõudma. Vabandame segaduse pärast!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                kas mulle tundus või Jalkas polnud pea sõnagi tulevast MM'ist? ei mingit kajastust või ma saan ise millestki valesti aru?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X