320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV3-e konnantaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

    Originally posted by Kaarel
    Vanasti kommenteerisid Canal+ilt Premieri J-P Jalo ja Mikko Innanen. Harvem ja vähemolulisi mänge (Bradford - Crystal Palace) ka see onu, kes hiljem Serie A-d kommenteeris ning kelle nimi jälle minul meelde ei tule
    Muide, Bradford ja Crystal Palace pole Premiershipis kunagi kohtunud.
    väga hea märkus ... bradford - crystal palace oli minu piltlik näide teemal vähemoluline mäng. No umbes nagu Urmas Ott kunagi lõpetas oma saate (vist MM94 ja enne Itaalia - Norra mängu) ütlusega, et peame täna saate veidi varem lõpetama, et lubada jalgpallisõpradel jälgida suurepärast kohtumist Senegali ja Somaalia vahel ...

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

      Originally posted by vandersell


      Olen viimasel ajal Buldogi pubis Premier League mänge vaadanud, ka Mardisalu ja Luik on pidevalt kohal olnud. Eile sattusin neile päris lähedale. Olid nad päris varmad NTV+ kommentaatori jutu üle irvitama...
      mis mardisalusse puutub, siis viimase Manu-Depori mängu kommentaar oli ikka päris jube. Nii räigelt erapooletut kommentaari pole mina ammu kuulnud.

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

        Minuarvates kui on mäng ......ja Manu siis on lausa rõve vaadata. Mardisalu on ikka räigelt Manu poolt. Ja veel kui Manu ründab siis räägib- Manu surub, ründab...jne. aga kui vastane ründab, siis on jutt aga- Manu kaitseb, Manu on tagasi tõmmanud...bla-bka...jne.Kogu mängu räägib Manu seisukohast.

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

          Originally posted by dennis10


          mis mardisalusse puutub, siis viimase Manu-Depori mängu kommentaar oli ikka päris jube. Nii räigelt erapooletut kommentaari pole mina ammu kuulnud.
          Kas mitte tohutu erapooletus polegi kommentaatori eesm2rk? Ma olen millestki vist valesti aru saanud.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

            erapooletut..,nojah minu viga. Loomulikult mõtlesin: erapoolikut kommentaari.

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

              Kõige jubedam asi selle ManU-Depor mängu ajal oli see, et kui Depori kaitsjad omavahel palli söötsid, siis Pardisalu kriiskas südantlõhestaval häälel kõige lähemal (no nii umbes 10 meetrit) seisnud ManU mängijate nimesid.

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                Siin on minu arvamus - Mardisalu on hea ja mitte KEEGI Eestis ei oleks parem MLi mänge kommenteerima kui tema. Erapooletu või -poolik, mees on huvitatud asjast. Kommenteerimine ei muutu monotoomseks. Kui ei meeldi, keera hääl maha. Erapooletu ja hea kommentaator oleks parem, kuid kuna minu arvates Eestis sellist ei leidu on lobasuu ja jalkafänn Mardisalu sellele tööle sobivaim. Otsige parem ja saatke ta TV3, targutajad...:P

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                  Originally posted by Newcastle


                  Siin on minu arvamus - Mardisalu on hea ja mitte KEEGI Eestis ei oleks parem MLi mänge kommenteerima kui tema.
                  Sel juhul, nagu ennemgi ütlesin, on jalgpallikommentaatorite tase Eestis küll ülinõrk.

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                    kui kaarel hakkaks hommikuti peegli eest esinemisvõimet parandama siis tema kõlbaks jubehästi sinna... teab peats mitmeid fakte ja ppole väga suurt võimalust et miskit väga idiootset ütleb :P kaarel konnanaatoriks !
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                      Kommentaator peaks olema mänguga ISE lähemalt tutvunud...Nagu näiteks Keith \"Keke\" Armstrong, kes juba paar hooaega Nelonenis mängu kommenteerib ja vaheajal nähtust asjaliku kokkuvõtte teeb. Loe intervjuud temaga.

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                        Armstrong on jah väga hea kommentaator. Nii palju, kui ma soome keelest aru saan on mees ikka väga tasemel. Ei ole mingit haiget kriiskamist, kui mingi ohtlik olukord on. Väga erapooletu, mis annab kommentaatorile palju juurde. Mees teab jalgpallist ka palju ning näha on, et enne mängu on ka viimased faktid läbi vôetud. Oleks meil ka selline oleks täitsa lust jalkat vaadata!

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                          Kas keegi teab, mis mängu TV3 19.veebruaril näitab????

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'



                            Mardisalu on lahe kommentaator!
                            Nii huvitav oli kuulata, kuidas ta augustis Tähtede mängu ajal Monaco ajaloost ja Albertist jahus. Ma sain kohe palju targemaks
                            See on ka lahe kuidas Mardisalu CL mänge kommenteerides kriiskab ja imelike nalju teeb.
                            Kannik ja Mardisalu on siiski Eesti parimad jalkakommentaatorid. Igatahes paremad kui Osila ja Rääk.

                            See, et Mardisalu oma tundeid ManU vastu vaos ei suuda hoida on küll jama. Loodan, et Real ja ManU ei satu kokku ja TV3 seda mängu üle ei kanna.

                            Kas keegi teist F1 ülekandeid vaatab? Klaar ja Vabamäe on tõeliselt lahedad kommentaatorid. Ferrari siin ja Ferrari seal. Ööökima ajab lausa. Eriti lahedad on naljad Coulthardi ja naiste kohta. Ja ükskord kui Berniet mingi mehega koos näidati (ei mäleta täpselt kellega) siis hakasid nad Bernie seksuaalsetest kalduvustest rääkima.


                            Eesti kommentaatorid on parajad naljatilgad

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                              mehi, kes vormelit kommenteerivad, kuulan igal juhul parema meelega, kui mardisalu. klaar ning eriti vabamäe on muhedad vennad, täiendavad teineteist, jutt jookseb hästi, pole elleri-aegset mökitamist.
                              ja seda ka, et mul pole midagi selle vastu, kui coulthardi üle irvitatakse :P

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                                Aga Undi mis sa arvad sellest, kui Mardisalu ManU fännina kommenteerib. Sest see kui Coultharti mõnitatakse on ka suht tema vastane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X