320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV3-e konnantaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

    Originally posted by zoolazorts


    Originally posted by Marca


    Kui ManU nii hea on, miks ta siis liigas 1.kohal pole vaid hoopis 2.kohal ( kus ühes teises liigas ühel teisel maal asub ka üks teine klubi, mil nimeks Real Madrid )?
    ...kes pooljuhuslikult samuti liigas 2. kohal on.
    Seda ma ju ütlesingi

    Kommentaar


      Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

      Originally posted by Marca


      Originally posted by zoolazorts


      Originally posted by Marca


      Kui ManU nii hea on, miks ta siis liigas 1.kohal pole vaid hoopis 2.kohal ( kus ühes teises liigas ühel teisel maal asub ka üks teine klubi, mil nimeks Real Madrid )?
      ...kes pooljuhuslikult samuti liigas 2. kohal on.
      Seda ma ju ütlesingi
      Ja mis siis sellest et ManU Liverpooliga Worthington Cupi finaalis on ja Real kõigilt kurku saab........
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

        Originally posted by Marca


        Originally posted by H.M Murdock


        No vähemalt Beckham teeb seda mida ta tegema peab,mängib jalgpalli ja väga hästi ,mitte nagu 97% reali mängijatest,kelle palganumbrid Becksi omadest mitte väiksemad pole.ja manu saab Delle Alpilt vähemalt 1 punkti ,mitte nagu real kes nii kodus kui võõrsli kotti saab......GO MANU!
        Beckhami koha pealt hoian hetkel suu kinni, muidu jäängi kirjutama. Kes need 3% siis on , kes Realis hästi ei mängi? Kui ManU nii hea on, miks ta siis liigas 1.kohal pole vaid hoopis 2.kohal ( kus ühes teises liigas ühel teisel maal asub ka üks teine klubi, mil nimeks Real Madrid )?
        see 3% on hästi mängivad Real Madridi pallurid:tegelt aint Portillo mängib nii kuis peab (vähemalt tema taseme kohta) ja ülejäänud ootavad lihtsalt lõpuvilet.......
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

          Ei ole Hispaania jalgpallil h2da midagi. Ka Inglise jalgpall on ilus. Ja see, kes v2idab, et Juve ajab Manyoo Traffordil kotti on p2ris julge mees. Seega, lapsed - vaielge j6ukohastel teemadel. S6imata v6ib aga ka delfis. Eksole.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

            Originally posted by Jaan


            Ei ole Hispaania jalgpallil h2da midagi. Ka Inglise jalgpall on ilus. Ja see, kes v2idab, et Juve ajab Manyoo Traffordil kotti on p2ris julge mees. Seega, lapsed - vaielge j6ukohastel teemadel. S6imata v6ib aga ka delfis. Eksole.
            Vabandust?! Keda ma sõimanud olen?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

              Originally posted by Jaan


              Ei ole Hispaania jalgpallil h2da midagi. Ka Inglise jalgpall on ilus. Ja see, kes v2idab, et Juve ajab Manyoo Traffordil kotti on p2ris julge mees. Seega, lapsed - vaielge j6ukohastel teemadel. S6imata v6ib aga ka delfis. Eksole.

              Ausõna,keda me siis solvand oleme?????
              Aga ManU-Juve mängust nii palju et kui manu mängu tööle saab (ja ilmselt saab),siis on kõik OK ning tagatipuks puudub juvel mängumootor del piero......tuleb huvitav mäng....ManU võidab
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                Te kaks intelligenti võiksite teema pealkirja kah vaadata, ennem kui oma arukat diskussiooni jätkate.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                  Originally posted by Kaarel


                  Te kaks intelligenti võiksite teema pealkirja kah vaadata, ennem kui oma arukat diskussiooni jätkate.
                  Olgu siis. ´Jään huviga ootama kolmapäeva, et kuulata Mardisalu vaimukaid kilde

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                    Mina ei saa aru ,miks TV-3 kommimehi nii väga kritiseeritakse. Selge see ,et on palju paremaid aga tase vastab täpselt meie jalgpallitasemele.
                    Parem igatahes ,kui mingid Lembitu Kuuse lapsik-ilased suusakommid. Teeb oma arust nalja ja siis naerab oma naljade üle.
                    Mardikal ja Kannikal pole vigu miskit oskavad siristada küll ,vähemal üks jagab mängu ja teine paneb kildu.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                      Ja veel üks asi, mida minu arust tuleks erinevalt sellest teha, mida siin tehakse, hinnata kommentaatorite üldist mängu ülevaadet ja kommenteerimist, mitte noppida välja nende nö. magedaid nalju, millest osad inimesed lihtsalt valesti aru saavad. See on lollus. See on nagu need 11-12 aastaste \"kepinaljad\", et igat asja miski perverssusega seostatakse

                      Mardisalu&Kannik on minu arust üldiselt üsna tasemel ja vägagi kuulatavat, Eestis neile vastast ei leidu (nagu seda öeldud enne poleks muidugi...)

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                        Originally posted by ROOTSI KUNN
                        Parem igatahes ,kui mingid Lembitu Kuuse lapsik-ilased suusakommid. Teeb oma arust nalja ja siis naerab oma naljade üle.
                        Lembitu Kuuse on hetkel arvatavasti kõige parem kommentaator üldse, seega sellise kommentaariga ei saa küll kohe mitte kuidagi nõustuda.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                          Nõustun Pgem Kunniga siin.. Lembitu Kuuse on nagu Keskerakond(no offense) tema kommentaar on selline ,mis võib meeldida tavainimesele ja sealt allapoole , õhesünaga neile ,kes asja ei jaga ja vaatavad ülekandeid yhe silmaga või üldse väga kaootiliselt.Tihedamale vaatajale käivad tõenäoliselt närvidele tema pidevad parasiitväljendid ja tõsise spetsialististaaatuse puudumine.Mida ei ole ,seda ei ole.Kuid kindlasti ületab mees keskmise eesti taseme ja päris korralikult ,sest mees teeb vähemalt seda, mis ta nimi on ehk kommenteerib.Tema reitingu miinuseks on see,et ta on Toomas Uba järel eetris ja see koorem on liiga raske kanda - Uba oli ülikõva, lausa hämmastav kui tagantjärele mõelda.
                          Aga tulles tagasi teema juurde ka mina hindan tandem Mardisalu-Kannik kommentaare ja pean neid täitsa talutavaks.Piisavaks ütleme nii...Mardisalu üritab juttu seda ja Kannik lisab spetsialistikõlle sinna vahele ..ma usun, et ainult väga nõudlik kuulaja võib mitte rahule jääda ,nt mõnes mängus kus osapooleks on saksa klubi ,ei kuule ma piisavalt üksikasju ja kiitust, aga selleks peaks mingi saksa digichanneli endale soetama ...üldine pilt on hea ja viimati jälgitud Pärnu võrkpalli kohtumine ületas samuti valimiskünnise ehk oli päris kuulatav ülekanne.Eesti kommentaatorid arenevad käsikäes spordi endaga.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                            Pähh Lembitu Kuuse, pigem annan oma hääle :P Kunni arvamusele kui Martini omale......Kuuse - parasiitne mees tõesti oma lausetes. Üpriski nõmedad naljad kah.
                            Kanniku ja Mardisaluga jääb mulle vahel selline mulje, et Kannik surub oma arvamust nagu peale ning peab oma karmi kriitikaga vahel ka liialdab. Nende omavahelises vestluses ja kommenteerimise ajal on Kannikul kombeks alati kuidagi parandada või ümber lausuda Mardisalu öeldu--> Näide - \"PIGEM oli olukord.....või PIGEM on tegemist....jne\" Mitte et ma nüüd Mardisalu kilde armastax või tema nägemusi rohkem pooldax, vaid lihtsalt toon välja selle mis silma, kõrva on hakanud.
                            EHK kunagi saab meie riik uued, tõeliselt osavad jalka kommentaatorid.
                            Nautigem rohkem mängupilti ennast ning mitte pöörakem tähelepanu mulale.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                              Väike off-topic. Eilsed kommertskanalite spordiuudised pakkusid õpetlikku vaatamist.
                              Kanal 2 uudistelugeja ütles täiesti tõsisel ilmel, et Sir Alex Ferguson on Inglismaa jalgpallikoondise peatreener. Seda muidugi.
                              TV3 spordiuudistes näidati aga ekraanil Hiina noorte ja Eesti mängutulemust ja väravate autoreid. Üks neist oli keegi Martin Reimi. Vaene Martin. Kümme aastat ja rohkem Eesti koondises, kuid TV3-s ei teata endiselt tema õiget nime.

                              Selline on siis nende kahe kanali tase. Alati uudiste taustaks näidatavast arhiivipildist ma parem ei räägigi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                                Üks Delfi Veerpalu tänase sõidu artikli kommentaar jättis mul suu lahti.Ülihästi öeldud kõik ,mida minagi ennist siin püüdsin välja öelda.Loodan, et tundmatu autor ei pahanda ,kui teda siin tsiteerin :
                                stakan karahvinovitsh butõlkin, 19.02.2003 15:10
                                Ei taha telekommentaatoreid sarjata-mehed annavad oma parima.
                                Küll on aga nii,et üle oma varju hüpata nad ei suuda.
                                Kadunud Uba oli selline mees kes oli vaieldamatu autoriteet ja võis kommentaari käigus endale mõningaid spekulatsioone ja oletusi lubada-sündmustest ette rutata.Ta OLI BOSS ja bossina ka käitus ning kõigil oli huvitav kuulata -vaadata.

                                Praeguste meeste viga ongi see,et ei juleta (võib olla ka ei osata) taustinfo ja jooksva info põhjal sünteesida põnevat teksti kus oleks ka spekulatiivne moment .Fantaasiapuudus ja kunstpaatos ilmestab praegusi tegijaid .

                                Uba oskas asja kõigele lisaks ka pidulikuks rääkida.Praegused kommentaarid piltlikult öeldes \"haisevad\" argipäeva järele.

                                põhiline viga on aga ikkagi see,et praegused telemehed ei julge välja öelda veenvalt oma vaatenurka-ollakse liiga neutraalsed,püütakse olla \"poliitiliselt korrektsed\".

                                Mind ajab seoke värk haigutama.Mul kodus ongi nii,et mu poeg keerab telekal hääle maha ja laseb mul endal muliseda-olevat vähemalt 10x huvitavam

                                Kommentaar

                                Working...
                                X