320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tegijaX Vaata postitust
    Ma vabandan, aga kas Bordeaux - Olympiacos mängu kommenteerib ka Kalev Kruus? Kui jah, siis on ikka megapudikeelne, täiesti kohutav... Ja kas keegi ütleks mulle tema kaaskommentaatori nime ka - lihtsalt huvi pärast, et kes see on, kel pole mingit jalgpalliharidust ja kes nii labast ning mitte-eestikeelset teksti suust välja ajab? Tänan!
    Pole ju mingi küberneetika kava.ee kasvõi järgi vaadata kes kommenteerivad. Ja Kruusi pole tõesti enne kommenteerimas kuulnud?
    Muidu ei tahaks küll ässitada aga -- Võta Dannar,äss
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      hehhe mees tegi konto lausa selle jaoks, et natuke nüsida dannarit

      Kommentaar


        ma nii vahelduva eduga vaatasin eile ja kõrva jäi kraapima dannari faktiviga teemal kellega bordeaux eelmine aasta koos oli ühes alagrupis...Roma ja Barcelona. Barca asemel oli ikka Chelsea.

        Ja vaatamata foorumlaste tungivale nõudmisele, ei tõmmanud ta teravat. Kuna mäng oli suurem osa ajast täiesti igav, sest Olympiakos oli lootusetus olukorras, siis oli publikult igav. Saada need taanlased perse ja paku midagi eesti televaatajale.

        Jõudu.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          ma nii vahelduva eduga vaatasin eile ja kõrva jäi kraapima dannari faktiviga teemal kellega bordeaux eelmine aasta koos oli ühes alagrupis...Roma ja Barcelona. Barca asemel oli ikka Chelsea.

          Ja vaatamata foorumlaste tungivale nõudmisele, ei tõmmanud ta teravat. Kuna mäng oli suurem osa ajast täiesti igav, sest Olympiakos oli lootusetus olukorras, siis oli publikult igav. Saada need taanlased perse ja paku midagi eesti televaatajale.

          Jõudu.
          Jah, neegri- ja pedenalju. In your dreams.

          Kommentaar


            Millist mängu näitab TV6 teisipäeval ning millist kolmapäeval?

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
              Millist mängu näitab TV6 teisipäeval ning millist kolmapäeval?
              Bayern - Man Utd, CSKA - Inter.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Bayern - Man Utd, CSKA - Inter.
                Huvitav kas tv6 vaatajatel jääbki siis Barca-Arsenali mäng nägemata. Kavas on kirjas, et järgmisel nädalal ka CSKA ja Interi mäng

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mädavagla Vaata postitust
                  Huvitav kas tv6 vaatajatel jääbki siis Barca-Arsenali mäng nägemata. Kavas on kirjas, et järgmisel nädalal ka CSKA ja Interi mäng
                  Nii on. Mis CSKA-Ingeril viga?

                  Kommentaar


                    Arukam oleks tõesti olnud kordamööda näidata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Arukam oleks tõesti olnud kordamööda näidata.
                      Mai tea. Mina küll sellest ei sõltu, aga kui ma oleks inimene, kellel on võimalik jalgpalli vaadata ainult TV6-st, siis oleks ma väga tänulik, kui ma näeks ikka ühe paari MÕLEMAD mängud ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Mai tea. Mina küll sellest ei sõltu, aga kui ma oleks inimene, kellel on võimalik jalgpalli vaadata ainult TV6-st, siis oleks ma väga tänulik, kui ma näeks ikka ühe paari MÕLEMAD mängud ära.
                        Sel juhul jääb arusaamatuks, miks nii palju just Interi mänge TV6 vahendusel näeb. Tahaks vahelduseks ka kedagi teist näha ja arvata on, et Arsenal-Barca on atraktiivsem (kui mitte mängu enda poolest siis klubi nimede poolest kindlasti) ja toob rohkem vaatajaid teleri ette. Aga pole hullu, Yle 2 peaks järgmine nädal näitama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Sel juhul jääb arusaamatuks, miks nii palju just Interi mänge TV6 vahendusel näeb. Tahaks vahelduseks ka kedagi teist näha ja arvata on, et Arsenal-Barca on atraktiivsem (kui mitte mängu enda poolest siis klubi nimede poolest kindlasti) ja toob rohkem vaatajaid teleri ette. Aga pole hullu, Yle 2 peaks järgmine nädal näitama.
                          Noh, ma ei pane küll programmi kokku, aga ma usun, et natuke mõelda, siis ei ole eriti üllatav, miks pannakse atraktiivsem mäng tasulisele kanalile või mis?

                          Kommentaar


                            Oleks loogiline, kui eile oleks hoopis Lyon-Bordeaux`d TV6 pealt näinud.

                            Kommentaar


                              Ah, üldse on inimesed ära hellitatud. Mõned aastad tagasi nägi ainult ühte mängu per nädalavahetus ja mingi aeg nägi kordusest. Nüüd on kaks korda nädalas, aga ikkagi on mängud valed.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Ah, üldse on inimesed ära hellitatud. Mõned aastad tagasi nägi ainult ühte mängu per nädalavahetus ja mingi aeg nägi kordusest. Nüüd on kaks korda nädalas, aga ikkagi on mängud valed.
                                Vanasti ei nööritud ka vormeli ja jalka eest eraldi raha. Ja vanasti oli rohi rohelisem ja taevas sinisem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X