320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina viskan küll propsi, kunagi novembris vms kui Starmanis veel tasuta VSB'd nägi, kuulsin viimati Dannarit & co'd mikri taga. Kui tänasega võrrelda, siis areng on olnud silmnähtav(kõrvkuuldav?). See teine jope oli Leheste jah?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Mina viskan küll propsi, kunagi novembris vms kui Starmanis veel tasuta VSB'd nägi, kuulsin viimati Dannarit & co'd mikri taga. Kui tänasega võrrelda, siis areng on olnud silmnähtav(kõrvkuuldav?). See teine jope oli Leheste jah?
      Ei, Epic oli teiseks pooleks.

      Kommentaar


        Väga, väga masendav oli kommentaatorite tase ikka. Suurima lugupidamisega soovin, et te enam kunagi meistrite liigat ega üldse televiisoris jalgpalli ei kommenteeriks.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Kumma poolt me siis olime?
          Tõsiselt küsid?

          No kuskil peale esimest veerandtundi hakkas "Oh, lööks Barcelona juba värava" jutt peale. Arusaadav, et tegelikult tahtsite te lihtsal tulevärki saada, aga mulje jäi jube kallutatud.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Tõsiselt küsid?

            No kuskil peale esimest veerandtundi hakkas "Oh, lööks Barcelona juba värava" jutt peale. Arusaadav, et tegelikult tahtsite te lihtsal tulevärki saada, aga mulje jäi jube kallutatud.
            Näiteks siin foorumis olnud peaksid teadma, keda ma jalgpallis tegelikult toetan ja sellest tulenevalt Barcelona poolt pole ma kunagi. Ei olnud ka Arsenali mängudel, aga ikka olevat ma eriti raju Barka-fänn. Müstique.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Kumma poolt me siis olime?
              Küsi maamesilase käest. Ta võttis asja üsna hästi kokku.


              Kaks päeva, kaks mängu ja sitt lugu, aga tase on väga masendav, sest kui kommentaatorite eelistused nii selgelt välja kujunevad, siis ...
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Küsi maamesilase käest. Ta võttis asja üsna hästi kokku.

                Labane.
                Ah, Maarek, unusta ära. Barcelona poolt nüüd küll meist keegi polnud.

                Kommentaar


                  Polnud sellel kommentaaril häda midagi. Ma mõtlesin, et Pras oli ka ametis, sest ta pole veel korvpalli kommenteerima jõudnud.

                  Kommentaar


                    Üpris uimased olid ja kohati nagu haigutasid isegi..

                    Kommentaar


                      Olime hea mängu poolt. Seda lõpuks kohale ei ilmunudki.

                      Sorri, kui kellegi südant riivasin Valdesi kasti utsitamisega ja sooviga näha midagi muud, kui mitu kümmend ebaõnnestunud Barca rünnakut üksteise otsa.

                      Kommentaar


                        Valdes kasti oli üks parimaid mu meelest
                        Ja oleks pidanud ronima ka

                        Kommentaar


                          Pole midagi halba öelda eriti
                          Kui siis see kui Luciole selgelt jalga sõideti ning üks teist ütles umbes, et "mida sa mees teed, tõuse juba püsti" vms

                          Aga muidu korralik!
                          4+ hindeks minupoolt
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            komm polnud mitte Barca poolt, vaid Interi vastu... antijalgpalli vastu? hjuumor nah.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Igati korralik kommentaar oli. Interit mõnitati igast nurgast. Ja siis kui Luciole karjusite et ta püsti tõuseks, siis ma just karjusin seda sama, et saite suht hästi pihta. Ja mudiugi Roma mainiste ka ära, niiet minumeelest olete ära teeninud finaali kommenteerimise. HEIL VAN GAAL!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Igati korralik kommentaar oli. Interit mõnitati igast nurgast. Ja siis kui Luciole karjusite et ta püsti tõuseks, siis ma just karjusin seda sama, et saite suht hästi pihta. Ja mudiugi Roma mainiste ka ära, niiet minumeelest olete ära teeninud finaali kommenteerimise. HEIL VAN GAAL!
                                Kas sa oled paberitega debiil, või lihtsalt alles puberteet?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X