320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pahv vist kirjutab omale kõik paberile,et mis teksti ta kaagutama ülekandes peab.

    Ja ennast ei suuda ta ka upitamatta jätta.

    Kommentaar


      "Selle koha pealt oleks vanaema pannkoogi pann käes ka selle palli sisse löönud."

      Mülleri võimaluse kohta.

      Kommentaar


        põll oli ees ka veel.

        Kommentaar


          aga selle võrgu kommentaari kohapealt, siis see on ikka täispask, kaks eneseupitajat ja intriigi punujat on kokku lastud ja muud ei ole kui üksteise ja enese kirjatükkide üldise arvamuse pähe esitamine. sitt, mis sitt. mõlemad ajavad mingit oma asja, mitte ei räägi mängust. enne mängu on peas paika pandud, kes mis mees väljakul on. näiteks silm on kehv ja meresaar hea jne, kuigi mängupildist tihtilugu välja ei loe.

          Kommentaar


            Peep Paffi võrkpalli kommenteerimas vaadata on umbes sama nagu visata peale mõni vana film, kus väljendid on juba pähe kulunud ja ette teada, vahe on lihtsalt selles et sellised filmid on tihtipeale nostalgilised ja mõnusad.

            Kommentaar


              no sel vanal filmlil peaks heli ka persses olema, siis ongi täpselt nii.

              Kommentaar


                Kruus on sulaselgelt praegu Eesti parim vutikommentaator. Analüüsi mis otsast tahad.

                Kommentaar


                  Ojamets võttis enda ütlemisega TV6 võrkpallikommentaatorite töö hästi kokku:

                  Ka Ojametsal oli ütlemist ajakirjanduse aadressil. "Kuulus Kalvik (Postimehe spordireporter Andres Kalvik – toim) kirjutas, et Pärnu hooaeg läks p...se. Mina sellega ei nõustu, võib-olla ta enda telekommentaatori karjäär on seal. Mulle jäid hooajast kokkuvõttes positiivsed muljed, ikkagi kuue aasta tagant jälle finaalis!"

                  Kommentaar


                    FYI:

                    Kruus kommib tänast kossumängu NUFCi särgis.

                    ja
                    "Tund aega tagasi said Kastani Arenas istekohad otsa, pool tundi tagasi ei olnud saada enam ka seisukohti. Mina kommenteerin tänast mängu Rauno Pehka süles."

                    Kommentaar


                      Ei tea kas Toomas Vara laenas tallse seda särki?

                      Kommentaar


                        Fakk, millal kuuleb Eesti kommentaatorite suust erapooletut juttu

                        Krt võtaks, see kommentaar täna ikka oli jama ruudus.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          täna ei olnud siis Kalev" kui ma karjun ja kildu loobin,olen tõsiseltvõetav" Kruusi kuid olid kaks barcelona südmetemurdjat ja valdeesi fänni,haledad sellid,masendav kommentaar!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Pilt ja heli oli teisel poolajal tõeline tase.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                              täna ei olnud siis Kalev" kui ma karjun ja kildu loobin,olen tõsiseltvõetav" Kruusi kuid olid kaks barcelona südmetemurdjat ja valdeesi fänni,haledad sellid,masendav kommentaar!
                              LOL. You tell 'em!

                              Pippo peaks offsider per minute tabeli suht kindlalt kinni panema. Ta oli nii kaua, kui Milan konkurentsis selle üldtabeli juht. Ja kui Manu vastu mõneks minutiks platsile sai skooris kohe mitu tükki.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Fakk, millal kuuleb Eesti kommentaatorite suust erapooletut juttu

                                Krt võtaks, see kommentaar täna ikka oli jama ruudus.
                                Kumma poolt me siis olime?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X