320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalli reeglid

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #76
  Algselt postitas diver Vaata postitust
  Aga miks ei peaks? Kas võõrsilvärava premeerimine pani päriselt ka külalised avamängus rohkem ründama? Taktikalise naiivsuse ja lollide riskide vältimine ei tähenda ründava jalgpalli vältimist. Lõpuks taandub asi ikkagi konkreetse treeneri käekirjale - mõni eelistab alati ettevaatlikku ja kaitsvat lähenemist, teine ekspansiivset ja domineerivat. Pigem saavadki mõlemad meeskonnad keskenduda rohkem oma normaalse mängu mängimisele.
  Ses osas, et esimene mäng on niiehknaa kahemängulistes play-offides tihti surmigav, kus külalismeeskond pakib enda mängu enamjaolt kokku ja istutakse kogu meeskonnaga palli taga. Nüüd pole isegi võõrsilvärava motivaatorit ja ka 0:1 kaotus avamängust on chill.

  Teisest küljest muidugi ei ole teises mängus 0:0 avamängu järel teise mängu võõrsilmeeskonnal pärast nende esimest väravat mõtet totaalselt kaitses istuda, sest enam ei ole vastasel kahte vaja. Seega suures plaanis peaks vähemalt teistes mängudes minemas õudsemaks andmiseks, aga avamängude ajal saab endiselt rahuga õllet libistamas käia.

  Kommentaar


   #77
   See reegel võib soodustada suureskoorilisemaid mänge. Kui nt Poznan läheb Paide vastu 1-0 juhtima, siis varem oleks ta keskendunud edasi rohkem taga kindlale hoidmisele, aga nüüd ei muuda oluliselt midagi vastaste potentsiaalne võõrsilvärav ning minnakse julgemalt ründama ning enamasti tugevamad võtavad kindlamad võidud ära.

   Kommentaar


    #78
    Kas see agentide vahendustasu piiramiseks mõeldud regulatsioon kukkus laualt maha? Ajendatud väitest, et Raiola küsib Haalandi saagas 40 milli jevrikut enda pere toitmiseks.
    20 LEGEND

    Kommentaar

    Working...
    X