320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Mõmmik
    replied
    Tase ikka jah, mul ka kõik seadmed erroris.

    Leave a comment:


  • ehh
    replied
    Error 500 nii arvutis kui telekas (telia ühendus)

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    PC peal töötab laitmatult.

    Leave a comment:


  • Rudy
    replied
    Ei tööta tõesti.
    Kus see Viaplay nüüd on?

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Nii palju siis Arsenal-Chelseast. Error nii äpis kui veebis.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas Epic Vaata postitust

    Vaatasin mängu järgi, ei tea küll, et oleksin midagi üldse maininud aasta 1989 kohta. Aga muu oli okei?
    Mulle jäi see üks moment kõrva. Teist poolaega suuremat ei vaadanud, sest 'pool. Meeldiv oli tuttavat häält kuulda, ülejäänud seltskond kõlab võõralt.

    Leave a comment:


  • Epic
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Vanemad mehed mäletavad… Mäletavad muidugi. Kommentaatorile meenutuseks, et 1989 ei olnud Coventry võidus Manku üle midagi liiga kuulsusrikast.
    Muuseas: milleks eksitada kuulajat aastaga 1989. See on Coventryl kuulsusrikas hoopis teistel põhjustel. Õige aasta on 1987.
    Vaatasin mängu järgi, ei tea küll, et oleksin midagi üldse maininud aasta 1989 kohta. Aga muu oli okei?

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vanemad mehed mäletavad… Mäletavad muidugi. Kommentaatorile meenutuseks, et 1989 ei olnud Coventry võidus Manku üle midagi liiga kuulsusrikast.
    Muuseas: milleks eksitada kuulajat aastaga 1989. See on Coventryl kuulsusrikas hoopis teistel põhjustel. Õige aasta on 1987.

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Algselt postitas Reina Vaata postitust
    Kui ma tahan kodust vaadata siis loomulikult kommentaariga, aneurüsmi said? Ja covidi ajal olid kommentaatorid ikka olemas, publikut lihtsalt mitte? Paranda oma võrdlusmängu

    Edit: Ja setanta sports nt kandis üle euro kvalifikatsioone mõnda aega tagasi ilma kommenteerideta (va tippriikide mängud) ja kuna need ei äratanud huvi jäeti ära need. Nii et teleülekandes ikkagi kommentaatorid on hea 50% asjast. Ei tea mis kuulmisprobleemidega vanurid te olete
    Sa ikka saad aru, et ilma kommentaatoriteta näitamine on parem kui üldse mitte näitamine? Reaktsioonid tulid sinu väitele, et kui kommentaatoreid ei ole, siis ei tohiks üldse näidata. Mis on täiesti debiilne jutt.

    Leave a comment:


  • Reina
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust

    Covidi jalgpall ilma kommentaarita oleks kohutav olnud, aga praegu on asi tummfilmist ikka kaugel ju. Kui sa ilma kellegi mölata vaadata ei suuda, siis kuidas sa staadionil küll hakkana saad? Helistad Järvelale ja palud kõrva jutustada mis mängus toimub?
    Kui ma tahan kodust vaadata siis loomulikult kommentaariga, aneurüsmi said? Ja covidi ajal olid kommentaatorid ikka olemas, publikut lihtsalt mitte? Paranda oma võrdlusmängu

    Edit: Ja setanta sports nt kandis üle euro kvalifikatsioone mõnda aega tagasi ilma kommenteerideta (va tippriikide mängud) ja kuna need ei äratanud huvi jäeti ära need. Nii et teleülekandes ikkagi kommentaatorid on hea 50% asjast. Ei tea mis kuulmisprobleemidega vanurid te olete

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas Reina Vaata postitust
    Taaskord olulised ELi mängud ilma kommentaarita. Jalgpall ei ole tummfilm, kui ei suuda kommentaatoreid leida ärge kandke üle.
    Covidi jalgpall ilma kommentaarita oleks kohutav olnud, aga praegu on asi tummfilmist ikka kaugel ju. Kui sa ilma kellegi mölata vaadata ei suuda, siis kuidas sa staadionil küll hakkana saad? Helistad Järvelale ja palud kõrva jutustada mis mängus toimub?

    Leave a comment:


  • Rocheteau
    replied
    Algselt postitas Reina Vaata postitust
    Taaskord olulised ELi mängud ilma kommentaarita. Jalgpall ei ole tummfilm, kui ei suuda kommentaatoreid leida ärge kandke üle.
    Mulle isegi meeldib vahest ilma kommentaatoritega vaadata, kuuled mängijate mölinat ja staadioni möllu rohkem

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Reina Vaata postitust
    Taaskord olulised ELi mängud ilma kommentaarita. Jalgpall ei ole tummfilm, kui ei suuda kommentaatoreid leida ärge kandke üle.
    Eee... Kindlasti peab üle kandma, isegi kui kommentaatoreid pole.

    Leave a comment:


  • Reina
    replied
    Taaskord olulised ELi mängud ilma kommentaarita. Jalgpall ei ole tummfilm, kui ei suuda kommentaatoreid leida ärge kandke üle.

    Leave a comment:


  • Peeter I
    replied
    Algselt postitas Mask Vaata postitust

    Ma olen vaene. Ma ei saa aru, miks ei võiks seda mängu kuue peal näidata eesti keelse kommentaariga. Nagunii näidatakse pühapäeva õhtuseid mänge kuue peal. Aga noh, meil ju neid nba poisse jalaga segada.
    Seal vist ikka see värk, et need telemängud baltikumis korraga.

    Leave a comment:

Working...
X