320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas COYI Vaata postitust
    Mul savi nii Žalgrisest kui TV3 töökorraldusest samaaegsete striimide orgunnimisel. Kui kontolt läheb nuts maha jalka eest, siis võiks seda teenust ka lubatud viisil ja mahus osutada.
    TV3 Spordil ei ole mingeid eraldi striime. Neil on 4 kanalit, Žalgiris ja Prem olid lihtsalt samal kanalil ja neid samaaegselt näidata ei saa.

    Mis puudutab seda, et sa "maksad jalka eest", siis ma küll pole kusagil näinud, et Go3 tellimust tehes saaks valida kas sa tahad pigem jalkat või kossu näha. Seega, kedagi ei koti reaalselt mille jaoks sa tellimuse tegid.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      Rahune lapsuke, kedagi ei koti mida sa tahad.
      Mis su point on Kalvi-Kalle? Kedagi, ei koti mida spetsiifiliselt mina tahan? Kedagi ei koti, mida keegi meist tahab? Elu on mõttetu ja kõik surevad üksi? See siin on TV3 sport teema ja normaalne koht neile tagasisidet anda. Kui sul on eksistentsiaalne kriis siis vaimse tervise tugi asub muul aadressil.

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust

        TV3 Spordil ei ole mingeid eraldi striime. Neil on 4 kanalit, Žalgiris ja Prem olid lihtsalt samal kanalil ja neid samaaegselt näidata ei saa.

        Mis puudutab seda, et sa "maksad jalka eest", siis ma küll pole kusagil näinud, et Go3 tellimust tehes saaks valida kas sa tahad pigem jalkat või kossu näha. Seega, kedagi ei koti reaalselt mille jaoks sa tellimuse tegid.
        Orjarahva mentaliteet. Ok mäng peal, im out.

        Kommentaar


          See ju teada jah, et Go3 ei huvita, kuid miks ei võiks siis siin oma viha välja valada, jääb küll arusaamatuks.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Kui ma GO3le F1 eest olen maksnud, nahhui nad Viaplays seda näitavad? suka padla bljad

            Kommentaar


              Kes see Liverpooli fänn praegu kommenteerib? Proovi olla nüüd natuke.
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                Kes see Liverpooli fänn praegu kommenteerib? Proovi olla nüüd natuke.
                Mis seal häiris siis?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                  Kes see Liverpooli fänn praegu kommenteerib? Proovi olla nüüd natuke.
                  See Liverpooli fänn on üks Mänku fänn.

                  Kommentaar


                    Eee, miks pilt mingi 45 sekundit muust maailmast maas on? Ma olen oma briti sõpradega discordis ja nad reaalselt 45 sekundit pildiga ees hetkel

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Eee, miks pilt mingi 45 sekundit muust maailmast maas on? Ma olen oma briti sõpradega discordis ja nad reaalselt 45 sekundit pildiga ees hetkel
                      Discordis.. Mida helllli

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                        Discordis.. Mida helllli
                        Discord on ju reaalselt nr 1 suhtluskanal tänapäeval..?

                        Kommentaar


                          Mis segas Manu mängu näidata praegusel ajal otse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Mis segas Manu mängu näidata praegusel ajal otse?
                            Pole ju vaatajaidki

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                              Discord on ju reaalselt nr 1 suhtluskanal tänapäeval..?
                              lits, palun.

                              Kommentaar


                                Probleem tänase manu mängu kommijaga taaskord

                                Kas saaks mingi petitsiooni teha, et see kaigas enam ei kommenteeriks mänge. Ma saan aru, et manu fänn ja tahab lemmik meeskonna mängu vaatamise palgapäevaga siduda, kuid see on kriminaalne ju juba

                                Kommentaar

                                Working...
                                X