320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga nagu Zoomi kasutajatel ikka tühjad pihud
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Vaadates, mismoodi Elion-Viasat omavahel siin üldse mitte väga ammu TV6 ja sellesama VSB näitamisõiguste üle piike ristasid, siis ma ei paneks ausalt öeldes viiekat ka selle peale, et antud HD-präänikut lähemal ajal kellelegi teisele isegi eemalt näidatakse, veel vähem servast närida antakse. Noh või siis üks pakub viisakusest nii moe pärast tingimusel, et kui panete kuutasu paar sotti ja pool meile, siis muidugi palun, ja teine saadab sama viisakalt selle igatepidi ebarentaabli pakkumise pikalt. ongi kogu muusika.

      igatahes 99.- eest on VSB-s tänaseks vaatamist juba küllaga isegi neile, keda bobisõit väga ei kõdita. patt oleks nuriseda, kui meenutada kasvõi paari aasta tagust olukorda.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Mul tekitab see Viasat PL HD ikkagi natuke küsimusi, sest näiteks esimesest voorust - kui uskuda rootsi viasatil olevat kava (http://www.viasatsport.se/sa-saends-...remiaeren)(aga miks seda ei peaks uskuma) - näitavad nad seal LIVEs 3 mängu - laup 14:45 ManC-Totth, 17:00 AVilla-WHam ja esmasp ManU-Newc.
        Ehk siis laup 19:30 Chelsea-WBA ja pühap Ars-Pool mängu nad reod ikka otse ei näita. Mis on ülekohtune.

        Kommentaar


          Lördag 14 augusti
          13.00, TV6/HD/VPL: Tottenham-Manchester City, Premier League
          15.55, Viasat Fotboll: Bolton-Fulham, Premier League
          15.55, Viasat Sport: Wigan-Blackpool, Premier League
          15.55, TV6/VPL: Aston Villa-West Ham, Premier League
          15.55, Viasat Sport HD: Blackburn-Everton, Premier League
          16.00, Viasat Sport Extra: Sunderland-Birmingham, Premier League
          16.00, Viasat Sport Extra: Wolverhampton-Stoke, Premier League
          18.25, Viasat Fotboll/HD: Chelsea-West Bromwich, Premier League

          Söndag 15 augusti
          16.30, Viasat Fotboll: Premier League-studion
          16.55, Viasat Fotboll: Liverpool-Arsenal, Premier League
          16.55, Viasat Sport HD: Liverpool-Arsenal, Premier League
          18.55, Viasat Fotboll: Premier League-studion


          näitab ju.. lihtsalt teisel kanalil

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            igatahes 99.- eest on VSB-s tänaseks vaatamist juba küllaga isegi neile, keda bobisõit väga ei kõdita. patt oleks nuriseda, kui meenutada kasvõi paari aasta tagust olukorda.
            Huvitav uudis tõesti. Tekib kiusatus veidi raha kulutada. HD ja kümme mängu nädalavahetuse jooksul on vanainimesele liig. Üks iga kahe nädala tagant kärab küll.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Uurisin ka huvipärast, et mida ma selle kanali tegemiseks tegema peaks:
              Viasat Sport paketil näol on tegemist digi tv paketiga, mille tellimise eelduseks on digi tv teenuse olemasolu. Seega selle paketiga liitumiseks tuleb liituda meie digi tv teenusega (antud juhul üleminna Digi Kolmikpaketile, mille kuutasu on 429.- krooni + digiboks'i rent 39.- krooni kuus) ning tellida lisaks Viasat Sport, mis maksab 99.- krooni kuus.

              Miks on onju, kolmikpakett digina kaablist kallim, kui ma niigi digiboksi rendin jne. Absurd.

              Kommentaar


                TV6 hakkab PLi mänge näitama?

                Kommentaar


                  Rootsi oma kahjuks arvatavasti vist..
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Uurisin ka huvipärast, et mida ma selle kanali tegemiseks tegema peaks:
                    Viasat Sport paketil näol on tegemist digi tv paketiga, mille tellimise eelduseks on digi tv teenuse olemasolu. Seega selle paketiga liitumiseks tuleb liituda meie digi tv teenusega (antud juhul üleminna Digi Kolmikpaketile, mille kuutasu on 429.- krooni + digiboks'i rent 39.- krooni kuus) ning tellida lisaks Viasat Sport, mis maksab 99.- krooni kuus.

                    Miks on onju, kolmikpakett digina kaablist kallim, kui ma niigi digiboksi rendin jne. Absurd.
                    Kui tv6 ka tasuta läbi õhu tuleks, siis ma ilmselt saadaks kõik kolmikud ja tv-d perse. Mitte ühtegi normaalset paketti ei ole lihtsalt.

                    Kommentaar


                      Kalev ütles, et laup. on Man city-Spurs live ja pühapäeval ka midagi, aga ma ikka ei saa aru mis kanalist. Peaks nagu VSBst, sest Kruus kirjutas seda VSB foorumis.

                      Kommentaar


                        Aga see ongi ju VSB's.

                        Aga jah, kavas teiste mängude kohta pole midagi.
                        Loodan ikka, et need 3 mängu on laupäeval-pühapäeval vsb's. Tore oleks ka, kui esmaspäevast mängu näidatakse.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Oskab keegi mulle nüüd öelda, kui mul on Viasati kuldpakett, kas siis mulle lisandub see jalgpalli näitev HD kanal?

                          Kommentaar


                            muidugi tulevad need mängud VSB-st ja netikavasid ju siis lihtsalt ei ole veel jõutud muuta. see HD-kanal näitab kõiki mänge, kui midagi eraldi välja tuuakse, siis see käib VSB kohta. pealegi kõik mida Kruus räägib, puudutab ainult seda kanalit, kuna ta ju töötab konkreetselt seal, mitte Viasatis.

                            Mario, sul peab olema HD-digiboks, siis peaksid saama vaadata.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Mul vääääga loll küsimus, kuid kas Serie A ja La Ligat pole võimalik kuidagi Eestis telekasse sebida?
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Mul vääääga loll küsimus, kuid kas Serie A ja La Ligat pole võimalik kuidagi Eestis telekasse sebida?
                                Osta juhe arvuti ja teleka vahele, otsi internetist striim ja ongi need liigad telekas olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X