320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elioni digitv foorumist:

    Lisan veel, et Viasat Movie ja Viasat Sport pakettide kohta anname teada üsna pea ja esimesel võimalusel.
    sealtsamast veel, et väidetavalt hinnad 99.- ja 99.- või mõlemad võttes 149.-
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Elioni digitv foorumist:



      sealtsamast veel, et väidetavalt hinnad 99.- ja 99.- või mõlemad võttes 149.-
      Kahe kanali eest sada krooni? Ma ei tea kas divar ikka sellist väljaminekut väärib.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ühe kanali eest, sest palju sa seda golfi ikka jõud vaadata, eksole. Muidugi on palju. Samas see on üsna selge, et hetkel on eriti Starman ja Elion, aga ka STV - kellel näikse nagu siiski Viasatiga mingi sutsu erilisem suhe olevat, arvestades nt, kui käratult ja probleemivabalt neile see VSB ilmus - nende kanalite osas Viasatil üsa konkreetselt neidsamuseid pidi peos. Mida muidugi Viasat väga hästi ka ise teab ja ära kasutab. Kasvõi seesama Starmani keiss, et paar kuud näitame tasuta ja siis läheb juba raha eest - no otsi lolli, kes usuks, et see kohe algusest ei olnud nii kokku lepitud. Ehk et Viasat naudib olukorda, kus lõppkokkuvõttes nemad ütlevad täpselt, mida, kuidas ja mis raha eest keegi näitab. Lihtne.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ühe kanali eest, sest palju sa seda golfi ikka jõud vaadata, eksole. Muidugi on palju. Samas see on üsna selge, et hetkel on eriti Starman ja Elion, aga ka STV - kellel näikse nagu siiski Viasatiga mingi sutsu erilisem suhe olevat, arvestades nt, kui käratult ja probleemivabalt neile see VSB ilmus - nende kanalite osas Viasatil üsa konkreetselt neidsamuseid pidi peos. Mida muidugi Viasat väga hästi ka ise teab ja ära kasutab. Kasvõi seesama Starmani keiss, et paar kuud näitame tasuta ja siis läheb juba raha eest - no otsi lolli, kes usuks, et see kohe algusest ei olnud nii kokku lepitud. Ehk et Viasat naudib olukorda, kus lõppkokkuvõttes nemad ütlevad täpselt, mida, kuidas ja mis raha eest keegi näitab. Lihtne.
          Ma tahaks küll teada kui paljud maksavad selle 100.- (või isegi kuni 270.- kui pole digipaketti veel) kuus selleks, et näha päevast päeva venelaste jäähokit ja sinna vahele harva ka mõni korvimäng. Ja Starmanilt saab nüüd Viasat ju nõuda ainult nende pakettide müügi pealt raha vs praegune kokkuleppesumma kõigi vaatajate pealt. Mina küll ei usu, et liitujaid tuleb piisavalt, et rahaliselt Viasat võidaks. Aga ega ma vist pole kõige targem eksemplar ka.
          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

          Kommentaar


            Elion pakub mulle tavapaketina lausa 74 kanalit, ma ei ole neist veel esimestki päris ära vaadata jõudnud, hakka veel 99 krooni eest lisa ostma. See on umbes sama, nagu hakkaks paberlehte tellima. Ei iial

            Kommentaar


              kesse just ärganud häälega tyyp seal mängu kommib praegu?? kui on uni või igav,sis võiks ju koju jääda ja magada!
              b-day

              Kommentaar


                Viga on mänguvalikus - Skandinaavia derby on neli korda huvitavam, aga ei.Rääkimata Kreeka-Lätist, kus Verba on imet tegemas.

                Kommentaar


                  Võiks jah natuke kommentaatorid ka elavneda , aga karistuslöök oli kuradima ilus (Y)

                  Kommentaar


                    Kuna eilset TV6 mängu näidati vist ka VSB peal, siis võib siia kirjutada küll. Kivisild on tark mees küll, aga nimede peale on tal jube sitt mälu ja kipub udu ka olema.

                    Mängu alguses Kruus rääkis Lyoni koosseisust, mille peale Kivisild hakkas jahuma, et jah Liverpool on juba aastaid oma 4-3-3 mänginud jnejne.

                    Insua oli tema suus brasiillane ning veel Insao ja kesiganes veel. Ta ei peagi neid nimesid ja asju pähe õppima, aga konsentreeruda võiks niipalju, et saaks aru, kummast võistkonnast kaaskommentaator enne rääkis, et ise mitte aiaaugust jahuma hakata.

                    Nimedega võiks ju Kruus rohkem aidata. Eile mitmel korral pidi Kivisild temalt ise üle küsima, et kas oli ikka selline nimi mingil Lyoni mängijal jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Nimedega võiks ju Kruus rohkem aidata. Eile mitmel korral pidi Kivisild temalt ise üle küsima, et kas oli ikka selline nimi mingil Lyoni mängijal jne.
                      No sealt mulgust tuli ka algul õigesti Toulalan, siis juba Tulaloon ja Tolaluun vms lõpuks... ei ole see ka temal kõige tugevam pool just, kui kasvõi seda vana head Tropkat meenutada. Samas mingil põhjusel ei häiri ka nii hullusti kui mõne teise koperdamine.

                      omaette teema oli muidugi ka see, kuidas mehed rääkisid algul kenasti 1:0 võidust Debreceni üle ja siis hakkasid järsku mõlemad mingist Liverpooli ühest punktist jahuma. et jah, rohkem kontsentratsiooni.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        1punkt

                        omaette teema oli muidugi ka see, kuidas mehed rääkisid algul kenasti 1:0 võidust Debreceni üle ja siis hakkasid järsku mõlemad mingist Liverpooli ühest punktist jahuma. et jah, rohkem kontsentratsiooni.[/QUOTE]



                        Seda panin tähele jah, kummaline.

                        Kommentaar


                          Hea, et Kanguri klubi euroliigas Kaunase Zalgirisega ühte gruppi sattus.

                          Kommentaar


                            Paneb tänase mängu kommentaar ka imestama.
                            Terve mängu tümitatakse Ronaldinhot, kes tõesti kehvalt mängis, kuid hetkel, mil mees välja vahetatakse, öeldakse, et "tegi siiski korraliku mängu"... Wut??

                            Kui tulemus olnuks Milani kahjuks, siis vaevalt Ronaldinho nende meelest korraliku mängu oleks teinud. Imelik hüplik arvamus.
                            Kuid muidu täitsa head kommentaatorid, vist...
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Kuid muidu täitsa head kommentaatorid, vist...
                              minu arust oli seal küll täpselt üks kommentaator Dannari näol ja ilmselt tema tugitool, mis aeg-ajalt kääksus ..

                              (no offence)

                              Kommentaar


                                Ega ka Dannar kuldsuu koguaeg ei ole, samas on enamvähem oma ülesannete kõrgusel. Väga positiivne muidugi, et meile üldse emakeeles mänge vahendatakse.

                                Dannar:"Huvitav, et Lass Inglismaal ei kohanenud aga Realis kohe end mängujoonisesse istutas..."
                                See teine:"Erinevad mängustiilid."
                                Dannar:"Mismoodi siis?"
                                haha see oli hea xd
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X