320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Epic ütles: "Mine pensionile!"
    Põrgusse kedagi ei saadetud.
    No sellisel juhul on mu telekas perses. Ma ei eitagi, et kohtunik ka pensionile saadeti, aga minu telekas juhtus see pärast eelpoolmainitud tsitaati.

    Kommentaar


      Algselt postitas kasparov Vaata postitust
      No sellisel juhul on mu telekas perses. Ma ei eitagi, et kohtunik ka pensionile saadeti, aga minu telekas juhtus see pärast eelpoolmainitud tsitaati.
      Ei mäleta. Mina ütlesin seda või? Ma ütlesin seda, et kui siin kätt ei loetud, siis on tegu küll vaegnägijate tuleprooviga vms. Siis veel see Epicu pensionisaatmine ja kõik. Muidugi tabas mind teisel poolajal eriti karm jetlag ka

      Kommentaar


        Mulle tundus, et teil oli täna vist pohmakas.
        Sellised ebatavalised naljad olid, mida te tavaliselt ei tee. Seda mõlemas mängus, aga võib olla oli teil lihtsalt jällenägemis rõõm nii suur
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ei mäleta. Mina ütlesin seda või? Ma ütlesin seda, et kui siin kätt ei loetud, siis on tegu küll vaegnägijate tuleprooviga vms. Siis veel see Epicu pensionisaatmine ja kõik. Muidugi tabas mind teisel poolajal eriti karm jetlag ka
          Sina ei öelnd. Vahetult kui sai selgeks, et kohtunik ei vilista ja penaltit ei anna, tegi vastava avalduse Epic. Aga kui te seda eitate, siis vist ikka tõesti pean teleka ära viskama.

          Kommentaar


            Algselt postitas kasparov Vaata postitust
            Sina ei öelnd. Vahetult kui sai selgeks, et kohtunik ei vilista ja penaltit ei anna, tegi vastava avalduse Epic. Aga kui te seda eitate, siis vist ikka tõesti pean teleka ära viskama.
            No mina mäletan seda kohta, kus ta ütles, et mine pensionile ja mina ütlesin: "Ohoh, ma arvasin juba, et hakkad mujale p-tähega kohta saatma." Aga tõesti, minu jetlag võttis mind ikka üsna jalust maha teiseks poolajaks. Minu kella järgi algas siis umbes 2. öötund või kuidagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              No mina mäletan seda kohta, kus ta ütles, et mine pensionile ja mina ütlesin: "Ohoh, ma arvasin juba, et hakkad mujale p-tähega kohta saatma." Aga tõesti, minu jetlag võttis mind ikka üsna jalust maha teiseks poolajaks. Minu kella järgi algas siis umbes 2. öötund või kuidagi.
              Kui ma ei eksi, siis see pensionile saatmine oli hoopis ühes teises situatsioonis, võib-olla üldse ManCity mängus. Eino vahet pole, kui Epic ise käsi piiblil vannub, et pole kedagi otse-eetris põrgusse saatnud, ju siis nii on.

              Kommentaar


                Ei mäleta nüüd küll täpselt olukorda, aga kohe kindlasti ei saatnud ma kohtuniku põrgusse. Tegu oli pigem fraasiga stiilis "no mida põrgut?" ja seesugune küsimus tekib küll olukorras, kus kaitse, käed laiali, takistab karistusalas peale löögi ning nagu üks mees tõusevad kõigi vastasmängijate käed. Jah, tõesti, targem oleks kordus ära oodata enne, kui teha järeldusi ning kindlasti kogenumad kommentaatorid oleksid seesuguse situatsiooni palju külmaverelisemalt lahendanud, kuid ega mängus ei hakka ju ka värava löönud mängija ootama ja vaatama, et kas tõuseb suluseisu lipp, kõlab kohtuniku vile vea märgiks või midagi muud. Ta jookseb ikka kohe väravat tähistama. Jalgpalli suur osa on emotsioon.

                Aga tunnistan oma viga. Mul läheb kommentaatorina alles teine hooaeg. Palju on veel õppida, aga ma usun, et olen ka juba märgatavalt arenenud. Eelkõige ise ennast arendanud, sest proovin kordusest üle vaadata kõik mängud, et otsida vigu ja kohti enese parandamiseks.

                Väide erapooletu mitte olemise kohta on veidi veider. Ma usun, et iga erapooletu vaataja hoidis antud mängus, selles olukorras (Arsenal juhib) Leytoni poolelele, sest kes ei tahaks saada mängust emotsiooni? Ajastul, kus ringleb palju raha, suured meeskonnad liiguvad aina väikesemate eest ära, pakuvad just seesugused mängud tõestuse, et kõik on tegelikult võimalik. Ja kohe kindlasti ei ole mul nüüd mingi personaalne vimm Arsenali vastu seoses mu enda klubilise toetusega. Arsenal on minu jaoks tegelikult väga sümpaatne meeskond. Tõin selle välja ka möödunud kolmapäevase mängu sissejuhatuses, mida tõsi, korvpallijumalate tõttu keegi ei kuulnud.

                Enne kõike olen ma ikkagi jalgpalli fänn, mitte Manchester Unitedi fänn. Olen uuel aastal täitsa edukalt vaadanud vähemalt ühe mängu päevas, üks kõik, mis tasemel, mis liigas ja usun, et keskmine küündib isegi sinna kolme kanti.

                Kommenteerisin eelmisel aastal mängu Leeds Unitedi vastu. Mäng, mis põhimõtteliselt ajab mõlema klubi fännid juba enne mängu turri ja usun, et sain sellega korralikult ja erapooletuna hakkama. Tänavusel hooajal kommenteerinud ka mitmeid mänge. Emotsioonikaid, dramaatilisi mänge Fulhami ja Boltoni vastu. Mõlemad, kus Man Utd ei saanud oma tahtmist, aga ma ei kõndinud nende juurest minema nõrdimusega ja loodan, et ka eetris oli tunda samamoodi.

                Kommentaar


                  Ju siis oligi "mida põrgut", aga minu kui telekavaataja jaoks pole seal suurt vahet. Ikka riivab kõrva. Emotsionaalsus ja emotsioonid on igati kiiduväärsed, aga neid saab ka vähe leebemate väljenditega väljendada. Mitte et "põrgu" just väga krõbe oleks, aga see nagu ikka ei sobi.

                  Aga mina kui ka endine kommar ütlen, et sa Epic ei peaks siin üldse pikki traktaate kirjutama ja seletama, kui keegi on vingunud. Ole nagu kohtunik - pask on küll mängu ajal tehtud, aga ära seda pärast kusagil avalikult seleta. Aja aga oma asja edasi, las nad vinguvad.

                  Ma pole viimasel ajal küll VSB-st väga palju jalkat vaadanud, aga kindlasti oled sa arenenud. Eriti meeldib mulle tegelt aga see, et juba algusest peale on sinu mõned lauseehitused ja sõnastused kas teadlikult või alateadlikult või hoopis teadmatult olnud natuke nagu mul endal olid, kui ma noorena jalkat kommisin

                  Kindlasti on sinust erapoolikumaid kommentaatoreid, ja see pole sinu puhul tegelt üldse probleemiks. Aga kuna sul siin Soccernetis on kasutajaprofiilis selline logo, siis taolistes äkililstes situatsioonides tuleb see logo mulle lihtsalt meelde. See on muidugi tore, kui sulle endale ei tule, aga ma soovitan soojalt - seni kuni aktiivselt kommenteerid, vaheta logo ära. Ausalt.

                  Ja heast südamest ka üks eilne faktiviga eilsest Arsenali mängust - kui platsile jooksis pallur M´Poku, siis väitsid, et ta on pärit Kongo Rahvademokraatlikust Vabariigist. Sellist riiki pole paraku olemas, on Kongo Demokraatlik Vabariik, ja vot sealt M´Poku pärit ongi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                    Ja heast südamest ka üks eilne faktiviga eilsest Arsenali mängust - kui platsile jooksis pallur M´Poku, siis väitsid, et ta on pärit Kongo Rahvademokraatlikust Vabariigist. Sellist riiki pole paraku olemas, on Kongo Demokraatlik Vabariik, ja vot sealt M´Poku pärit ongi.
                    Pokumaa jääb pokumaaks.

                    Kommentaar


                      Minu vigisemist palun mitte väga tõsiselt võtta.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kusjuures Arsenali fännid on kuidagi kõige hellemad. Eelmine aasta kommenteerisin barca mängu, kus Messi tegi umbes aasta parima mängu ja kui ma seda kiitsin, siis oli kusagil Delfis kõva kisa, et ma olla meeletu Arsenali vihkaja ja Barcelona fänn. Ehkki omavahel öeldes olen ma Inglismaa tippsatside seas just antud meeskonna toetaja.

                        Kommentaar


                          Kusjuures kui olukord olnuks vastupidine ehk palliga oleks teise värava all näkku saanud näiteks M´Poku ja penaltit poleks Arsenalile antud ja telekast oleks kostunud "Mida põrgut!!!" siis ma oleks ikkagi vigisenud.

                          Kommentaar


                            kes täna tv6 ja vsb kommenteerivad ?
                            Algselt postitas Maekas
                            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                              kes täna tv6 ja vsb kommenteerivad ?
                              Mis seal vahet,kas kellegi puhul jätad mängu vaatamata või tahad niisama teada sportlikust huvist?

                              Kommentaar


                                Arvata võib, et Suurt mängu kommenteerivad Kruus - Kivisild/Vara ning TV6 kommenteerivad Järvela - Sarapik või Petersoo - Kristal.

                                Aga mängu vaatamata jätmise kohta niipalju, et see aasta tuleb need Prantslased ära tampida ja nokauti lüüa ning Reali mängu ei saa vaatamata jätta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X