320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cramo- VEF mängul 3ndal veerandaja alguses õnnitles Kruus Cramot võidu puhul. Cramo juhtis tol hetkel 15 punktiga.
    1.12 enne lõppu oli Cramo 5 punktiga ees ja sama jutt. VEF pani kohe kolmese ja oli mängus tagasi.
    Mäng läks lisaajale.
    Valus till!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Kruus on kõige suurem munajoodik üldse keda ma sporti kommenteerimas olen kuulnud. Täiesti mõttetut ja kontrollimatut möla ajab mees suust välja.
      FCF Forever

      Kommentaar


        duubeldaks eelmist posti
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Cramo- VEF mängul 3ndal veerandaja alguses õnnitles Kruus Cramot võidu puhul. Cramo juhtis tol hetkel 15 punktiga.
          1.12 enne lõppu oli Cramo 5 punktiga ees ja sama jutt. VEF pani kohe kolmese ja oli mängus tagasi.
          Mäng läks lisaajale.
          Valus till!
          Eks ta nägi selgeltnägija võimetega juba kolmandal veerandajal ära, et VEF lisaajal pasunasse saab.

          Kommentaar


            kes täna manu ja fc torrese mängu kommenteerivad?

            Kommentaar


              Newcastle siin ,Newcastle seal .... ükskord juba küllalt ei saa või Hr.Vara ?
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Petersoo räägib praktiliselt iga Saksamaa klubide mängu ajal ühte ja samat joru. Huvitav pole enam teda kuulata kui ta mula tuleb nagu lindi pealt mida oled 5x kuulnud kui tema puldis on olnud.

                Kommentaar


                  Kes võidab valimised, ennusta nüüd?
                  -Kristlikud demokraadid muidugi!
                  HÕHÕHÕHÕ

                  See oli päris hästi
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Please, football commentators, pause the flow of words occasionally to let the game breathe

                    Kommentaar


                      Balotelli on kõige lollim jalgpallur kes viimase 20 aasta jooksul sündinud

                      Päris hea!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kommentaatorid tehke oma silmad lahti seal on ikka ligi tuhat fänni Kiievist mitte kakssada nagu keegi seal teles mainis. Isegi Kiievi Dünamo fännide foorumis on sellest juttu
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Balotelli on kõige lollim jalgpallur kes viimase 20 aasta jooksul sündinud

                          Päris hea!
                          Kas ta mitte ei öelnud, et lollim mängja, kes viimase 20 aasta jooksul MÄNGINUD on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                            Kas ta mitte ei öelnud, et lollim mängja, kes viimase 20 aasta jooksul MÄNGINUD on?
                            Jah, nii ma ütlesin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Jah, nii ma ütlesin.
                              Ja väga hästi öeldud!
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                Ei tea kas Prandelli ta koondisse kutsub nüüd. Rääkis mingi aeg et Cassano&Balo on tulevik, aga Antonio juba sain sugeda oma käitumise pärast Dorias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X