320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mmm lõbus
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Suht tore ülekanne, nagu Be a pro pilti vaataks
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        dannar ja epic näevad ilmselt playercami asemel õiget pilti, kuna vahepeal oli juttu, kuidas Berba läheb rünnakule vms.

        e: vähemalt fiksivad kiiremini kui Kalev Sport, nendel läks vist omal ajal mingi tund.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          ja nemad õiget pilti vist ei näinud?
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Üldse on mingi haardkoor jama. Taanis on mingi meeletu torm ja siis olid neil serverid maas ja oht, et mäng üldse õigel ajal ei alga. Siis minut enne mängu algust saadi pilt kätte, aga meie näeme tõesti õiget pilti ja ma ei oska ka öelda, et mida teile pakuti

            Kommentaar


              mkei, siis saavad seekord andeks.

              oli viis-kuus minutit Scholesi playercami, kuhu vahele pikiti ohtlike olukordade kordusi. a sealt edasi on ilusti kõik joones olnud.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Üldse on mingi haardkoor jama. Taanis on mingi meeletu torm ja siis olid neil serverid maas ja oht, et mäng üldse õigel ajal ei alga. Siis minut enne mängu algust saadi pilt kätte, aga meie näeme tõesti õiget pilti ja ma ei oska ka öelda, et mida teile pakuti

                Ma tahtsin küsida, et kas teil kahel kommentaatoril on Unitedis kusagil kõrgel kohal mingi tuttav, et nii kindlalt Scholesi viimasest kodumängust rääkisite? Scholes pole veel oma otsust teinud ja Ferguson alles paar päeva tagasi ühes intervjuus mainis, et Scholes kaldub ikka jätkamise suunas.
                Muidu oli ju väga hea mängukommenteerimine, aga see jäi häirima, sest te päris mitu korda mainisite seda.

                Kommentaar


                  Jap, siin ka uudis, et võib jätkaka http://www.soccernet.ee/paul-scholes...al-jatkamisele
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Helar Osila ja Anu Säärits.
                    Tõsine pettumus, et nemad ei kommenteerinud :S

                    Kommentaar


                      Järgmisel nädalal on ka isegi üks jalgpall. Nimelt Inglismaa ja Šveitsi vaheline mürgeldamine.

                      Kommentaar


                        Esitan rumala küsimuse: Ega te juhuslikult Järvela lemmik Copa Americat ei näita ?
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                          Esitan rumala küsimuse: Ega te juhuslikult Järvela lemmik Copa Americat ei näita ?
                          Ei. Järvelal on uus lemmik.

                          Kommentaar


                            Huvitav kas Haye ja Klitschko poksi ka näidatakse, Valujevi mats oli minu mäletamist mööda küll eetris.

                            Kommentaar


                              Juunis ja juulis oli mul Viasat välja lülitatud, aga täna lugesin Elioni kodukat ja leidsin selle, mida olingi kartnud. Tahad VSB-lt ühte jalkamängu vaadata, maksad Elionile täie rauaga kogu kuutasu. Ei mingit päeva-paari eest maksmist enam. Normaalsest teenindusest, et maksan vaid selle eest, mida tegelikult tarbin, võib siin riigis ainult unistada.
                              Hoiatuseks kõigile. Tõprakari.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Juunis ja juulis oli mul Viasat välja lülitatud, aga täna lugesin Elioni kodukat ja leidsin selle, mida olingi kartnud. Tahad VSB-lt ühte jalkamängu vaadata, maksad Elionile täie rauaga kogu kuutasu. Ei mingit päeva-paari eest maksmist enam. Normaalsest teenindusest, et maksan vaid selle eest, mida tegelikult tarbin, võib siin riigis ainult unistada.
                                Hoiatuseks kõigile. Tõprakari.
                                Asja punkt oli selles, et kui sa tellid päevaks, siis saab kogu selle raha Elion. Elion maksab aga Viasatile iga kuu viimase päeva seisuga olevate tellijate pealt raha. Ehk sisuliselt ei saa sinu "vaatan, mida tahan"-suhtumisega tegelikult teenuse pakkuja mitte mõmmigi, aga Elion võtab rahuga sinu krooni endale. Elion oleks ilmselt lasknud sama taktikat edasi teha, aga Viasat hakkas mõistetavatel põhjustel hädaldama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X