320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna ka midagi näidatakse`?
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Hamburg SV - 1860 München kell 2000
      Stuttgart - Bayern 21.55. See mäng algab küll vähe varem.

      Kommentaar


        Algselt postitas greenday Vaata postitust
        Kuidas oleks vana hea asjalikkus ja kvaliteet vahelduseks?
        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Petersoo und Lemsalu on Saksamaa põhikommentaatorid.
        Ma loodan, et vennad 'jalgpallivaatlejad' tegid märkmeid. Ei mäletagi, millal viimati nii head eestikeelset kommi kuulda sai.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Ma loodan, et vennad 'jalgpallivaatlejad' tegid märkmeid. Ei mäletagi, millal viimati nii head eestikeelset kommi kuulda sai.
          kuda ma teen, kui ma ise teist mängu kommenteerin

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Nii kaua kuni Are Eller ja Tarmo Klaar (ma arvan, et see ammune hääldamisjama oli nendega) hääldasid Giancarlo Fisichella perekonnanime fisitshella olid nad asjatundmatud. Peale seda kui hakkasid hääldama fisikella on nad eksperdid. Kas ma saan asjast õigesti aru?
            Ei.
            Ma ju seleteasin, kuidas saab ekspert, kes peaks olema jalgpalli ohtralt jälginud ja kuulnud ka teisi mommentaatoreid nimesid hääldamas siis lagedale tulla skuulsi, kaidi, woolbacki ja tehvoega?
            Ja kuidas saab ekspert, kes peaks olema jalgpalli ohtralt jälginud ajada koguaeg segamini välimuselt täiesti erinevaid mängijaid?

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              kuda ma teen, kui ma ise teist mängu kommenteerin
              Einoh. See peen vihje ei puudutanud nagunii sind.
              Sulle pole mul varuks kepp, vaid porgand, aga seda ei saa ju kõva häälega öelda, muidu lähed mägedesse ära, nagu üks ütleb.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Järgmisele teisipäevale ja kolmapäevale on lisandunud kaks mängu ehk siis FA Cup. Arsenal-Cardiff ja Everton Tottenham. Kellaaja jään esialgu võlgu, samuti selle, et kes neid kommenteerivad.
                Vähemalt on rõõmu, et kelgutamist samal ajal pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Everton Tottenham.
                  Ma ei usu sellise mängu toimumisse. Tänavu ei ole 1-ga lõppev aasta.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Tegemist peaks olema siiski vastasseisuga Everton-Liverpool

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Ma ei usu sellise mängu toimumisse. Tänavu ei ole 1-ga lõppev aasta.
                      minu paha.

                      Kommentaar


                        Niisiis on Arsenal Kardihv otse, kuid Everton-Pool korduses, kuid enne seda saate koos lätlaste ja leedukatega nautida ilget andmist Montepaschi ja Fenerbahce vahel. Seda küll korppallis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Ma loodan, et vennad 'jalgpallivaatlejad' tegid märkmeid. Ei mäletagi, millal viimati nii head eestikeelset kommi kuulda sai.
                          Krt ja mina missisin selle saate. Lemsalu peab olema õige valik, sest ainsana on ta eestlastest Saksamaa jalgpalli nuusutada saanud.

                          Kommentaar


                            kas kellegil veel baltic täiega hakib? muud kanalid jumala okid aga vutt krt hakib.
                            jutt on korras aga pilt just

                            Kommentaar


                              http://www.viasatsport.lt/ leidsin siit lehelt küsitluse, et millist UCLi mängu näha tahaksite. Igaksjuhuks võite hääletada, sest äkki otsustab siin ka leedukate hääl.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                http://www.viasatsport.lt/ leidsin siit lehelt küsitluse, et millist UCLi mängu näha tahaksite. Igaksjuhuks võite hääletada, sest äkki otsustab siin ka leedukate hääl.
                                miks MANU-t valikute hulgas polnud? pidarastõ

                                kas Xtra- kanalid jäid alles peale Balticu tulekut?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X