320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oota seoses Sport Balticuga TV6 ei näita enam CL'i?
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Ma VÕIN eksida, aga minu teada on asi nii, et tv6 ja VSB näitavad mõlemad mängu, kuid tõenäoliselt otse ühte ja sama mängu. Pärast seda tuleb VSB-l kordus veel ühest mängust. Vaadates seda, et mis on mänguvalikust seal leedukatel välja jäänud, siis aiman, et see on see nö. päris ja otse mäng. Praegu saab valida seda kordusmängu.

      AGA KORDAN: see on minu arvamus ja ma tõesti ei tea täpsemalt, mis seal ülal toimub. Ma käin niisama juttu rääkimas mängu taustale.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Oota seoses Sport Balticuga TV6 ei näita enam CL'i?
        Täpselt ei mäleta, aga kas lätlaste ja eestlaste TV6'd erinevatel päevadel erinevaid mänge ei näidanud? Kuna minu lemmikmeeskond sellesse kanalivalikusse ei kuulunud, siis võin ka eksida.


        Sarnaselt Mikk4'le loodan ikka Xtra kanalite jätkuvale esitusele, kuigi pole aimugi kas kavatsetakse või mitte neid kasutada.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Täpselt ei mäleta, aga kas lätlaste ja eestlaste TV6'd erinevatel päevadel erinevaid mänge ei näidanud? Kuna minu lemmikmeeskond sellesse kanalivalikusse ei kuulunud, siis võin ka eksida.


          Sarnaselt Mikk4'le loodan ikka Xtra kanalite jätkuvale esitusele, kuigi pole aimugi kas kavatsetakse või mitte neid kasutada.
          TV6'ed näitasid küll erinevat staffi. Vähemalt mina olen korra lätlaste TV6'st ühte Reali mängu vaadanud, sest eestikeelsed ei näidand seda mängu. Aga XTRA'd peaksid küll alles jääma. :P
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Elion väitis, et ootavad mingit Riigikogus kalevi alla pandud elektroonilise sideseaduse muudatust (Eelnõu 261 SE), mis pidavat VSB nagu imeväel kõigile vutisõpradele nähtavaks tegema.
            Huvitav, kas Lätis-Leedus Eestiga sarnane VSB levitamise probleem puudub?

            Kommentaar


              Mis mõttes nagu FA karikat sel nädalavahetusel ei näidata?

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Mis mõttes nagu FA karikat sel nädalavahetusel ei näidata?
                Arsenal Kaadihvi peaks näitama. Seda siis esmaspäeval.
                Samas eile oli prantsusmaal ka väga hea mäng

                Kommentaar


                  oli tõesti väga hea mäng. võimalusi, tempot ja traagiline lõpp.

                  Kommentaar


                    Enamus Prantsusmaa liiga mängud on huvitavad, eriti just selle hooajal, mida näitab ka liigatabel.
                    Kes teil seal Ligue 1 kommenteerib?

                    Kommentaar


                      Mina, Gunnar Leheste, Oliver Lomp ja Rainer Lomp

                      Kommentaar


                        Bööbääöööüüü, see noh, ää öö.

                        Kommentaar


                          Kas Viasati ükski kanal ei näita enam Nascari?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kas Viasati ükski kanal ei näita enam Nascari?
                            Viasat Motor näitab.

                            Kommentaar


                              kommentaatoritele infoks, et näiteks STV kaabli kaudu leviv pilt on täiesti probleemivaba

                              Kommentaar


                                Tean peale enda veel üht viasatijat, kel on asi ka täiesti korras.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X