320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võin vihjena öelda, et ta leiab selle pilti pealt. http://www.pereportaal.eu/images/sto...dimeeskond.jpg

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      STVsse on ootamatult ilmunud Viasat Premier League HD ja ka sama kanali SD variant (Viasati spordipaketi osana, vist).
      Halleluuja!
      olen ma õieti aru saanud, et neid Viasati HD kanaleid näeb ka tavatelekaga?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        olen ma õieti aru saanud, et neid Viasati HD kanaleid näeb ka tavatelekaga?
        Mina näen ja edukalt.
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          mis seis muidu hetkel Eestis on teiste suurliigade nägemisega? kunagi siin mainiti mingeid Viasat Xtra kanaleid. et mida need näitavad? palju need maksavad ja kas selleks peab kindlasti Viasati klient olema? või need pole Eestis nähtavad?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Joks Vaata postitust
            Kes täna Petersoo kõrval oli? (Evrton-Pooli mäng) Härra kommenteeris uskumatult hästi!
            Liverpooli fännina ütleks ma, et mees kommenteeris jube kehvasti. Skrtel olevat nr. 17, Carragher olevat endiselt Evertoni fänn, rääkis mingit iba Carragheri auks peetud heategevuslikust matšist kahe Liverpooli klubi vahel, Suarezel ei olevat tahet mängida, Suareze näost on näha, et mees ei ole rahul ja ei viitsi mängida. Jube tüütut ja faktivigade rohket juttu rääkis too härra.

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              mis seis muidu hetkel Eestis on teiste suurliigade nägemisega? kunagi siin mainiti mingeid Viasat Xtra kanaleid. et mida need näitavad? palju need maksavad ja kas selleks peab kindlasti Viasati klient olema? või need pole Eestis nähtavad?
              Viasat Xtra kanalid töötavad minu teada ainult Champions League ajal ja näitavad seda. Küll aga, kui Viasat Hockey kanalil on nö "vaba aeg", kus mingit mängu ei näidata, vaid jooksevad erinevate spordikanalite kavad siis näitab ka sellise kanali kava, nagu "Viasat Futbol". Olen seda kava vaadates tähele pannud, et Prantsuse liigat ja Itaalia liigat näitab see vähemalt. Seda Viasat Futbol kanalit vist erladi tellida ei saagi ?

              On varemgi öeldud, et selle Viasat Golfi asemel võiks Viasat Futbol olla, aga kas siis ei öeldud selle peale, et "see ei ole kahjuks võimalik"
              Hala Madrid !

              Kommentaar


                "Üllatus,üllatus". Nagu see hooaeg vist tavaks on saanud siis kahest premieri mängust nädalas võib suu puhtaks pühkida, olgu siis kasvõi Spurs-Arsenali mäng, MotoGP kordused rokkivad sokkides
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Üldse on imelik, et Moto 250 cc vabatreeningut näidatakse.Võiks kasvõi Autoralli MMi või Motokrossi näidata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Üldse on imelik, et Moto 250 cc vabatreeningut näidatakse.Võiks kasvõi Autoralli MMi või Motokrossi näidata.
                    Jap, Meintzi soovid peaksid olema neile kohustuseks.
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                      Jap, Meintzi soovid peaksid olema neile kohustuseks.
                      Jap, ma olen ainuke, kes siin teemas arvamust VSB valiku üle kurtnud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Joks Vaata postitust
                        Kes täna Petersoo kõrval oli? (Evrton-Pooli mäng) Härra kommenteeris uskumatult hästi!
                        Minu arust oli tegemist kõige parema kommentaatoriga siiani. Mahe tämber, Peeter Soo jutuvada rahustav tekst, asjatundlikud faktid, vajalikul hetkel sobiv emotsioon. Mida veel soovida, eks. Kuuldavasti oli tegemist härra debüüdiga, seega on ka potentsiaal hiiglaslik. Isiklikult ootan järgmist etteastet väga suure huviga.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Minu arust oli tegemist kõige parema kommentaatoriga siiani. Mahe tämber, Peeter Soo jutuvada rahustav tekst, asjatundlikud faktid, vajalikul hetkel sobiv emotsioon. Mida veel soovida, eks. Kuuldavasti oli tegemist härra debüüdiga, seega on ka potentsiaal hiiglaslik. Isiklikult ootan järgmist etteastet väga suure huviga.
                          Kui jyriöö nüüd nalja ei teinud, siis ma kirjutaks kohe kahe käega alla.
                          BACK WHERE WE BELONG

                          Kommentaar


                            Oot, kas ma olen õieti aru saanud, et kui ma vahetan Elioni VS paketi STV oma vastu siis ma näen kolme asemel nelja Viasat Spordi alla kuuluvat kanalit sama raha eest ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              Oot, kas ma olen õieti aru saanud, et kui ma vahetan Elioni VS paketi STV oma vastu siis ma näen kolme asemel nelja Viasat Spordi alla kuuluvat kanalit sama raha eest ?
                              Täna on see tõesti nii. Kas PL (SD/HD) on teistesse võrkudesse tekkimas, oskavad ehk Viasatilt palka saavad öelda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Täna on see tõesti nii. Kas PL (SD/HD) on teistesse võrkudesse tekkimas, oskavad ehk Viasatilt palka saavad öelda.
                                Loogiline oleks, et tegu on samasuguse "sisseõlitamisega", nagu oli mingi hetk Starmanis tasuta VSB näitamine. Ehk kuna Viasati spordipakett on alates juunist üldse STV-s olnud, siis meelitatakse väikse kommiga neid kliente juurde, et siis varsti raha küsida. Dannar, puusalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X