320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Wuut?
    ibra ristiti mitu(2?) korda abramovichiks ja milan mitu(2?) korda interiks. puuka või siis zlatan-kwon-do teenijaks oli Ziirer, kui ma ei eksi.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      ibra ristiti mitu(2?) korda abramovichiks ja milan mitu(2?) korda interiks. puuka või siis zlatan-kwon-do teenijaks oli Ziirer, kui ma ei eksi.
      Aa, ma sain aru, et meil oli midagi. Meil on TV6-e ja VSB kommentaatorite teemad ja tead küll.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Aa, ma sain aru, et meil oli midagi. Meil on TV6-e ja VSB kommentaatorite teemad ja tead küll.
        aaa, lahmisin siis valesse pleissi.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          vahet ju pole, sest üks leivaisa mõlemil. aga ennast ajas ka see juba keema, kui hr vara esimesed 45 minutit interist (rohkem kui 2 korda) rääkis. kuskil 43ndal minutil tegi kruus talle järjekordse interi mainimise eest märkuse, et milan mängib ning pärast seda suutis ennast kokku võtta ning interit enam ei maininud.

          Kommentaar


            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            pärast seda suutis ennast kokku võtta ning interit enam ei maininud.
            Kuressaare suutis jälle ära mainida ja mu arust ka Newcastle.
            Nii armas
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Härra Vara mainis ka Nõukogude Liidu legendist Belovist, kes tihti värava eest üle lõi. Küllap mõtles ta Blohhini, Belovi nimelist legendi ei mäleta jalgpallis.

              Kommentaar


                Tandemiga Vara-Kruus meenus tore intsident Napoli-City mängult, kus esmamainitu ei pidanud paljuks sisse tuua tähelepanekut nädalavahetusel toimunud City-Newcastle'i vastasseisust, kus kodumeeskond polevat külaliste pressi all teinud oma poolel ühtegi valesöötu. Mispeale Kruus täiesti õigesti tähendas, et sel juhul ei saanud ju adekvaatse surve avaldamisest juttugi olla. Edasi kostis eetrist Vara suust paar kõhhi ning vähemalt mulle tundus, et härra kommenteerimisentukas lahtus mõnevõrra natukeseks ajaks.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  jyriöö kirjeldatud ärapanek oli tõesti päris hea.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Ei ei, tennist näidati City-Napoli mängu korduse asemel. ManU-Benficat näidati otse, aga teine mäng jäi tulemata. Niimoodi.
                    Oot võtame nüüd asjad kokku. Samal ajal mängisid Napoli - ManCity, ManU - Benfica ja Federer - Nadal.
                    Napoli - City ja ManU - Benfica mängu näitati otse, ühte TV6 pealt ja ühte VSB pealt ja siis peale seda kui lõppes Manu - Benfica mäng ära mis oli VSB pealt, hakkas kohe Federer - Nadal mäng mis oli samal ajal kui jalgpall, niiet minu meelest täiesti loogiline.
                    Algselt postitas Blue Moon
                    Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                    Kommentaar


                      Ma väga loodan, et mcnamara nüüd andestab VSB-le kõik varasemad patud, sest et:

                      P 04.12

                      FA Cup

                      14:30 AFC Totton - Bristol Rovers
                      19:00 Sutton United - Notts County
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Ma väga loodan, et mcnamara nüüd andestab VSB-le kõik varasemad patud, sest et:

                        P 04.12

                        FA Cup

                        14:30 AFC Totton - Bristol Rovers
                        19:00 Sutton United - Notts County
                        Haaahaaahahhaa!!! Ei ole?

                        Kommentaar


                          "Tere jälle. Järgmise nädala pühapäeval 4 detsembril oleme kavas teinud muudatusi. Tuleb tõeline jalgpallipühapäev, sest näitame juba väga varjases faasis Inglismaa FA Cupi kohtumisi. Kell 14.25 AFC Totton- Bristol Rovers ja kell 18.55 Sutton United-Notts County. Kruus"

                          Selline asi VSB facebooki seinal tõepoolest ilutseb
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                            "Tere jälle. Järgmise nädala pühapäeval 4 detsembril oleme kavas teinud muudatusi. Tuleb tõeline jalgpallipühapäev, sest näitame juba väga varjases faasis Inglismaa FA Cupi kohtumisi. Kell 14.25 AFC Totton- Bristol Rovers ja kell 18.55 Sutton United-Notts County. Kruus"

                            Selline asi VSB facebooki seinal tõepoolest ilutseb
                            Minu naljaisu sai läbi, sest selgub, et mina teen ühe mängu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                              "Tere jälle. Järgmise nädala pühapäeval 4 detsembril oleme kavas teinud muudatusi. Tuleb tõeline jalgpallipühapäev, sest näitame juba väga varjases faasis Inglismaa FA Cupi kohtumisi. Kell 14.25 AFC Totton- Bristol Rovers ja kell 18.55 Sutton United-Notts County. Kruus"

                              Selline asi VSB facebooki seinal tõepoolest ilutseb
                              Tottonit ja Sutton Unitedist ma pole varem küll midagi kuulnud

                              E:
                              Päris hea
                              Totton mängib muidu 7.liigas ja staadioni mahutavus 3000.Veel on huvitav see, et Wikipeedias on leht 2.mängijal
                              Sutton mängib 6.liigas.Staadion mahutab 7 kilo ja istekohti on 700

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Minu naljaisu sai läbi, sest selgub, et mina teen ühe mängu.
                                Ära ohi, mõni mees peab mõlemat tegema...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X