320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Päriselt-päriselt? Näidati siis ainult finaali? Ei mäleta, et etv oleks tervest hooajast ülekandeid teinud. Mis aastast see CL-värk siis Tv3 kolis?
    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Suht kindel, et TV3 näitas ikka. Minuteada pole CL kunagi ühegi teise telekanali ekraanil olnud ju?
    Kas tegu on alla 18-aastaste isikutega, kes eelmist sajandit enam üldse ei mäleta või milles on küsimus? Teeme siis väikse lühiajaloo kursuse teemal CL-i ülekanded Eestis.

    Esimest korda sai eesti telekanalitel Meistrite Liiga jalgpalli vaadata aastal 1996 ja seda TV3 vahendusel. Tegelikult lausa Taani TV3-e vahendusel, sest ülekande pildis oli TV3-e logo all kiri "Direkte" ja oli kuulda summutatud taanikeelset kommentaari, millele siis Villu Ester eestikeelset peale luges. Siis nägi alagrupiturniiridelt peamiselt Göteborgi IFK ja Trondheimi Rosenborgi mänge. TV3-e ülekanded kestsid kuni 1997. aasta sügiseni kui näidati tolle hooaja alagrupiturniiri mänge.

    1998. aasta kevadel tuli suurüllatus ning mänge hakkas näitama hoopis ETV. Näidati 97-98 hooaja play-offe ja kogu 98-99 hooaeg täismahus (sh. see kuulus ManU-Bayern finaal). 1999 sügisel aga ei näidatud esimest alagrupiturniiri üldse ja teisest ringist näidati täpselt 2 matši. Järgneval kevadel aga ei tulnud enam ühtegi ülekannet ja seega 1999-2000 hooaja play-offe ei näinud üldse Eesti kanalitelt.

    2000. aasta sügisel tuli aga rõõmusõnum, Meistrite Liiga tuli tagasi TV3-e ekraanile. Ning siis tuli kokku ka legendaarne Kannisalu kommentaatorite tandem. Näidati igast voorust ühte mängu (kolmapäeval) ja poolfinaale koguni mõlemal päeval. See kestis kuni 2004 aasta kevadeni.

    Siis aga leidis kanali juhtkond, et mängude näitamine ei too piisavalt palju reklaamiraha sisse ning mänge näidati videolindi vahendusel südaöösel, mis tähendas et Meistrite Liiga otseülekanded Eesti vabalevi kanalitel olid igaveseks(?) lõppenud. Ja eestikeelse kommentaariga sai jälle näha alles 2008. aasta kevadel kui loodi telekanal TV6. 2009. aastal jõudis kätte aga eestikeelse kommentaari kuldaeg, kui avati Viasat Sport Baltic ja nüüd juba 4 aastat on võimalik iga vooru igal päeval näha lausa 2 matši kodumaise kommentaariga.

    Kommentaar


      Mõnuagent on champion, võtke välja

      Kommentaar


        Pea ei ole prügikast Aga respekt neile kes nii täpselt mäletavad asju. Mul on ikkagi täpselt 0 mälestust sellest, ilmselt ma kasutasin soome telekanaleid isegi kui eestlased näitasid. Esimene tõsiselt vaadatud hooaeg oli 97-98 kui Real võitis. Eelnevatest hooaegadest ainult mõned hägused seigad.

        Noh, kellel VHSi peal mõni ETVst lindistatud mäng on?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          võiks ju veel neid vanemaid finaale näidata?
          2000,2001,2002,2003,2004..- mulle kes ma neid näinud pole, oleks küll huvitav vaadata

          Kommentaar


            VSB näitab väga tihti neid

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              referaat
              Hõuli fakk. Mis hobid sul veel peale vanade telekavade kogumise on?
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Hõuli fakk. Mis hobid sul veel peale vanade telekavade kogumise on?
                Uskumatu kui kehv mälu inimestel üldiselt on. Või olen ma lihtsalt eriliselt hea mäluga? Igatahes mingeid vanu telekavasid või muid žurnaale mul kodus ei ole. Kõik tuleb otse peast.

                Kommentaar


                  midagi ei näidata neid koguaeg.
                  tahaks näha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    midagi ei näidata neid koguaeg.
                    tahaks näha
                    Alles näidati siin vist jooksva nädala alguses '99 finaali.

                    Kommentaar


                      Seda näidatakse pidevalt. Liverpool-Milani finaali olen ka korduvalt täheldanud. Muid eriti ei näidata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MNa Vaata postitust
                        Seda näidatakse pidevalt. Liverpool-Milani finaali olen ka korduvalt täheldanud. Muid eriti ei näidata.
                        Just nii, võiks 2000,2001,2002 ..ka olla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Uskumatu kui kehv mälu inimestel üldiselt on. Või olen ma lihtsalt eriliselt hea mäluga? Igatahes mingeid vanu telekavasid või muid žurnaale mul kodus ei ole. Kõik tuleb otse peast.
                          Selline talent tuleb Kuldvillakus rahaks teha.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Kes kurat kommenteerib hetkel mängu....ei ole ju nii jalgpallikauge inimene,et ei suuda mõista,miks punane anti Kompany-le????

                            Kommentaar


                              dannar kuule, nii mõnigi kord tuli nimepraaki, kus pingile vahetatud meest ikka väljakumängijaks pead.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tarry Vaata postitust
                                Kes kurat kommenteerib hetkel mängu....ei ole ju nii jalgpallikauge inimene,et ei suuda mõista,miks punane anti Kompany-le????
                                ma arvan, et kommentaator on kaks või kolm õlut enne mängu teinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X