320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    380 mängu peaks Inglise kõrgliigas olema minu arvutuste kohaselt. Lisaks sellele ei ole võimalik ühel kanalil näidata otsepildis kõiki kohtumisi, sest väga paljudel juhtudel kellaajad kattuvad

    Ärge võtke kommentaari ilkumise vaid sõbraliku abina.

    Kommentaar


      Reklaamiosakond on alati kusagil teisel planeedil.

      Kommentaar


        Kes tänaseid mänge kommenteerivad, ning pühapäeva hommikul on manu-swansea?

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Kes tänaseid mänge kommenteerivad, ning pühapäeva hommikul on manu-swansea?
          Täna on minu sooloesitus, kuna teised härrad on hõivatud. Homme hommikul teeb Manu Swanseat härra Epic.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Täna on minu sooloesitus, kuna teised härrad on hõivatud. Homme hommikul teeb Manu Swanseat härra Epic.
            Kas sa kellegagi koos ka oled kommenteerinud või sel hooajal kommenteerid? Lihtsalt huvi pärast küsin.

            Kommentaar


              Küsimus Viasati ekspertidele, kas Premier League HD tuleb tagasi?

              Kommentaar


                Kahtlen selles. See sama kanal, mis meie viasati hd paketis saadaval oli, elutses veel pärast viasatti ka 10e sati peal edasi, aga nüüd on ka sealt ära kadunud.
                Viasatil on see eest 4,8e ja 0,8w peal 3 norrakeelset hd premier league kanalit. Kuigi kas viasat nordicu eestisse ametlikult saad, jään vastuse võlgu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
                  Kas sa kellegagi koos ka oled kommenteerinud või sel hooajal kommenteerid? Lihtsalt huvi pärast küsin.
                  Sellega on selline lugu, et paar aastat tagasi tuli lätlastel kenjaalne idee, et parem (loe: odavam) on teha ühe kommentaatoriga. Kruus oli muidugi jaagueesel ja ütles, et tema teeb igal juhul kahekesi, aga teised hakkasid vapralt üksi tegema. Millest oli kahju, sest Epicuga oli üsna lahe koos teha. Nüüd on aga üksi tegemine nii sisse harjunud, et kui kahekesi tegema satume, siis kipume teineteist üle rääkima (nagu sedastas ka üks magistritöö).
                  Ehk kogu pika jutu mõte on see, et minu teada kütame ikka kõike üksinda edasi. V.a. Vara/Kruus.

                  Kommentaar


                    kas keegi teab, mis mängu näidatakse pühapäeva hommikul kell 8?

                    ja huvitav kes see debiilik on kes üldse vastutab selle viasati ametliku kavalehekülje uuendamise eest? võiks nagu arvata, et saatekava pole mingi riigisaladus, mida iga hinna eest vaatajate eest varjama peab. Suht imelik, et see foorum on ainuke koht, kust saab üldse infi selle kohta, mida täpselt näidatakse. Isegi seda pole osatud kirja panna, et näidatakse Premier League'i...ametliku lehe põhjal on Championship hoopis. absurd...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas stefan viziru Vaata postitust
                      kas keegi teab, mis mängu näidatakse pühapäeva hommikul kell 8?
                      Swansea - Manchester United
                      Adiós amigos

                      Kommentaar


                        Algselt postitas stefan viziru Vaata postitust
                        kas keegi teab, mis mängu näidatakse pühapäeva hommikul kell 8?

                        ja huvitav kes see debiilik on kes üldse vastutab selle viasati ametliku kavalehekülje uuendamise eest? võiks nagu arvata, et saatekava pole mingi riigisaladus, mida iga hinna eest vaatajate eest varjama peab. Suht imelik, et see foorum on ainuke koht, kust saab üldse infi selle kohta, mida täpselt näidatakse. Isegi seda pole osatud kirja panna, et näidatakse Premier League'i...ametliku lehe põhjal on Championship hoopis. absurd...
                        Kava.ee ei andnud ka mingit infot mis mäng on. Seal seisis TBA (selgitamisel). Kuna lätlased (kui ma ei eksi) juhivad seda baltic spordi värki, siis ilmselt nende kala.

                        Kommentaar


                          Olen seda küsinud varem ja küsin veel (kuna tookord keegi ei suvatsenud vastata). PL mängude režii näeb laias laastus ette, et paar minutit pärast lõpuvilet näidatakse kõikide väravate kordusi. Miks siis alati ülekande lõpuga kiirustatakse? Samal ajal tuleb promosid ju nõrkemiseni...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            Olen seda küsinud varem ja küsin veel (kuna tookord keegi ei suvatsenud vastata). PL mängude režii näeb laias laastus ette, et paar minutit pärast lõpuvilet näidatakse kõikide väravate kordusi. Miks siis alati ülekande lõpuga kiirustatakse? Samal ajal tuleb promosid ju nõrkemiseni...
                            See on mingil põhjusel alati nii olnud. Alates Viasat Sport 2 ja 3 päevadest. Mingi viasati omapära.

                            Kommentaar


                              Sellest on kahju. Kuna mul ikka juhtub, et saan näha vaid 2. poolaega ja kui just väravalööjat välja ei võeta, siis jäävad esimese poolaja väravad nägemata

                              Kommentaar


                                Tarkade paberite pealt võib välja lugeda, et ülejärgmisel nädalal ootab ees rekordkogus jalgpalli - 13 mängu! 6 x Premier League, 5 x Meistrite liiga ja Hispaania ning Euroopa superkarikad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X