320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    kui enamvähem mõistlik ja teemakohane jutt on palju palutud siis on küsimus õigustatud. ei pea vuristama ja kildu rebima nagu kruus/vara aga nt götze palk mind evertoni rünnaku keskel ei huvita, võin nii palju vihjeks öelda et isegi bayerni rünnaku keskel ei huvita. ja vahest isegi see ei lähe korda et kevin prince boateng portsmouthis mängis sest ei puutu üldse chesea-stoke mängu käiku. samas hokist räägib jalgpalli keskel väga asjatundlikult ja selle eest suured kummardused.
    Nojah, ma pole kunagi tema Inglise liiga mängu näinud-kuulnud. Meistrite Liigas suudab ta nauditavalt otsaga Bayerni juurde jõuda, et ses suhtes on igavoorune joomismäng üsna huvitav. Minu arvates.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Nojah, ma pole kunagi tema Inglise liiga mängu näinud-kuulnud. Meistrite Liigas suudab ta nauditavalt otsaga Bayerni juurde jõuda, et ses suhtes on igavoorune joomismäng üsna huvitav. Minu arvates.
      miks sa üldse jalgpalli vaatad kui kommentaator peab su jooma ajama?
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        miks sa üldse jalgpalli vaatad kui kommentaator peab su jooma ajama?
        Ma tegelikult ei vaata. Joomismängu ka ei pea. Aga iseenesest ootus, et millal Soo Bayerniga tuleb, on alati oossom.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma tegelikult ei vaata. Joomismängu ka ei pea. Aga iseenesest ootus, et millal Soo Bayerniga tuleb, on alati oossom.
          Ei ole. Enam. Iga asi väsitab nagu näiteks reformierakond.
          Ma ei suudaks ka eurovisiooni kommentaaris juut-neeger-paadam enam huvitavaks/naljakaks mõelda või kuulata. nuff is nuff.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Häälena on Soo suurepärane ja kõrvasõbralik kommentaator, jutt jookseb ka ladusalt ja vahepeal tulebki mängu keskele tuua mitte nii otseselt käimasoleva mänguga seotud palasid.
            See Bayerni teema, noh ongi naljakam, kui ta jälle otsaga sinna " tsooni " jõuab.

            PS ! Mõnu Hispaania karikafinaali ajal kevadel ajas ennastki mõnel korral punasesse virisedes Hispaania jalgpalli ning selle kõrvale käiva teeskluse ja liialdustesse kalduva teatri üle. Hommikul, kui õlleaurud hajunud tundus samas, et polnud ju vale jutt.
            Analüüsi erinevast vaatevinklist, seltsimehed tugitoolisportlased !
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Ausalt öeldes, eile nagu väga hull ei olnudki. Üsna adekvaatne jutt enamuse ajast, eks mõni väide on küsitav, aga üldjoontes okei. Muidu on ikka mängu jooksul paar korda, kui tahaks end kõrva pussitada Soo juttu peale.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mis teil Soo vastu kogu aeg on? Inimesena tore. Kommentaatorina ta mind isiklikult ei väsita (erinevalt mõnest kolleegist). Räägib mingeid omapäraseid lugusid, mis on isegi päris huvitavad jne. Erapoolikus on tal võibolla küljes, aga kuna mina olen enamjaolt nii erapooletu, et see mind absoluutselt ei häiri. Ehk mis tal siis veel viga on?
                Kõige hullem on minu meelest fakti teadmine või siis täpsemalt teadmatus. Rääkida sellest, kuidas West Hami suurim linnarivaal on Tottenham jms. Peale selle muidugi jalgpallitiimide mainekujundus, mida on tehtud ilmselgelt läbi goal.comi või mõne teise 'väärt' lehekülje. Tüüp suudab jaurata, kuidas mingi klubi on sügavas kriisis kui pole kahes viimases mängus võitu saanud. (Arsenal oleks ilmselt hetkel sügavas mustas augus ja enam tagasiteed ei oleks)
                Ja siis veel Bayern, kui nad ise mängivad, siis lendab kõik objektiivsus aknast välja ja kui ei mängi, siis mainima peab seda maailma parimat klubi kindlasti!

                Kommentaar


                  Mind Soo ka ei häiri. Võib-olla praegu annaks kõige vähem stiilipunkte Kristalile, aga seda samuti sellepärast, et ta on kõige vähem kogenum kommentaator, aga Jalkakunn sellegipoolest ja au talle.

                  Kommentaar


                    PS!
                    Kas Viasati xtra Premier League' kanalid Eesti vaatajaile ka kunagi avanevad, nagu CLi ajal kui on mitu mängu korraga toimumas...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Joks Vaata postitust
                      jalgpallitiimide mainekujundus, mida on tehtud ilmselgelt läbi goal.comi või mõne teise 'väärt' lehekülje.
                      No türrr ma jälle ei saa aru mis sellel goal.comi lehel viga nii väga on ? Kui pea otsas on siis suudab väga kergelt välja selekteerida sealt asjalikud uudised ning kollase prahi.
                      Minule näiteks meeldivad väga sealsed mängijate kohtumisjärgsed hindamised ja erinevad arutelud.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Teiste liigade kohta ei oska väga pajatada aga Prantsusmaa liiga mängude kohtumisjärgsete hinnangutega panid nad môned head aastad tagasi küll üsna tihti puusse. Nüüd pole enam sattunud lugema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Teiste liigade kohta ei oska väga pajatada aga Prantsusmaa liiga mängude kohtumisjärgsete hinnangutega panid nad môned head aastad tagasi küll üsna tihti puusse. Nüüd pole enam sattunud lugema.
                          Kohtumisjärgsed hindamised on siiani vahepeal täiesti müstilised.

                          Kommentaar


                            Kui nüüd meenutada, siis mingi Klavani keis meenub ka möödunud hooajast, kui antud lehekülg teda stabiilselt mitu mängu järjest flop of the matchiks nimetas, kuigi Klavan tegi korralikke esitusi.

                            Kommentaar


                              Väiksemate klubide ja eriti väiksemate koondiste mängijaid hinnates panevad pea kõik portaalid valusat villast.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                läbi millise ussimunni seda pilti saadetakse Tallinna? Mul on striim jälle telepildist ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X