320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas need olümpiarõngad jäävadki sinna?

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Kas need olümpiarõngad jäävadki sinna?
      VSB võttis eeskuju äkki:

      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      No näiteks USA-s kasutab NBC kanal absoluutselt iga spordivõistluse ülekande juures olümpiarõngaid. Olgu lähim olümpia kasvõi rohkem kui kahe aasta kaugusel. Kui ikka saadakse õigus rõngaid näidata, siis tehakse seda igal võimalusel.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Nii. Järgmine nädal:
        Teisip. Atletico-milan ja tv6 bayern-arsenal
        Kolmap. Barca-mancity, tv6 psg-leverkusen
        Neljap mingi euroopa liiga
        Laup. Hull-mancity, üks kella viiene mäng, astonvilla-chelsea
        Pühap. Manu-pool, spurs-arsenal.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Neljap mingi euroopa liiga
          porto-napoli,juve-fiorentina või spurs-benfica. tõenäoliselt üks nendest?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Neljap mingi euroopa liiga
            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            porto-napoli,juve-fiorentina või spurs-benfica. tõenäoliselt üks nendest?
            Hetkel väidab kava, et 21:00 on Maccabi - Žalgiris LIVE, seega vist kahjuks mitte.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              00:50 lindilt Tottenham - Benfica.

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Hetkel väidab kava, et 21:00 on Maccabi - Žalgiris LIVE, seega vist kahjuks mitte.
                Spurs-Benfica, aga jah, kahjuks mitte otse, vaid 00:50.

                Dannari mainitud laupäevast kellaviiepremmi pole, selle asemel on Balti liiga koss.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Ülejärgmisest nädalast kah.

                  T 18.03
                  21.35 Chelsea - Galatasaray
                  (TV6 Real - Schalke)

                  K 19.03

                  21.35 Man United - Olympiakos
                  (TV6 Dortmund - Zenit)

                  N 20.03
                  23.40 lindilt Euroopa liiga TBA

                  L 22.03
                  14.40 Chelsea - Arsenal
                  16.55 Man City - Fulham
                  19.25 West Ham - Man United

                  P 23.03
                  15.25 Tottenham - Southampton
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Kruus kommenteerib kossu. Kas see tähendab jälle Petersood?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Kruus kommenteerib kossu. Kas see tähendab jälle Petersood?

                      Ohhh õudu...
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Petersoo Bayerni mängu kommenteerima panna on sama hea kui Putin rahvusvahelise vaatlejana Krimmi saata.

                        Kommentaar


                          Mul pole olnud seda õnne või õnnetust nimetatud härrat kommenteerimas kuulda, aga ega mu inglisekeelse striimi (mõnevõrra pehmemal kujul) teine äärmus ka oluliselt parem pole.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Mul pole olnud seda õnne või õnnetust nimetatud härrat kommenteerimas kuulda, aga ega mu inglisekeelse striimi (mõnevõrra pehmemal kujul) teine äärmus ka oluliselt parem pole.
                            Kindlasti on parem. See mida see vend toodab on ikka uskumatu.
                            Kes kurat iganes seal Viasatis neid mänge jagab, palun võta ennast kokku ja ära lase sellel vennal Bayerni mänge teha.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Petersoo Bayerni mängu kommenteerima panna on sama hea kui Putin rahvusvahelise vaatlejana Krimmi saata.

                              ikka väga valus on see!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kindlasti on parem. See mida see vend toodab on ikka uskumatu.
                                Kes kurat iganes seal Viasatis neid mänge jagab, palun võta ennast kokku ja ära lase sellel vennal Bayerni mänge teha.
                                Kalev jagab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X