320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes kurat see koos Otiga eetris on?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Kes kurat see koos Otiga eetris on?
      Riigikogu esimees
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Ma esialgu arvasin, et mcnamara - tundub selline kõrges eas Liverpooli fänn seal olevat.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Ma esialgu arvasin, et mcnamara - tundub selline kõrges eas Liverpooli fänn seal olevat.
          Ta toetab muidu Arsenali.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ta toetab muidu Arsenali.
            Oi jumal, miks talle siis nii kuradi õudne mäng anti?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Oi jumal, miks talle siis nii kuradi õudne mäng anti?
              Ma ei saa ka aru. Mina oleks Kaja Kallase kutsunud.

              Kommentaar


                Nii, otsustav nädal premieris on küll väga hokikarva, aga muidu on (hetkel) kavas järgnevad mängud:
                Esmaspäev: Crystal Palace - Liverpool
                Teisipäev: ManUtd - Hull City
                Kolmapäev: Man City - Aston Villa; Sunderland - WBA
                Ja siis veel kaks mängu pühapäeval. Ilmselt tulevad sealt Liverpooli mürgeldus Newcastle'i vastu ning Man City - West Ham, aga võib tulla muudatusi vastavalt tabeliseisule. Ehk kui Chelseal veel tiitlivõimalus on, siis võib vabalt eetris olla ka Cardiff-Chelsea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Riigikogu esimees
                  täitsa kenasti ju sai räägitud, on olnud kordi hullemaid mehi mikri taga. poleks midagi selle vastu kui see ainsaks korraks ei jääks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    täitsa kenasti ju sai räägitud, on olnud kordi hullemaid mehi mikri taga. poleks midagi selle vastu kui see ainsaks korraks ei jääks.
                    +1.

                    Kommentaar


                      Pisut uimaseks jäi aga muidu esimese korra kohta täitsa hea.

                      Kommentaar


                        Telekavas pole täna õhtul mingit jäähokit kirjas, mis toimub?

                        Kommentaar


                          Nagu ikka - reklaamiti aga ei ole.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            "Ma saadan Viasatile kirja ning mind ei huvita kui nad ei loe seda"

                            Kommentaar


                              No tegelt hakkab jama juba üleviskama, et väljakuulutatud mänge pole. Ja kogu see muu jura mis siit läbikäinud stiilis "kommentaator magas sisse, sry ikka juhtub" või et "üks mäng on kogupaketist nii või naa nii väike osa". Kõige krooniks näidati just mulle 21.55 pidanud Arsenali mängu reklaami. Eks siis vaatame rõõmsalt mingit hokit ja äkki öösel panevad mängu jälle nihkega peale ja kuulame pärast, et tegelt nii ongi ägedam.

                              Kommentaar


                                VSB paneb täna kohe eriliselt tuima. Huvitav kas selle KHL-iga on nagu Keskerakonnaga valijatega? Mina isiklikult ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes teaks kedagi, kes seda vaataks. Samas ikka näidatakse pidevalt nii et järelikult vaatajaid peab olema.
                                Müstika.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X