320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Eile nägin reklaamist, enne seda Reali mängu, et VSB näitab 19. Napoli mängu otse ja Arsenal lindilt. 20. oli LOSC Lille mäng ja lindilt polnud midagi vist.
    Täitsa olemas teine mäng Aalborg vs APOEL, mis otse TV6-s.

    Kommentaar


      Kus te Kruusi olete pannud? See uudiste diktor Lindmaa vms loeb ka enamus eesolevate ülekannete tutvustusi peale.

      Kommentaar


        Kalev olevat kusagil Luhanski kandis kala püüdmas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Kus te Kruusi olete pannud? See uudiste diktor Lindmaa vms loeb ka enamus eesolevate ülekannete tutvustusi peale.
          Kruus läheb ju igal aastal Augustis pikematele kalavetele.

          Kommentaar


            Minu mälu järgi on ta ikka superkarikaid kommenteerinud hooaja algul.

            Kommentaar


              Piilusin natuke ülejärgmist nädalat ka. Seal oli teisipäeval vähemalt kolm meistrite liiga mängu. Esmalt Zeniit-Standard kell 19. Lille-Porto oli ka kirjas ning üks mäng, mille juures oli kurjakuulutav märge TBA ehk antakse hiljem teada.
              Kolmapäeval oli kaks meistrite liigat, aga neid meeskondi ma hetkel ei mäleta.
              Nädalavahetusel oli lahti läinud põhimõtteline võitlus jalg- vs. korvpall. Üldiselt oli võitjaks korvpall, mis ajas mitmedki Inglise liiga mängud hilisemasse videokordusesse. Samas mõned mängud jäid siiski ka otsepilti. Aga taas ma ei mäleta, et mis seal täpsemalt oli.
              Seega taas üks erakordselt informatiivne postitus. Kes lõpuni lugesid, high five!

              P.S. Täna lähen Man City - Newkaastli mängule, et siis saan ilmselt täpsemalt vaadata. Kui muidugi Epic tänase esimese mängu vaheajal asju kirja ei pane ja siia üles ei küta.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kui muidugi Epic tänase esimese mängu vaheajal asju kirja ei pane ja siia üles ei küta.
                igaks juhuks, et Epic ei hakkaks nüüd teisest linnast stuudio poole kimama - seda esimest teen mina siiski.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  igaks juhuks, et Epic ei hakkaks nüüd teisest linnast stuudio poole kimama - seda esimest teen mina siiski.
                  Aa, viska siis pilk peale ja laksa siiagi üles.

                  Kommentaar


                    nonii.
                    seda euroopa liigat jah ikkagi praeguse seisuga ei ole 21. augusti peal.

                    E 25. august
                    21.55 Man City - Liverpool

                    T 26. august
                    18.50 Zenit - Liege
                    21.35 Porto - Lille
                    ja TV6 pealt on ka mingi TBA mäng kell 21.35, VSBs kordusest 23.45

                    K 27. august
                    21.35 Arsenal - Besiktas
                    23.45 lindilt Athletic Bilbao-Napoli (TV6 otse 21.35)

                    L 30. august
                    16.55 Man City - Stoke
                    4.05 (boonuspunktid ülikõva eetrikellaaja eest...) lindist Everton-Chelsea

                    P 31. august
                    18.25 Leicester - Arsenal (crash-in)
                    0.25 Spurs - Liverpool lindilt

                    nädal pärast seda on õnneks koondisemängude aeg ja seega puhas kossupedede paradiis. rutiini lõhume vaid korraks, ülitähtsa ülekandega Leedu ja Ukraina U21 koondiste EM-valikmänguga (reedel 5. septembril kell 18.55).
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      nädal pärast seda on õnneks koondisemängude aeg ja seega puhas kossupedede paradiis. rutiini lõhume vaid korraks, ülitähtsa ülekandega Leedu ja Ukraina U21 koondiste EM-valikmänguga (reedel 5. septembril kell 18.55).
                      Ma loodan, et seda teeb Kruus.

                      Kommentaar


                        Kõrvalkabiinist kostab meeletut möirgamist ehk vaadake siis Saksamaa mängu ka.

                        Kommentaar


                          Seal peab jah maksimaalselt möla ajama et vaadata kannataks Jutt siis selle U21 mängu kohta.

                          Kommentaar


                            Harrastus antropoloogi seisukohast võib isegi vaadatav olla

                            Kommentaar


                              Tänaseks on ilmunud eetrisse ka Hispaania superkarikas. Teine mäng reedel.
                              Lisaks sellele on vahetunud homne Meistrite Liiga mäng TV6-s. Esialgse Apoel-Smapoel asemel on Liege-Zeniit.

                              Kommentaar


                                Kas täna TV6 ka midagi on ja kui jah, siis mis mäng?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X