320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja seekord siis laseme otsepilti kui poolaeg juba lõppemas

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      VSB paneb täna kohe eriliselt tuima. Huvitav kas selle KHL-iga on nagu Keskerakonnaga valijatega? Mina isiklikult ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes teaks kedagi, kes seda vaataks. Samas ikka näidatakse pidevalt nii et järelikult vaatajaid peab olema.
      Müstika.
      Kui paljud su tuttavatest lätlased on?

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Kui paljud su tuttavatest lätlased on?
        Good point.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          KHL-is on käimas finaalseeria, mida mängitakse nelja võiduni. Täna peeti kuues kohtumine ja algselt seda loomulikult kavas polnud, sest keegi pole hiromant ega tea mitu mängu võitja selgitamiseks vaja on.

          KHL on hokimaailmas samal pulgal Premier League'iga ja finaalseeria selgelt suurema tähtsusega kui üks paljudest mängudest, kus tegelikult suurt midagi kaalul pole. Mis õigusega peaks hokihuviline jalgpallifänniga võrreldes kannatama?

          Rääkimata veel sellest kulunud teemast, et VSB pole jalgpallikanal ja veel vähem on see vaid Eesti kanal. Lätis on hoki, seejärel tükk tühja maad ja siis muu pudi-padi.

          Kommentaar


            oli vast ikka sulg, sest krul oli eespool kui özil ja suluseisu jutt käib ju 2 vastasmängija kohta tegelikult.

            Kommentaar


              Algselt postitas -thierry-
              Muidu ei olnud suluseis, kaitsja, kes läks Giroud' lööki tacklama, libises peaaegu otsajooneni ning tema kattis tublisti sulu ära. Aga pole hullu, juhtub.
              noh siis oligi, see on sama hea kui väravavahiga,

              Kommentaar


                ja tänase kohta pole küll miskit kobiseda, kui on selline mäng, lisaaeg ka, kes seda ette võib teada, tuldi ju siiski pildiga lagedale ja enamiku mängu, erinevalt eelmisest korrast näeb. no problemo!

                Kommentaar


                  Algselt postitas -thierry-
                  Muidu ei olnud suluseis, kaitsja, kes läks Giroud' lööki tacklama, libises peaaegu otsajooneni ning tema kattis tublisti sulu ära. Aga pole hullu, juhtub.
                  Halloo, Krul oli löögi hetkel tubli meetri jagu vähemalt eespool ju Özilist. Kaks mängijat peab olema vastase värava ja ründaja vahel.

                  Hoki ja crash-in'i teema kohta on täpselt see, mida Epic ütles. Minu täiesti subjektiivsel hinnangul oleks muidugi VSB-l aeg varasemast aina tõsisemalt mõelda teise kanali loomise peale, sest asju hakkab natuke liiga palju saama. Kujutage ette, kui oleks veel ka tennis olnud sel aastal... Ja teine subjektiivne arvamus on see, et kavamuudatuste mittekajastumise kasjakk tuleb kuidagi ära lõpetada, see pole normaalne, mis praegu toimub.

                  PS igaks juhuks korra rõhutaksin veel seda, et mingit ükskõikset suhtumist mängude unustamise või muude inimlike eksimuste puhul kohe kindlasti ei ole. Praegu on neetud kombel muidugi need prohmakad tulnud ka suhteliselt üksteise järel, samas üksteisest sõltumatult. Aga kõik osapooled võtavad neid tõsiselt ja teevad või on teinud oma järeldused, võite uskuda.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    KHL-is on käimas finaalseeria, mida mängitakse nelja võiduni. Täna peeti kuues kohtumine ja algselt seda loomulikult kavas polnud, sest keegi pole hiromant ega tea mitu mängu võitja selgitamiseks vaja on.

                    KHL on hokimaailmas samal pulgal Premier League'iga ja finaalseeria selgelt suurema tähtsusega kui üks paljudest mängudest, kus tegelikult suurt midagi kaalul pole. Mis õigusega peaks hokihuviline jalgpallifänniga võrreldes kannatama?

                    Rääkimata veel sellest kulunud teemast, et VSB pole jalgpallikanal ja veel vähem on see vaid Eesti kanal. Lätis on hoki, seejärel tükk tühja maad ja siis muu pudi-padi.
                    Üks asi on, et algselt kavas ei olnud. Teine asi on see, et kui sa vaatad praegugi VSB kava, siis seal on kirjas 21:55 peal Arsenal-Newcastle ja kavas pole üleüldse sõnagi hokist. Sama käib ka ntks kava.ee kohta. Jube loll tunne on kui sa 3 tundi varem kava vaatad, et oh jalgpall on ja kui õigel ajal kanalit vahetad siis oii näed hoopis mingisugune hoki. Kuna ma sellest hokist väga huvitatud ei olnud, siis ise ei näinud, aga ma eeldan et ekraanil vähemalt mingisugune teave selle kohta käis?
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      KHL-is on käimas finaalseeria, mida mängitakse nelja võiduni. Täna peeti kuues kohtumine ja algselt seda loomulikult kavas polnud, sest keegi pole hiromant ega tea mitu mängu võitja selgitamiseks vaja on.

                      KHL on hokimaailmas samal pulgal Premier League'iga ja finaalseeria selgelt suurema tähtsusega kui üks paljudest mängudest, kus tegelikult suurt midagi kaalul pole. Mis õigusega peaks hokihuviline jalgpallifänniga võrreldes kannatama?

                      Rääkimata veel sellest kulunud teemast, et VSB pole jalgpallikanal ja veel vähem on see vaid Eesti kanal. Lätis on hoki, seejärel tükk tühja maad ja siis muu pudi-padi.
                      Ma küll ei tea, kui pikalt kava ette tehakse aga selle hokifinaaliga oleks ju ette saanud arvestada, et seeria võib seitsme- (vist mängitakse nelja võiduni?) mänguliseks venida . Näiteks Eesti kossuliiga finaalseeria puhul on eelnevatel aastatel küll kavas ette ära märgitud, et kui seeria läheb pikemaks, siis on koss ja kui mitte, siis on mingi muu saade.


                      Teine võimalus oleks olnud ju siin ette hoiatada või ei teadnud te seal ise ka täpselt?

                      See kava mitte paika pidamine vähemalt mind just kõige rohkem häiribki, mitte see, et hoki sisse sõitis. Plaan oli ju nii tehtud, et kell 10 näeb vutti. See, et hokifinaal on tähtsam, kui Arsenal-Newcastle mitte nii otsusav mäng, on mõistetav aga jah, ette oleks võinud hoiatada.

                      Kommentaar


                        Kava, mis kõigile kommentaatoritele läks, saabus eelmisel neljapäeval. Seal näiteks polegi märgitud, et täna hoki oleks. Samal päeval läks see hokiseeria 2-2 viiki, mis võttis laupäevasest kavast ühe vuti ära.

                        Tõsi muidugi oli siis ka juba see, et kuues mäng peab kindlasti tulema ja esmaspäeval see ka toimub. Kõige kiiremalt jõuavad värsked kava muutused Facebooki, seega tasub seal asja jälgida. Täna näiteks kenasti teada antud, et hoki kell 19:55.

                        Jalgpallisõbrana pean märkima, et tegelikult niigi hästi läinud, et eelnevalt tegi vutt otseülekannete osas ikkagi hoki varasematele ringidele ära ning jättis need tihtipeale kordusest tulema.

                        Olgu siis veel üles märgitud, et kolmapäeval taas hoki. Ei tea küll, mis ajal aga eeldan, et samuti 19:55.

                        Kommentaar


                          Ma ei hakka eilset puudutama, kuna tänu kõrtsus olnud kanalivalikule õnnestus hokist kõrvale hiilida, küll aga küsin juba ette ära pühapäeva kohta.

                          14:50
                          Hispaania, MotoGP
                          LIVE
                          15:25
                          Inglise Liiga Arsenal-WBA
                          LIVE

                          Ma pole motomeeste tegemistega kursis, aga kas tõesti saavad poole tunniga sõidetud?
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Eesti jalgpallikoondis peab mai lõpus ja juuni alguses viis maavõistlust, milles üks – aga ilmselt suisa kolm – ei jõua Eesti televaatajani traditsioonilise näitaja ETV, vaid tasulise Viasat Sport Balticu (VSB) vahendusel.

                            Eesti jalgpallikoondis peab mai lõpus ja juuni alguses viis maavõistlust, milles üks – aga ilmselt suisa kolm – ei jõua Eesti televaatajani traditsioonilise näitaja ETV, vaid tasulise Viasat Sport Balticu (VSB) vahendusel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Ma ei hakka eilset puudutama, kuna tänu kõrtsus olnud kanalivalikule õnnestus hokist kõrvale hiilida, küll aga küsin juba ette ära pühapäeva kohta.

                              14:50
                              Hispaania, MotoGP
                              LIVE
                              15:25
                              Inglise Liiga Arsenal-WBA
                              LIVE

                              Ma pole motomeeste tegemistega kursis, aga kas tõesti saavad poole tunniga sõidetud?

                              14.00 hakkab, 27 ringi, ringiajad kuskil 1:40 kandis ehk puhas sõit on 45 minutit kindlalt. Ehk kui sul hästi läheb jääb 20 minti nägemata. Samas kui poodiumit ja intervjuusid peab ka näitama, siis esimest poolaega lives ei näe.
                              Müün jalkasärke!:
                              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Ma ei hakka eilset puudutama, kuna tänu kõrtsus olnud kanalivalikule õnnestus hokist kõrvale hiilida, küll aga küsin juba ette ära pühapäeva kohta.

                                14:50
                                Hispaania, MotoGP
                                LIVE
                                15:25
                                Inglise Liiga Arsenal-WBA
                                LIVE

                                Ma pole motomeeste tegemistega kursis, aga kas tõesti saavad poole tunniga sõidetud?
                                Oleksid sa Kaja Kallas, siis ma võiks su endale Nestoriks võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X