320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nagu ma aru saan, siis nüüd on häda selles, et näidati terve mäng ära, mitte ei tuldud poole pealt sisse?
    jah. Ma parema meelega vaatan pool mängu otse, kui terve kordusest.


    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, palju see kuumaks on? Ses suhtes, et sa maksad spordikanali eest, millest mingi ühe mängu (isegi kui üks mäng nädalas) osakaal on sellest kogusummast maruväike. Seega sa lased sisuliselt paarikümne sendi pärast end niimoodi häirida.
    Kui kellelgi on kodus elekter ära, siis ka kõik virisevad ja mölisevad, kuigi tegelikult aitab see kliendil ju raha kokku hoida.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust

      Kui kellelgi on kodus elekter ära, siis ka kõik virisevad ja mölisevad, kuigi tegelikult aitab see kliendil ju raha kokku hoida.
      Mäng oli ju ja peale selle, et kui sa elektriga võrdled, siis kanalil oli pilt ka ees. Kummalgi juhul poleks kõik rõõmsad ja normaalsem on tervet mängu veerand tundi delays vaadata, kui hakata kusagilt poole pealt sisse sadama (meenutan taas EM2000, kui oli vahelt auk sees ja siis näidati, et näe, meil oli siin kolm väravat vahepeal). Ainus viga on tõesti kava puudulikkus.

      Kommentaar


        Dannar, mine tööle. Su argumentatsioon on siin ikka täiesti nihu, nagu täiskohaga PR seal kanalis. Tänapäeval spordis üldse midagi lindilt näidata on täielik absurd. Loomulikult teed crash ini ja arvestad, et poolajal näitad esimese tipphetki, kui seal seitse väravat löödi.

        Keegi peaks nüüd ennast arvutitest jms eemal hoidma? Tule taevas ja Viasat appi!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Jõudsin tööle. Laske edasi.
          Ja võib-olla tõesti on crash-in parem. Ma lihtsalt arvan või õigemini olen päris kindel, et ka crash ini puhul, eriti enne seda löödud väravate puhul, oleks ka pahameelt olnud. Aga kuna ma ise sporti ei vaata telekast, siis ma ei oska väga ka seisukohta võtta.

          Kommentaar


            Carlos Baksa jah

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Nagu ma aru saan, siis nüüd on häda selles, et näidati terve mäng ära, mitte ei tuldud poole pealt sisse?
              Jah.

              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              normaalsem on tervet mängu veerand tundi delays vaadata, kui hakata kusagilt poole pealt sisse sadama.
              Minu arust ei ole. Näidaku terve mängu kordust siis hiljem või järgmisel päeval, saavad mõlema leeri pooldajad oma kätte.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Jah.



                Minu arust ei ole. Näidaku terve mängu kordust siis hiljem või järgmisel päeval, saavad mõlema leeri pooldajad oma kätte.
                Noh, kümme minti delayd in midagi muud, kui terve päev. Aga üldiselt, et siinolevatele vsbga seotud inimestele tuleb ka kavast pidevalt üllatusi. Ma sain kunagi vahetult enne mängu teada, et mäng on muutunud.

                Kommentaar


                  mu poolkogemata algatatud mauramise põhjus oligi suuresti see, et kava ei klappinud ja siin samas vastas kasutaja, kellel selles osas ikka eeldatavalt teatav usaldusväärsus oli, et tullakse otse sisse kohe kui hoki lõppeb. kahjuks juhtus teisiti ja selle põhjal tekkinud pettumus ja selle avaldamine ei old ometi ilmatusuur ülereageering nagu agent m siin väitis. probleem on ju olemas, et viasatil tihtilugu juhtub, et asjad ei klapi, sellele vist ei vaidle keegi vastu. mis siis teha saaks, et selliseid asju ei korduks? ilmselt anda asjade seisust ja muutustest esimesel võimalusel teada ehk? ma ei mõte siin, aga ntks kasvõi viasat sport eesti lehel fb-s, mis peaks ju ometi teatavat operatiivsust võimaldama(ma tõesti ei tea palju selle jaoks inimjõudu vaja on ja palju olemas on)
                  ps. kerge lohutus oli muidugi see, et telerist poole silmaga jälgides, et millal mäng sisse tuleb, tagusid kaks hokimeest üksteist suht eide kombel vastu kiivreid

                  Kommentaar


                    Kommentaator jälle koju magama jälle?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Kommentaator jälle koju magama jälle?
                      Facebookis oli kirjas, et Ott Järvela pidi seda mängu kometeerima. Kuid ei saanud ikka. Seega mäng tulebki inglis keelse kometaariga.

                      Kommentaar


                        Milleks üldse näidata tähtsusetut mängu kui samal ajal käib relegatsioonivõitlus.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Oioi, VSB on nii hukas ikka.

                          Kommentaar


                            saame nüüd kõik koos kenasti üle?

                            Kommentaar


                              Vägisi kisub sinna poole, et VSB on lihtsalt nii kohutavalt laisaks ja ebakompetentseks muutunud eelkõige seetõttu, et nad saavad nautida liigset monopoli oma repetuaari edastamisel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Vägisi kisub sinna poole, et VSB on lihtsalt nii kohutavalt laisaks ja ebakompetentseks muutunud eelkõige seetõttu, et nad saavad nautida liigset monopoli oma repetuaari edastamisel.
                                Aga tee siis konkureeriv kanal endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X