320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma maksan igakuiselt VSBi eest raha, kuid vaatan sealt aastas näiteks 3-4 mängu, asja (pilt on kehva). Tegelikult pole mõistlik maksta. Kuid lootus on lollidele.
    Tuua mingeid näiteid ja värke on tore. Pillume üksteist surnuks. Ei ole minu asi öelda, mida ja kuidas teha. Küll aga kliendina ütlen, et joptvajuu Vaadake ringi ning leidke lahendus, mis on ilusam kui praegune. Üle neti? Okei!

    Minu jaoks on VSB hetkel regress ja neid inimesi on natukene veel. Kindlasti on rohkem neid kelle progressile kaasa aitate, mis on tänuväärne.
    +1

    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
    Nii hull see ka nüüd pole
    Tee omale Kodi (http://kodi.tv/) teema selgeks ja pane vajalikud add-on´id peale ning saad soovitud Sky kanalitele ligi suhteliselt lihtsalt..
    Räägi lähemalt.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Räägi lähemalt.
      Võid alustada selle videoga.. https://www.youtube.com/watch?v=PEfpumxs70E
      Edasi leiab googlist erinevaid nimekirju kanalitest, mida üle veebi vaadata..
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        yle2 näitab
        yle2 ja ZDF mis peaks ka paljudele kättesaadav olema.

        Kommentaar


          Jessus siin on kümme lehekülge mingisugust haadee vingumist, nii et nädalavahetuse mänge peab pool tundi otsima.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            yle2 ja ZDF mis peaks ka paljudele kättesaadav olema.
            ZDF enam kahjuks ei näita CL´i mänge...panevad selleks ajaks midagi muud käima..ei oma õigusi näitamaks CL´i mänge Eestis.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
              Võid alustada selle videoga.. https://www.youtube.com/watch?v=PEfpumxs70E
              Edasi leiab googlist erinevaid nimekirju kanalitest, mida üle veebi vaadata..
              nii. asi toimib. siiani pole leidnud ainult toimivat Sky või Beini kanalit
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                mina leidsin sky sports kanali (mis toimib vägagi korralikult) UK Turk playlists alt ja sealt võtsin sports kategooria j aolemas ta oligi.
                Seal ka espn ja fox sports kenasti esindatud. Ja paljud muud kanalid veel.

                Kommentaar


                  Teised kanalid mängivad aga sports alt pole veel midagi toimivat leidnud, ongi maas?

                  Kommentaar


                    Mul on tehnilisemat vingumist. Võimalik, et see teema on siit juba läbi käinud, aga iga kord kui vsb poolt jalkat vaatan siis mõtlen, et miks nad ei võiks taustaheli kõvemaks keerata. Nimelt kui jalkat vaadata ntks premier liigat kuskilt briti kanalilt, siis on mängu vaatamisel justkui teine dimensioon juures selle näol, et sa kuuled fänne ja platsil toimuvat palju rohkem. VSB pealt vaadates on tihtipeale taust nii vaikseks keeratud, et fännide möirgamist on kuulda ainult siis kui kommentaator vait on. Ehk on asi selles, et brittide jalgpallikommentaatorid teevad kommenteerides kõvemat häält ning suudavad sellest melust üle rääkida ja Eesti kommentaatorite häälepaelad sinna ei küündi. Või pole see tehniliselt võimalik?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                      Mul on tehnilisemat vingumist. Võimalik, et see teema on siit juba läbi käinud, aga iga kord kui vsb poolt jalkat vaatan siis mõtlen, et miks nad ei võiks taustaheli kõvemaks keerata. Nimelt kui jalkat vaadata ntks premier liigat kuskilt briti kanalilt, siis on mängu vaatamisel justkui teine dimensioon juures selle näol, et sa kuuled fänne ja platsil toimuvat palju rohkem. VSB pealt vaadates on tihtipeale taust nii vaikseks keeratud, et fännide möirgamist on kuulda ainult siis kui kommentaator vait on. Ehk on asi selles, et brittide jalgpallikommentaatorid teevad kommenteerides kõvemat häält ning suudavad sellest melust üle rääkida ja Eesti kommentaatorite häälepaelad sinna ei küündi. Või pole see tehniliselt võimalik?
                      Kas see on alati nii?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kas see on alati nii?
                        Ma ei oska öelda, kas see tõesti iga kommentaatori korral nii on, aga kuna ma VSB pealt nädalas vähemalt ühte mängu vaatan, siis on see mulle nii kõrva jäänud. Eriti tugevalt tuli see esile community shieldi ja everton-watford mängude ajal. Kuna mul digitv jukerdas siis vaatasin ühe poolaja streamiga telekast ning tagasilülitudes VSBle oli erinevus üüratu. Ega see tehniline detail mul mängu vaatamise isu ära ei võta, aga siiski annaks ta ülekandele elu juurde.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                          Ma ei oska öelda, kas see tõesti iga kommentaatori korral nii on, aga kuna ma VSB pealt nädalas vähemalt ühte mängu vaatan, siis on see mulle nii kõrva jäänud. Eriti tugevalt tuli see esile community shieldi ja everton-watford mängude ajal. Kuna mul digitv jukerdas siis vaatasin ühe poolaja streamiga telekast ning tagasilülitudes VSBle oli erinevus üüratu. Ega see tehniline detail mul mängu vaatamise isu ära ei võta, aga siiski annaks ta ülekandele elu juurde.
                          Communityl ja Everton-Watfordil olid erinevad kommentaatorid. Teoorias võib see sõltuda soundchecki kvaliteedist. Mõni riiakas laseb tükk aega jaurata. Teine riiakas ütleb: "Hello!" Ütled sama vastu ja tema juba teatab, et sound on okei...
                          Aga kui on kõigil mängudel sama jama, siis on muidugi mingi üldisem häda.

                          Kommentaar


                            On lootust varsti pahaseks saada vist.

                            Kommentaar


                              Hahaha joppas Kiire värav
                              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                              Kommentaar


                                Haha, see vise.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X