320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gaby Heinze, Walter Samuel ja Gabriel Milito näiteks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Gaby Heinze, Walter Samuel ja Gabriel Milito näiteks.
      Tuleme ikka sellesse kümnendisse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Tuleme ikka sellesse kümnendisse.
        Sinu poolt nimetatud Ayala lõpetas karjääri enne, kui eelpool mainitud kolm härrat.
        Ayala 2011, Milito 2012, Heinze 2014 ja Samuel selle aasta kevadel.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Sinu poolt nimetatud Ayala lõpetas karjääri enne, kui eelpool mainitud kolm härrat.
          Ayala 2011, Milito 2012, Heinze 2014 ja Samuel selle aasta kevadel.
          Ronaldinho ka mängib endiselt, aga ikkagi on "eelmine kümnend".

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ronaldinho ka mängib endiselt, aga ikkagi on "eelmine kümnend".
            Samuel võitis 2010 CL-i, Milito 2011 ja Heinze tuli 2010 Prantsusmaa meistriks. Ja noh, kui praegustest aktuaalsetest keskkaitsjates rääkida, siis Mascheranot võib selleks juba ka kutsuda. Vähemalt klubi eest.

            Kommentaar


              Esiteks oli jõle meeldiv, et Boro-Chelsea mängu ajal VSB suur lärakas logo kadunud oli ekraanilt ja teiseks propsi kommentaatorile, kes suva möla asemel nö mängus sees oli ja soravalt toimuvat reaalselt kommenteeris.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Imestlen, miks VSB Premieri algustiitrid mullused? Figureerib ju seal prominentselt Newcastle, näha ka näiteks Norwichi vappi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Oleks mina tänast Sevilla-Juventus mängu kommenteerinud kasvõi pärast pudelit viina ei heidiks see kommentaarium mind ka niipalju kui mina tänaseid kommentaatoreid. Õudne.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Nii täis ikka annab kommentaatoril end sittuda. Aga Kannike seda suutis. Nimetas Pjanicit horvaadiks. Bonucci maha tõmbamisele kastis järgnes " Ah ei olnud seal midagi!''. Kui Cuadrado sai oma kollase käega vehkimise eest, siis leidis, et see oli sama asja eest, mille eest sai Vasquez oma esimese kollase. Kuigi tegelt Vasquez tõmbas lihtsalt kossi, mitte ei vehkinud käega. Ja kui Mardisalu mainis kui ilus on Sevilla siis pidi Kannike selle peale mainima, et Toriino on inetu tööstuslinn.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                      Nii täis ikka annab kommentaatoril end sittuda. Aga Kannike seda suutis. Nimetas Pjanicit horvaadiks. Bonucci maha tõmbamisele kastis järgnes " Ah ei olnud seal midagi!''. Kui Cuadrado sai oma kollase käega vehkimise eest, siis leidis, et see oli sama asja eest, mille eest sai Vasquez oma esimese kollase. Kuigi tegelt Vasquez tõmbas lihtsalt kossi, mitte ei vehkinud käega. Ja kui Mardisalu mainis kui ilus on Sevilla siis pidi Kannike selle peale mainima, et Toriino on inetu tööstuslinn.
                      Ma olen ka kuulnud, et Torino on kole linn. Ei ole siis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma olen ka kuulnud, et Torino on kole linn. Ei ole siis?
                        ei ole
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Ja kui kommentaatori arust on, siis tema ei tohi seda mainida ju Juventuse mängu aeg. Muidu tuleb varsti Linnupoja pudeli viinaga VSB-sse kommenteerima teiste asemele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                            Ja kui kommentaatori arust on, siis tema ei tohi seda mainida ju Juventuse mängu aeg. Muidu tuleb varsti Linnupoja pudeli viinaga VSB-sse kommenteerima teiste asemele.
                            Vaatasid mängu nende kommenteerimise saatel?

                            Iga paari minuti tagant oli selline olukord, et hoia peast kinni, isegi count või tartanjan ei ajaks eetris sellist sokku.

                            "mulle pendlad ei meeldi, see pole ju korvpall"
                            "clattenburg tegi mängu ära - kuidas ta siin suluseisu ei näinud" props muidugi selle eest, et kohtuniku nime teadis.
                            Küll kõik olukorrad olid valed ja tegelikult oleks pidanud Sevilla vist 10:0 võitma. Juventus sux ühesõnaga.

                            Mul pole midagi selle vastu kui kommentaator on miski meeskonna poolt, mõne puhul lisab seda head vürtsi juurde, aga see mis seal eetris oli kõlas võhiku halva heidina.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Mul pole midagi selle vastu kui kommentaator on miski meeskonna poolt, mõne puhul lisab seda head vürtsi juurde, aga see mis seal eetris oli kõlas võhiku halva heidina.
                              Ma sain hiljaaegu tublilt vaatajalt vihase kirja, kus seisis umbes "uskumatu, milliseid hälvikuid eetrisse lastakse". Küsisin seepeale, et milles props ja sain teada, et rõlgelt käib närvidele, kuidas ma ei suuda ManU-Arsenali mängu neutraalselt kommenteerida. Küsisin seepeale, et kelle poolt ma siis olin. Vastus: "Sa tahtsid terve mängu ManU võitu". Ma pidin peaaegu köhima hakkama, sest ManU pole nagu umbes kunagi minu lemmikmeeskond olnud ja vist ei leidu vastast, mille puhul ma pigem oleksin ManU poolt (kui ainult ta mängiks Mourinho meeskonna vastu, aga nüüd ei ole sedagi).
                              Põhjus olla olnud siis selles, et ma olla mitu korda öelnud iroonilisi märkusi Arsenali kohta, mis ei suutnud siis 89 minuti jooksul ühtegi korda värava raamidesse lööki suunata.
                              Ehk loo mõte on selles, et mõned inimesed lähevadki kommentaatorite peale marukergelt leili. Ilmselt oleks ise ka nii umbes 20-aastaselt rämedalt jauranud, kui keegi oleks Real Madridi mängija uut trendikat soengut kommenteerinud. Vott. Ehk chill. Mängu ei näinud, kommenteerimist ei kuulanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma olen ka kuulnud, et Torino on kole linn. Ei ole siis?
                                torino raeplats on ikka päris okei koht kus õllet juua

                                Kommentaar

                                Working...
                                X