320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uut, kas minu nunnude mängu ikka näidatakse?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      uut, kas minu nunnude mängu ikka näidatakse?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        nalja teed?

        Kommentaar


          kui sul peaks edaspidigi tekkima küsimus, miks mõni inimene ei pea sind lugupidamist väärivaks tarbijaks ja kriitikameelega kliendiks, vaid hoopis kräunuvaks eideks, siis siin on sellele vastus.

          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Sest TV3, TV6 + 6 lisakanalit pole piisav, et kõik olümpia ära mahuks.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            kui sul peaks edaspidigi tekkima küsimus, miks mõni inimene ei pea sind lugupidamist väärivaks tarbijaks ja kriitikameelega kliendiks, vaid hoopis kräunuvaks eideks, siis siin on sellele vastus.
            see vastus oli mulle?

            Kommentaar


              keegi tark võiks öelda siis kus Manu mängu näitab täna tallinnas?

              Kommentaar


                Marv, kas sa käid kusagil St. Patrickus ka niimoodi lõunal, et nõuad parima teenuse nime all päevaprae hinna eest marmorsteiki vähisabakestega?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Sest tegelikult näidatakse terve mäng ikka.




                  Pean ma veel mõne "ametlikuma" kava kuskilt omale bookmarkima kui viaplay.ee?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Marv, kas sa käid kusagil St. Patrickus ka niimoodi lõunal, et nõuad parima teenuse nime all päevaprae hinna eest marmorsteiki vähisabakestega?
                    Ei. Miks? Aga kui ma tunnen, et päevaprae hinna eest saadud toidus oli kotlet halvasti tehtud siis ütlen, et halb kotlet oli.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      see vastus oli mulle?
                      sry, ei, mõistagi mitte. sellele, keda tsiteerisin.

                      ja ma ei räägi ametlikust kanalist ega millestki muust, ma räägin väljendusviisist.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust




                        Pean ma veel mõne "ametlikuma" kava kuskilt omale bookmarkima kui viaplay.ee?
                        Maraton hakkab 18.30. Lihtsalt mängu vaheajal lükatakse veerand tunniks sinna peale. Siis jälle mängu hetkeks tagasi. Eelmine pühapäev oli täpselt sama keiss mingi leeduka poksiga.

                        Ja sulle on siin mingite lehekülgede kaupa kirjutatud, et miks see kotlet hetkel selline on. Viaplay oleks võinud ka kindlasti algul parem olla, aga siis poleks ta ilmselt OM-ks valmis mitte saanud. Ja kui ma ei eksi, siis EPLi mitmikvalikud peaksid tulema pärast olümpiat, kui lisakanalid vabaks saavad. Ehk jummala loogilised ja isemõeldavad vastused, aga sa karjud nigu Ege Hirv.

                        Kommentaar


                          Neid Xtra kanaleid näiteks STV kliendil pole võimalik tulevikus saada?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Neid extra kanaleid näiteks STV kliendil pole võimalik tulevikus saada?
                            Väga ei usu, aga pead ei anna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Maraton hakkab 18.30. Lihtsalt mängu vaheajal lükatakse veerand tunniks sinna peale. Siis jälle mängu hetkeks tagasi. Eelmine pühapäev oli täpselt sama keiss mingi leeduka poksiga.

                              Ja sulle on siin mingite lehekülgede kaupa kirjutatud, et miks see kotlet hetkel selline on. Viaplay oleks võinud ka kindlasti algul parem olla, aga siis poleks ta ilmselt OM-ks valmis mitte saanud. Ja kui ma ei eksi, siis EPLi mitmikvalikud peaksid tulema pärast olümpiat, kui lisakanalid vabaks saavad. Ehk jummala loogilised ja isemõeldavad vastused, aga sa karjud nigu Ege Hirv.
                              1. Polnud kahjuks kursis mismoodi eelmine nädalavahetus miski toimis. Minu viga, vabandan!
                              2. Ei olnud teadlik, et need lisakanalid peaksid hakkama "portaalina" toimima, kuna sinna lubati 8 ekraani ju? Ei osanud 6 (ka teleoperaatorite) poolt pakutavate lisakanalitega neid seostada. Taaskord, vabandan. Olen rumal klient ju ainult.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                1. Polnud kahjuks kursis mismoodi eelmine nädalavahetus miski toimis. Minu viga, vabandan!
                                2. Ei olnud teadlik, et need lisakanalid peaksid hakkama "portaalina" toimima, kuna sinna lubati 8 ekraani ju? Ei osanud 6 (ka teleoperaatorite) poolt pakutavate lisakanalitega neid seostada. Taaskord, vabandan. Olen rumal klient ju ainult.
                                Ei, noh, ses suhtes, et kas sa oled ise kunagi klienditeenindajana töötanud? Mina kunagi ammu töötasin ja siis oli teatud klass kliente, kes lihtsalt jaurasid iga asja peale. Töötasin kümmekond aastat tagasi videolaenutuses ja mingi tüüp tahtis tuua minu poodi tagasi mujalt võetud filmi. Kuna olin kuu töötanud, siis ma ütlesin kahtlevalt, et nii vist ei saa. Aga siis kroraks ütlesin, et ma uurin, meibi saab. Tegin 30 sekundit telefonikõnet ja sai selgeks, et ikkagi ei ole võimalik.
                                Selle peale tõmbas mingi kontorirotist klient ennast niimoodi käima, et "miks ma siis ütlesin, et saab" ja "tahan näha ülemust" jne jne. Noh, sisuliselt räuskas iga vastuse peale, et "ma tõesti ei teadnud", "ma pidin uurima" jne. See kõik ei lugenud. Kuna mul oli juba päevalehte selleks ajaks töökoht olemas, siis mul viskas lõpuks kettasse ja ütlesin: "T*ra, mine p*tsi, ära karju". Tüübil läks nägu lapiliseks, haaras enda DVD ja kõndis minema.
                                Ehk lihtsalt alati ei seisne "kliendil on õigus" selles, et teine pool peaks konstantselt mingisuguseid jauramisi taluma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X