320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nohhhh, ütleme nii, et jutt ja case in point on ausad sul ... aga ikkagi - mitte kuskilt mina ju seda infot selle mängu näitamise pikkuse kohta siiski välja ei loe? Ehk ma ei näe pointi miks nii suhtuda, et "võiks ju ise ka midagi teada või välja mõelda".

    EDIT: Ning ma algselt kusjuures isegi ei süüdistanud ju teid milleski ehk ei jauranud. Olin arvestanud, et tuleb maraton ja mina panen netist illegaalse striimi peale. Aga see muidugi tegi mind omakorda kriiskavaks eideks
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Nohhhh, ütleme nii, et jutt ja case in point on ausad sul ... aga ikkagi - mitte kuskilt mina ju seda infot selle mängu näitamise pikkuse kohta siiski välja ei loe? Ehk ma ei näe pointi miks nii suhtuda, et "võiks ju ise ka midagi teada või välja mõelda".

      EDIT: Ning ma algselt kusjuures isegi ei süüdistanud ju teid milleski ehk ei jauranud. Olin arvestanud, et tuleb maraton ja mina panen netist illegaalse striimi peale.
      Noh, eks asi ongi suhtlusstiilis. Muud ei midagi.

      Kommentaar


        http://ristnurk.soccernet.ee/pubikava

        Algselt postitas Raido1 Vaata postitust
        keegi tark võiks öelda siis kus Manu mängu näitab täna tallinnas?
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          marv, üleüldiselt on a la leeromenol õigus, et siin on tegemist lihtsalt ettevõtte töötajatega, kes oma vabast ajast ja tahtmisest annavad ehk keskmiselt kiiremalt infi või selgitavad mingite asjade tausta. Et kui sa ametlikke vastuseid tahad või kliendina ei ole rahul teenusega, siis võiks oma rahulolematust sellisel viisil väljendada ka ametlikke kanaleid pidi.

          Et ma olen selles paadis, kes arvab, et päris "aga miks ikka nii ja miks ikka naa" küsimusi papagoina korrutama jääda ei ole lahe. Ühel hetkel lihtsalt siin seda infot siis ei saa.

          disclaimer: luban, et edaspidi kui mingi tähtis mäng poolikul ajal peatub ja hakatakse hokit näitama, saadan kõik jätkuvalt vittu. hetkeemotsioonina. ühekordselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ei, noh, ses suhtes, et kas sa oled ise kunagi klienditeenindajana töötanud? Mina kunagi ammu töötasin ja siis oli teatud klass kliente, kes lihtsalt jaurasid iga asja peale. Töötasin kümmekond aastat tagasi videolaenutuses ja mingi tüüp tahtis tuua minu poodi tagasi mujalt võetud filmi. Kuna olin kuu töötanud, siis ma ütlesin kahtlevalt, et nii vist ei saa. Aga siis kroraks ütlesin, et ma uurin, meibi saab. Tegin 30 sekundit telefonikõnet ja sai selgeks, et ikkagi ei ole võimalik.
            Selle peale tõmbas mingi kontorirotist klient ennast niimoodi käima, et "miks ma siis ütlesin, et saab" ja "tahan näha ülemust" jne jne. Noh, sisuliselt räuskas iga vastuse peale, et "ma tõesti ei teadnud", "ma pidin uurima" jne. See kõik ei lugenud. Kuna mul oli juba päevalehte selleks ajaks töökoht olemas, siis mul viskas lõpuks kettasse ja ütlesin: "T*ra, mine p*tsi, ära karju". Tüübil läks nägu lapiliseks, haaras enda DVD ja kõndis minema.
            Ehk lihtsalt alati ei seisne "kliendil on õigus" selles, et teine pool peaks konstantselt mingisuguseid jauramisi taluma.
            tänapäeaval eeldatakse veel et tuleb osata ennetada. a la et oleks pidanud juba kusagil info olema eelnevalt suurelt, et mujalt võetud dvd ei saa tagastada. hea näide sel nädalal oli see folgi külastaja, kes sõimas et keegi ei hoiatanud kõrgete parkimistasude üle. hea et peldiku keskmist järjekorra pikkust ei nõuta
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              marv, üleüldiselt on a la leeromenol õigus, et siin on tegemist lihtsalt ettevõtte töötajatega, kes oma vabast ajast ja tahtmisest annavad ehk keskmiselt kiiremalt infi või selgitavad mingite asjade tausta. Et kui sa ametlikke vastuseid tahad või kliendina ei ole rahul teenusega, siis võiks oma rahulolematust sellisel viisil väljendada ka ametlikke kanaleid pidi.
              Ei kõik ongi ok, as i said, ma originally isegi ei actually ei vingunud. See portaaliküss oli küll reaalne, kuna tõsiselt ei osanud seda 6 lisakanaliga seostada ja noh ... pildikvaliteedi asi on nagu ta on - halb huumor tegelt, et aastal 2016 sellist asja pakutakse
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Samas kava võiks ikka korda teha. Paljud lähtuvad sellest. Ka oma suhtlusringkonnas on paar x küsitud ja olen saanud teie siin jagatava info edasi öelda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas risto Vaata postitust
                  Samas kava võiks ikka korda teha. Paljud lähtuvad sellest. Ka oma suhtlusringkonnas on paar x küsitud ja olen saanud teie siin jagatava info edasi öelda.
                  Selle kavaga on üks suur jama, eelmine nädal pärisin ise ka, aga mingit vastust peale selle, et on jama ja nii on ei saanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Neid Xtra kanaleid näiteks STV kliendil pole võimalik tulevikus saada?
                    See on puhtalt 2 ettevõtte kokkuleppeküsimus. Teliaga seekord saadi, teistega mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Ei. Miks? Aga kui ma tunnen, et päevaprae hinna eest saadud toidus oli kotlet halvasti tehtud siis ütlen, et halb kotlet oli.
                      No see ju sõltub individuaalsest maitseeelustusest, kui enne sind 50 matsi lasid alla ilma vingumata, siis jätab kentsaka mulje igatahes.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        See on puhtalt 2 ettevõtte kokkuleppeküsimus. Teliaga seekord saadi, teistega mitte.
                        Kas see kokkulepe kestab Olümpia lõpuni või ka peale seda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          No see ju sõltub individuaalsest maitseeelustusest, kui enne sind 50 matsi lasid alla ilma vingumata, siis jätab kentsaka mulje igatahes.
                          mul on lõunasöögiks ainult 1 variant tööl. Täielik pask on, iga päev kirun. Kõik kiruvad. Mõni teeb seda avalikult, mõni mitte. Seega see võrdlus ka nüüd väga ok ei ole. Lihtsalt parem kui tühja kõhuga olla ja thats about it. Kassatädiga lihtsalt möliseda ei viitsi

                          Kommentaar


                            Eks see toiduanaloogia on algusest peale labane demagoogiavòte.

                            Kommentaar


                              Kas ma olen ainus, kes on täheldanud et naiste maratoni kolmas kommentaator 95% valgete ja mustade erinevustest räägib ja agaralt musti maha teeb ?
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                17.59 lähme otse-eetrisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X