320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aa, viimane küsimus oli pildikvaliteedi osas. Et parem Viaplayst. Numbrites öelda ei oska.
    Enamus kanalid FHD. Setanta on näiteks 720p HD. Samas on kvaliteet dünaamiline ehk sõltub netiühenduse kiirusest. Kui ühendus vilets siis tõmmatakse ka kvaliteet alla.
    Suures plaanis läheb mõne aja pärast kogu televisioon äppidele ja striimimisele üle. Ehk siis tõmbad telekasse oma teenusepakkuja äpi ja vaatad sealt mida tahad. Digiboks on ajalugu. Mul on Google TV OSiga telekas ja seal on antenniTV üks äppidest Netflixi, Go3, Jupiteri, ETV, ETV2 ja Toutube vahel. Lülita nende vahel kuidas tahad ja ümberlülitamine on kiire.

    IMO Telia digiboks on ikka kohutavalt õnnetu asi võrreldes näiteks Go3 äpiga. Mulle absoluutselt ei meeldi see, et ta tahab üle võtta teleka funktsioone ja sunnib ainult oma või siis kahte pulti kasutama. Minu üllatuseks avastasin tuttava Telia uut digiboksi uurides, et see annab ainult 720p välja

    Kommentaar


      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

      Enamus kanalid FHD. Setanta on näiteks 720p HD. Samas on kvaliteet dünaamiline ehk sõltub netiühenduse kiirusest. Kui ühendus vilets siis tõmmatakse ka kvaliteet alla.
      Suures plaanis läheb mõne aja pärast kogu televisioon äppidele ja striimimisele üle. Ehk siis tõmbad telekasse oma teenusepakkuja äpi ja vaatad sealt mida tahad. Digiboks on ajalugu. Mul on Google TV OSiga telekas ja seal on antenniTV üks äppidest Netflixi, Go3, Jupiteri, ETV, ETV2 ja Toutube vahel. Lülita nende vahel kuidas tahad ja ümberlülitamine on kiire.

      IMO Telia digiboks on ikka kohutavalt õnnetu asi võrreldes näiteks Go3 äpiga. Mulle absoluutselt ei meeldi see, et ta tahab üle võtta teleka funktsioone ja sunnib ainult oma või siis kahte pulti kasutama. Minu üllatuseks avastasin tuttava Telia uut digiboksi uurides, et see annab ainult 720p välja
      Märkuse korras, FHD on 1080p ja tänapäevast võimaluste puhul peaks see olema täielik miinimumu spordi jms edastamisel.

      Sellega olen nõus, et Telia stiilis digibox, oma puht füüsilisel kujul, väga pikalt "rallit" enam ei sõida. Kasutatav riistvara on lihtsalt aegunud ja ei kannata mingit võrdlust näiteks AppleTV riistvaraga. Telekasse n-õ sisseehitatud digiboxidesse, mis siis jooksevad AndroidTV, WebOSi või millegi muu säärase peal, ma väga ei usu. Liiga palju liiga erinevat riistvara, mille peale on vajalik tarkvara käima saada ja stabiilsena hoida. Seda õigustatud hala on siin readides ilmekalt palju. Hea näide on Androidiga telefonid, mille puhul iga riistvara tootja on teinud oma väikesed täiendused ja selle tulemusena vanilla Google Android lihtsalt ei käi selle konkreetse tootja riistvara peal.

      Kommentaar


        Johhaidi seda City -Watfordi vaja näidata?

        Kommentaar


          Kui 2023. aastaks telekat koju osta, siis missugune kõige kaasaegsem ja tänapäevasem lahendus oleks? Soov on vaadata Netflixi, Viaplayd, ETV-d ja võib-olla mingeid telekanaleid ka veel lisaks .Mul pole 7 aastat telekat olnud.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Johhaidi seda City -Watfordi vaja näidata?
            Eelmine voor: "Miks City mängu pole???"
            See voor: "Miks seda näitama peab?"

            Vastus: tiitlivõitluse mängud peavad eetris olema, kuna seal võib igasugu asju juhtuda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

              Eelmine voor: "Miks City mängu pole???"
              See voor: "Miks seda näitama peab?"

              Vastus: tiitlivõitluse mängud peavad eetris olema, kuna seal võib igasugu asju juhtuda.
              Kuule njuuka lammutab. Kas enne tv3spordi premmiajastu lõppu saaks Vara veel nende mängu tegema?

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kui 2023. aastaks telekat koju osta, siis missugune kõige kaasaegsem ja tänapäevasem lahendus oleks? Soov on vaadata Netflixi, Viaplayd, ETV-d ja võib-olla mingeid telekanaleid ka veel lisaks .Mul pole 7 aastat telekat olnud.
                Mul on TCL-i Android opsüsteemiga telekas ja kasutan sellega probleemivabalt TeliaTV, Netflixi, Viaplay ja Jupiteri äppe. Telia äpp tuli välja eelmise aasta lõpus ja seetõttu sain digiboksist loobuda.

                Kommentaar


                  Mind üllatas veidi see, et uuel nädalal pole Burnley-Watford mängu kavas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tpx Vaata postitust
                    Telekasse n-õ sisseehitatud digiboxidesse, mis siis jooksevad AndroidTV, WebOSi või millegi muu säärase peal, ma väga ei usu. Liiga palju liiga erinevat riistvara, mille peale on vajalik tarkvara käima saada ja stabiilsena hoida. Seda õigustatud hala on siin readides ilmekalt palju. Hea näide on Androidiga telefonid, mille puhul iga riistvara tootja on teinud oma väikesed täiendused ja selle tulemusena vanilla Google Android lihtsalt ei käi selle konkreetse tootja riistvara peal.
                    Ei saa aru mis probleeme peaks teleka HWga olema. Näiteks minu 2015 Androidiga Sony ja 2021 Google TVga Sony ei ole mingeid probleeme omanud. Vanemale mudelile enam OSi uuendusi ei tule, kuid Play pood töötab jätkuvalt ja äpid töötavad ja uuendatakse pidevalt. Telekad arenevad samas suunas nagu mobiilid - on riistvara + OS mis on kohandatud konkreetsele riistavarale + universaalsed äpid OSile.
                    Kui veel rääkida pildikvaliteedist siis iga digiboks või muu jublakas võib oma signaalitöötlusega rikkuda pildikvaliteeti. Telekas, millel on korralik GPU ja riistvarale kohandatud sissehitatud signaalitöötlus, on kordi parem kui suvalise digiboksi signaalitöötlus. Parim viis kuidas telekast maks pildikvaliteet kätte saada on signaal otse telekasse suunata. Kui pildikvaliteet pole oluline siis võib tõesti suvalise molu võtta ja sinna AppleTV või castimise jublaka külge panna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kui 2023. aastaks telekat koju osta, siis missugune kõige kaasaegsem ja tänapäevasem lahendus oleks? Soov on vaadata Netflixi, Viaplayd, ETV-d ja võib-olla mingeid telekanaleid ka veel lisaks .Mul pole 7 aastat telekat olnud.
                      Ma ostaks Androidi/GoogleTV OSiga eksemplari. Turvaline valik kuna Google suure tarkvarafirmana oskab softi arendada ja API'd äppide arendamiseks on head. Androidile rakendub ka Play pood kust saad igasugu muid rakendusi telekasse ajada. Näiteks on Androidile olemas VLC - sellega saad väliselt meedialt vaadata kõikvõimalikes formaatides videokraami. Telekate enda tugi X-formaatidele kipub nõrk olema.
                      Alla 4K/UHD ei soovita ja ega neid vist varsti enam väga ei müüdagi.
                      Sisseehitatud 5GHz Wifi. Bluetooth millega saab näiteks kõrvaklapid telekaga ühendada.
                      Kui hammas hakkab peale ja pildikvaliteet oluline on siis kindlasti OLED ekraan - vahe tavalise LEDiga on ülisuur.
                      Peale speksi peaks ka pilti ennast vaatama. Mulle isiklikult näiteks Samsungi pilt ei meeldi mis on ülivärviliseks keeratud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                        Mulle isiklikult näiteks Samsungi pilt ei meeldi mis on ülivärviliseks keeratud.
                        kui seda vaid seadetest muuta saaks...

                        Tofule. Osta uuem Android telekas ja väga mööda ei saa panna. Hisense valikust võiks leida value for money kraami näiteks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                          kui seda vaid seadetest muuta saaks...
                          Muidugi saab. Jõudu reguleerimisel!
                          Mõistatuseks jääb miks peab vaikeseades telekal "punnid põhja" keeratud olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                            Ei saa aru mis probleeme peaks teleka HWga olema. Näiteks minu 2015 Androidiga Sony ja 2021 Google TVga Sony ei ole mingeid probleeme omanud. Vanemale mudelile enam OSi uuendusi ei tule, kuid Play pood töötab jätkuvalt ja äpid töötavad ja uuendatakse pidevalt. Telekad arenevad samas suunas nagu mobiilid - on riistvara + OS mis on kohandatud konkreetsele riistavarale + universaalsed äpid OSile.
                            Kui veel rääkida pildikvaliteedist siis iga digiboks või muu jublakas võib oma signaalitöötlusega rikkuda pildikvaliteeti. Telekas, millel on korralik GPU ja riistvarale kohandatud sissehitatud signaalitöötlus, on kordi parem kui suvalise digiboksi signaalitöötlus. Parim viis kuidas telekast maks pildikvaliteet kätte saada on signaal otse telekasse suunata. Kui pildikvaliteet pole oluline siis võib tõesti suvalise molu võtta ja sinna AppleTV või castimise jublaka külge panna.
                            HW probleemid tekivad sest AndroidTV on generic OS. Iga paneeli / pildiprotsessori tootja disainib riistvara oma ideedele ja võimalustele vastavalt. Selle kustomiseeritud riistvara peal peab vigadeta käima generic OS ehk AndroidTV. Selline kooslus puht põhimõtteliselt ei saa toimida nii libedalt nagu juhul kui nii riistvara kui ka baastarkvara (OSi) on kogu ulatuses ühe tootja kontrolli all.

                            Digiboxil ja digiboxil on vahe. Telia kasutatav "hiinast" konteinerite viisi toodav digibox vs näiteks kustom protsessori / GPUga AppleTV on nagu öö ja päev. Paneelist maks pildikvaliteedi kätte saamiseks tuleb kasutada maksimaalse kvaliteediga sisendsignaali. Jah, teatud piirini teleka signaalitöötlus / pildiparandus suudab sitast saia teha, aga igal asjal on piir. 720p teha 4K või 8K ja seda kvaliteetselt lihtsalt pole võimalik, sest sisendis on tohutu hulk "piksleid" puudu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tpx Vaata postitust

                              HW probleemid tekivad sest AndroidTV on generic OS. Iga paneeli / pildiprotsessori tootja disainib riistvara oma ideedele ja võimalustele vastavalt. Selle kustomiseeritud riistvara peal peab vigadeta käima generic OS ehk AndroidTV. Selline kooslus puht põhimõtteliselt ei saa toimida nii libedalt nagu juhul kui nii riistvara kui ka baastarkvara (OSi) on kogu ulatuses ühe tootja kontrolli all.

                              Digiboxil ja digiboxil on vahe. Telia kasutatav "hiinast" konteinerite viisi toodav digibox vs näiteks kustom protsessori / GPUga AppleTV on nagu öö ja päev. Paneelist maks pildikvaliteedi kätte saamiseks tuleb kasutada maksimaalse kvaliteediga sisendsignaali. Jah, teatud piirini teleka signaalitöötlus / pildiparandus suudab sitast saia teha, aga igal asjal on piir. 720p teha 4K või 8K ja seda kvaliteetselt lihtsalt pole võimalik, sest sisendis on tohutu hulk "piksleid" puudu.
                              HW probleemid tekivad kui tootja ei ole oma osa OSiga korralikult ühilduvaks teinud. Ehk siis seadme ja OSi koosluse kvaliteet sõltub tootjast. Probleemid on ka Applel kuigi neil on minimaalse valikuga HW.

                              Mida ma oma digiboksi jutuga mõtlesin on see, et parim variant signaali telepildiks keerata on kui signaal läheb otse telekasse. Kui teekond on signaal boks signaal telekas, siis tekib lülisse kaks signaalitöötlejat mis ei ole kokkuvõttes hea. Ükski digiboks ei tea konkreetse ekraani karakteristikutest nii palju kui telekatootja oma ekraanist. Kas Apple TV'le saab värvikalibreerimist teha?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                                HW probleemid tekivad kui tootja ei ole oma osa OSiga korralikult ühilduvaks teinud. Ehk siis seadme ja OSi koosluse kvaliteet sõltub tootjast. Probleemid on ka Applel kuigi neil on minimaalse valikuga HW.

                                Mida ma oma digiboksi jutuga mõtlesin on see, et parim variant signaali telepildiks keerata on kui signaal läheb otse telekasse. Kui teekond on signaal boks signaal telekas, siis tekib lülisse kaks signaalitöötlejat mis ei ole kokkuvõttes hea. Ükski digiboks ei tea konkreetse ekraani karakteristikutest nii palju kui telekatootja oma ekraanist. Kas Apple TV'le saab värvikalibreerimist teha?
                                Jah, tõsi see on, et Applel täna on valikus kaks n-ö digiboxi marketingi nimedega AppleTV HD ja AppleTV 4K (peamine erinevus on SOC kiibis), samas milleks peaks neid rohkem olema? Miks peaks üks ettevõte ise oma elu keeruliseks tegema tootes laia valikut erineva võimekusega sellelaadseid seadmeid. (pardon, mu jutt võib kõlada nagu Apple n-ö müügijutt, see ei ole minu taotlus igaüks kasutab just seda, mida ta heaks peab kasutada)

                                Signaaliraja osas puht põhimõtteliselt nõus - lühim rada on parem. Samas jään oma arvamuse juurde ja selle läbivaks ideeks on, et signaalitöötlusseadmel ja signaalitöötlusseadmel on vahe.
                                Ja vastus viimasele küsimusele, jah AppleTV ja selle OS võimaldab teha värvikalibreerimist. Ja jah, tõsi on see, et see operatsoon eeldab FaceID võimekusega seadme näiteks iphone telefoni käepärast olemist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X