320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Öises korduses võitis Flora samuti 2:1. Kas keegi teab, kuidas täna hommikune kordus lõppes?

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Öises korduses võitis Flora samuti 2:1. Kas keegi teab, kuidas täna hommikune kordus lõppes?
      No sina naerad, aga meie peame seda iga kord(us) peale lugemas käima.

      Kommentaar


        See oli päris veider kui te mainisite Prantsuseliiga mängu lõpus, et keegi Mask on Marseille fänn. Tavakuulajale oleks see küll arusaamatuks jäänd .

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          No sina naerad, aga meie peame seda iga kord(us) peale lugemas käima.
          Mul on siiski lootusrikas tunne, et Flora võitis ka täna, sest uudisteportaalid üllatuskaotusest ei räägi.

          Kommentaar


            Mis mõttes te peate kordust peale lugema? Kordust lastakse ju lindist.

            Kommentaar


              Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
              Mis mõttes te peate kordust peale lugema? Kordust lastakse ju lindist.
              Siia sobiks see "Double facepalm"-i pilt.

              Kommentaar


                Ärge siin naerge midagi. Näiteks Kalev Spordi kuulsusrikkasse ajalukku taoline seik kuulub küll - nimelt oli laupäeval mingi eestikate mäng - Kert Haavistu käis seda veel koos minuga kommimas - ja pühap hommikul pidi siis olema selle kordus. Pühap hommikul aga - üllatus-üllatus! - selgus, et tolle mängu kommentaarid polnudki serverisse salvestunud. Et Koort juhtumisi viibis Kalev Spordi ruumides, siis lausa Lepp ise helistas mulle ja nurus, et ma ikka seda kordust ka kommenteeriksin. Noh, kommenteerisingi, kusjuures Haavistu oli ka hakanud seda kordust vaatama, ja mõelnud, et mis krdi jama see on, et teda üldse kuulda pole! Nii et et ära siin midagi villast viska, dannts; ka taanlased pole eksimatud!

                Kommentaar


                  no kalev sport oli ikka kalev sport.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                    Ärge siin naerge midagi. Näiteks Kalev Spordi kuulsusrikkasse ajalukku taoline seik kuulub küll - nimelt oli laupäeval mingi eestikate mäng - Kert Haavistu käis seda veel koos minuga kommimas - ja pühap hommikul pidi siis olema selle kordus. Pühap hommikul aga - üllatus-üllatus! - selgus, et tolle mängu kommentaarid polnudki serverisse salvestunud. Et Koort juhtumisi viibis Kalev Spordi ruumides, siis lausa Lepp ise helistas mulle ja nurus, et ma ikka seda kordust ka kommenteeriksin. Noh, kommenteerisingi, kusjuures Haavistu oli ka hakanud seda kordust vaatama, ja mõelnud, et mis krdi jama see on, et teda üldse kuulda pole! Nii et et ära siin midagi villast viska, dannts; ka taanlased pole eksimatud!
                    Ta ei visandki villast, tunnistas ju üles, et peab uuesti kommenteerima. Hea vähemalt, et tulemus samaks jäi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                      Ärge siin naerge midagi. Näiteks Kalev Spordi kuulsusrikkasse ajalukku taoline seik kuulub küll - nimelt oli laupäeval mingi eestikate mäng - Kert Haavistu käis seda veel koos minuga kommimas - ja pühap hommikul pidi siis olema selle kordus. Pühap hommikul aga - üllatus-üllatus! - selgus, et tolle mängu kommentaarid polnudki serverisse salvestunud. Et Koort juhtumisi viibis Kalev Spordi ruumides, siis lausa Lepp ise helistas mulle ja nurus, et ma ikka seda kordust ka kommenteeriksin. Noh, kommenteerisingi, kusjuures Haavistu oli ka hakanud seda kordust vaatama, ja mõelnud, et mis krdi jama see on, et teda üldse kuulda pole! Nii et et ära siin midagi villast viska, dannts; ka taanlased pole eksimatud!
                      kuule, kas sa oled Kaspat Koort või?

                      Kommentaar


                        Ma tegin nalja oma arust, aga vaat kui halvasti välja kukkus.

                        Kommentaar


                          Kas öisel Blackpool - Nottinghami Foresti mängul ka eestikeelne kommentaar on? Kui on, siis kes seda teevad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                            Kas öisel Blackpool - Nottinghami Foresti mängul ka eestikeelne kommentaar on? Kui on, siis kes seda teevad?
                            Peaks olema. Ma tahtsin ka ise seda vaadata, aga kogemata sattusin uudise peale kus oli kirjas, et blackpool võitis 2-1.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                              Kas öisel Blackpool - Nottinghami Foresti mängul ka eestikeelne kommentaar on? Kui on, siis kes seda teevad?
                              Moi ja Gunnar Leheste. Hea mäng oli. Üks täielik iluvärav ka. Kindlasti tasub vaadata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Ma tegin nalja oma arust, aga vaat kui halvasti välja kukkus.
                                See on see, kui liiga usutavalt näitled.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X