320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi oskab öelda, et kui tahan praegu loobuda VSB'st, kas ma siis pean ikka 99kr maksma juunikuu eest?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Kas keegi oskab öelda, et kui tahan praegu loobuda VSB'st, kas ma siis pean ikka 99kr maksma juunikuu eest?
      Elionis maksad sa ainult nende päevade eest, millal sul see kanal aktiveeritud on. Mujal ei tea.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Se suvi midagi VSB pealt ei tulegi tundub

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Se suvi midagi VSB pealt ei tulegi tundub
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Se suvi midagi VSB pealt ei tulegi tundub
            Jäähoki MM kordus on ära näidatud. Ma arvan, et VSB vennad hakkavad Bobisõitu näitama korduses.
            Näeme Santiago Bernabeul.

            Kommentaar


              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              Se suvi midagi VSB pealt ei tulegi tundub
              Enne sügist pole vist tõesti mõtet seda kanalit otsida. Või näitavad äkki eurosarjade eelringe kunagi?

              Kommentaar


                teil ei meeldi naiste koss?

                Kommentaar


                  Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                  teil ei meeldi naiste koss?
                  No vahelduseks tasub täitsa vaadata, juhul kui on selline Läti-Venemaa mäng, aga seda Läti-Rootsi suguseid mänge küll ei viitsi vahtida, kus vahe 50 on. Aga suvel näeb VSBst MotoGP etappe,Vormel1 etappe(täies mahus),seda sama naiste korvpalli,Läti meeste korvpalli koondise sõprusmänge,Korvpalli MMi(augusti lõpus algab ning üritatakse täies mahus näidata.) need ainult mõned asjad.
                  Näeme Santiago Bernabeul.

                  Kommentaar


                    Et algavast hooajast näitab Skandinaavias Inglise PL-i Viasat, siis kas sa dannar pole juhtumisi kuulnud, et äkki mõni PL-i mäng ka VSB-sse poetatakse? Või mis muidugi oleks veel parem, et Viasat Football (kus nad PL-i põhiliselt näitama hakkavad) võiks meilegi vaestele pribaltidele nähtavaks muutuda (nagu need faking Viasat hokid ja golfid).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                      Et algavast hooajast näitab Skandinaavias Inglise PL-i Viasat, siis kas sa dannar pole juhtumisi kuulnud, et äkki mõni PL-i mäng ka VSB-sse poetatakse? Või mis muidugi oleks veel parem, et Viasat Football (kus nad PL-i põhiliselt näitama hakkavad) võiks meilegi vaestele pribaltidele nähtavaks muutuda (nagu need faking Viasat hokid ja golfid).
                      eks Viasat vaikselt tilgutab neid kanaleid meie poole ka üles. See oleks mega, kui Fotbol ka meile nähtavaks tehakse, aga hetkel ma ei usu et nad teda meile poetavad.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                        Et algavast hooajast näitab Skandinaavias Inglise PL-i Viasat, siis kas sa dannar pole juhtumisi kuulnud, et äkki mõni PL-i mäng ka VSB-sse poetatakse? Või mis muidugi oleks veel parem, et Viasat Football (kus nad PL-i põhiliselt näitama hakkavad) võiks meilegi vaestele pribaltidele nähtavaks muutuda (nagu need faking Viasat hokid ja golfid).
                        Niikaua kui Leedus näitab kohalik kanal PL-i pole võimalik seda VSB-s näidata. Seega tuleb loota, et Leedu Sport1 loobub Premieri näitamisest/läheb pankrotti. Vastupidisel juhul võiks aga nõuda Viasat Fotballi nähtavaks muutmist Eestis ja Lätis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Niikaua kui Leedus näitab kohalik kanal PL-i pole võimalik seda VSB-s näidata. Seega tuleb loota, et Leedu Sport1 loobub Premieri näitamisest/läheb pankrotti. Vastupidisel juhul võiks aga nõuda Viasat Fotballi nähtavaks muutmist Eestis ja Lätis.
                          Ma tean küll seda Leedu-asja, Heimar, aga nad saaksid ikkagi näidata - Lätis ja Eestis näitaksid jalkat, Leedus samal ajal bobisõitu. Minu meelest isegi mingeid asju on on nii näidatud. Ka näit Skandinaavia canal+ sport teeb nüüd uuest hooajast nii, et Soomes nad näitavad PL-i, Rootsis ja Norras mõistetavatel põhjustel näitavad samal ajal midagi muud.
                          Aga noh, mis neil Skandinaavia kapitalistidel sellest, et meie siin ka tahaks televiisorist natuke päris jalgpalli vaadata. Kuigi isegi Ghanas on nad avanud oma kanali, kus ka PL-i hakatakse näitama.

                          Kommentaar


                            Mina ei oska mitte midagi öelda, ausalt.

                            Kommentaar


                              kas VSB näitab ka see aasta Community Shieldi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                                kas VSB näitab ka see aasta Community Shieldi?
                                Duubeldan.

                                EDIT: Veidi infot ka siis VSB lehelt.

                                11.August kell 21.25 jalgpalli sõpruskohtumine Ungari-Inglismaa LIVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X