320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kes kommenteerivad?
    Praegu on Järvela kirjas, aga ega seda alati ei tea, kas nii ka jääb.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Liiga võitja ning CL kohtade täitjad on ~90% tõenäosusega teada (kui just keegi kotti ei hakka saama ning närvikõrdi tekitama ei hakka)

      hulk top 6 omavahelisi mänge on veel ees
      ja peab nõustuma nendega, kelle meelest asjad pole veel sugugi selged

      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Ennustaks, et Arsenal võib isegi veel tiitli peale mängida.
      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      ma ei välistaks 'Pooli neljandaks tõusmist
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Minu märjas unenäos võib ka Arsenal veel tiitli võita nagu ka eelmised 10 aastat jutti, see ei tähenda et see nüüd seekord juhtuma hakkab.
        Võimalik on see muidugi kuid kui tõenäoline on selline stsenaarium kus Chelsea ei võida tiitlit või see, et keegi kolmikust Arsenal, ManUtd, ManCity ennast täis laseb ning koha Poolile/Sotonile/Spursile kaotab?

        Igaljuhul see polnud isegi mu jutu point. Antud olukorras peaks karikamängu eelistama - poolfinaal siiski!

        Kommentaar


          Eks lähtutakse ikkagi vaatajanumbritest. Oleme ausad, vähemalt 3/4 vaatajatest eelistab Man-Che mängu kui Arsenali poolfinaali. Sh mina.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Minu märjas unenäos võib ka Arsenal veel tiitli võita nagu ka eelmised 10 aastat jutti, see ei tähenda et see nüüd seekord juhtuma hakkab.
            Võimalik on see muidugi kuid kui tõenäoline on selline stsenaarium kus Chelsea ei võida tiitlit või see, et keegi kolmikust Arsenal, ManUtd, ManCity ennast täis laseb ning koha Poolile/Sotonile/Spursile kaotab?

            Igaljuhul see polnud isegi mu jutu point. Antud olukorras peaks karikamängu eelistama - poolfinaal siiski!
            arsenal ei mängiks, siis vaataksid ikka hea meelega mingit city - blackpooli müramist ja oleksid samal arvamusel (samal ajal arsenal vs chelsea)?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              arsenal ei mängiks, siis vaataksid ikka hea meelega mingit city - blackpooli müramist ja oleksid samal arvamusel (samal ajal arsenal vs chelsea)?
              Ise ma loomulikult vaataks Arsenali mängu, aga kui See City Blackpool oleks karika poolfinaal siis minu silmis loogiline, et seda näidataks telest enne arsenal chelsea liigamängu. Selles oligi kogu mu jutu point, et nii hilises faasis peaks eelistama karika mängu, ükskõik mis meeskonnad seal mängimas on ja mis samal ajal liigas toimumas on.
              Oleks CoC'i mäng siis tõesti võiks pigem liigat vaadata, aga siin siiski tegemist FA karikaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Ise ma loomulikult vaataks Arsenali mängu, aga kui See City Blackpool oleks karika poolfinaal siis minu silmis loogiline, et seda näidataks telest enne arsenal chelsea liigamängu. Selles oligi kogu mu jutu point, et nii hilises faasis peaks eelistama karika mängu, ükskõik mis meeskonnad seal mängimas on ja mis samal ajal liigas toimumas on.
                Oleks CoC'i mäng siis tõesti võiks pigem liigat vaadata, aga siin siiski tegemist FA karikaga.
                mul on karvane tunne, et selle FA võlu taipavad rohkem tõelised fännid, vaatajaid sellele aga vähem. Mind näiteks absoluutselt ei huvita. Samas PL mänge ManU esituses ei ole see hooaeg kordagi vahele jätnud. Eks minusuguseid vaatajaskonnas rohkem ning sellest lähtuvalt ka otsus. Kui telekast tuleb PL mäng, kus top üks tiimidest top 4, southampton või liverpool, siis jään pea alati vaatama. FA cupi puhul panen tv6-lt simpsonid.

                Kommentaar


                  Selles osas nõus - CoC on kõige mõttetum asi maailmas. Tekitab asjatult lisamänge juurde mille arvelt oleks tegelikult vb anda hoopis meestele talve poole mingi nädala-paarine puhkuseperiood

                  Kommentaar


                    Greitsmann, Greitsmann, Greitsmann...Tipphetk saabus siis, kui Vara ütles/eeldas, et mees on Elsassist pärit, et sellise saksapärase perenimega on. Korra-kaks eksitakse - ei hullu, arusaadav - terve mängu aja jooksul ajab aga ikka närvi küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Memento Vaata postitust
                      Greitsmann, Greitsmann, Greitsmann...Tipphetk saabus siis, kui Vara ütles/eeldas, et mees on Elsassist pärit, et sellise saksapärase perenimega on. Korra-kaks eksitakse - ei hullu, arusaadav - terve mängu aja jooksul ajab aga ikka närvi küll.
                      Toomas Vara ja nimede hääldamine...need kaks asja ei sobi kokku kohe mitte kuidagi.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Memento Vaata postitust
                        Greitsmann, Greitsmann, Greitsmann...Tipphetk saabus siis, kui Vara ütles/eeldas, et mees on Elsassist pärit, et sellise saksapärase perenimega on. Korra-kaks eksitakse - ei hullu, arusaadav - terve mängu aja jooksul ajab aga ikka närvi küll.
                        Aga keda kotib? See ongi nende võlu, et veidi valesti hääldamine ongi pigem lahe.

                        Kommentaar


                          Mind isiklikult häirib ja lahedaks seda ei pea. Nagu ütlesin, siis eksimused on inimlikud, aga kuskil on piir. Vähemalt minu jaoks.

                          Kommentaar


                            Türi on unique vist selles osas. Mulle piisas 2 korda selle kuulmisest kui ma mõistsin, et nad vist arvavadki et seda hääldadakse nii. Häiris jubedalt ka mind

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Selles osas nõus - CoC on kõige mõttetum asi maailmas. Tekitab asjatult lisamänge juurde mille arvelt oleks tegelikult vb anda hoopis meestele talve poole mingi nädala-paarine puhkuseperiood
                              Avastasin natuke hilja selle arutelu, aga eks liigakarika ainuke "võlu" vist ongi see, et suurte meeskondade väikese tahte tõttu on väiksematel meeskondadel võimalus.

                              Fa karika võlu suhteliselt sarnane, igasugused giant killingud ja kohtumised, kus a'la 4. liiga meeskond kohtub Premieri meistriga ja annab korraliku lahingu.

                              Edasi läheb natuke igavaks. Eriti, kui nelja seas on 2 reaalselt tugevat meeskonda, kes suure tõenäosusega niikuinii finaalis kohtuvad.

                              Kommentaar


                                Telekanali ja keskmise vaataja vaatenurgast pole praktiliselt mingisugust tähtsust, mis nimega võistlussarjas kaks meeskonda omavahel mängivad. Chelsea vs Man Utd on paar, mis kogub iga kell rohkem vaatajaid kui Arsenal vs Reading. Mingi argument, et erakanal peaks midagi tegema lihtsalt sellepärast, et FA kapp on ikkagi tähtsam sari kui coca cola, on võrdlemisi totter. Loeb vaatajanumber. Väga väheseid neutraalseid ja vähem fanaatilisi televaatajaid huvitab, kui mitme väravaga Arsenal mingit Champioshipi heal juhul keskmikku loputab. Veel vähem neist tahab seda ka reaalselt näha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X