320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Thums Vaata postitust
    Kas ülekannete kvaliteet on nüüd paremaks läinud või huiavad siiani 25 fps ja 5 Mbit/s striimiga?
    Go3 Sport Extra striimid on 50fps ja 8Mbit/s. Aga kõik telekanalid sh. Go3 Sport 1, Sport 2 ja Sport Open on ikka 25 fps ja 5 Mbit/s.

    Ühesõnaga, see sisu mis maksab 12,99€ kuus, on kvaliteetsem kui see mis tavalises Go3 Spordipaketis.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust

      Go3 Sport Extra striimid on 50fps ja 8Mbit/s. Aga kõik telekanalid sh. Go3 Sport 1, Sport 2 ja Sport Open on ikka 25 fps ja 5 Mbit/s.

      Ühesõnaga, see sisu mis maksab 12,99€ kuus, on kvaliteetsem kui see mis tavalises Go3 Spordipaketis.
      Brauseris jah.. aga miks mitte tv äpis 50fps ja 8 mbit/s?
      oskab mulle keegi selle ära seletada? Või järsku uuriks keegi järgi, mis teema sellega on?!


      Hetkel Sport Extra asjad jätkuvalt kuni 5mbiti/s

      Kommentaar


        Algselt postitas Herr Vaata postitust
        Brauseris jah.. aga miks mitte tv äpis 50fps ja 8 mbit/s?
        oskab mulle keegi selle ära seletada? Või järsku uuriks keegi järgi, mis teema sellega on?!


        Hetkel Sport Extra asjad jätkuvalt kuni 5mbiti/s
        Ma ei tea mis tv äpp sul on, aga minu LG telekas jookseb kenasti 50fps ja 8Mbit/s.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust

          Ma ei tea mis tv äpp sul on, aga minu LG telekas jookseb kenasti 50fps ja 8Mbit/s.
          Huvitav.. nt pragune Brentford vs Crystal Palace on mul nii androidi boxis aga ka Samsungi telekas 5mbit/s kvaliteediga. Paremat ei paista kuskilt

          Kommentaar


            Platvormi auks peab ütlema, et ülekanne lastakse lõpuni joosta. Loodan, et nii ka jääb. Mängujärgsete vjuudeni ei jõutud Viaplays kunagi, pigem võeti juba enne väravate kokkuvõtet maha.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kas selleks, et Premmi näha pean tõesti võtma Filmid & Extra sport paketi, mis on 21€/kuu? Mul on muidu Telia TV teenus ning tahaks Premmi ka vaadata.
              Samas nagu ainult selle vaatamise eest poleks küll nõus sellist summat maksma. Kogu oma TV teenust Go3 tõsta ei taha ega saa.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Kas selleks, et Premmi näha pean tõesti võtma Filmid & Extra sport paketi, mis on 21€/kuu? Mul on muidu Telia TV teenus ning tahaks Premmi ka vaadata.
                Samas nagu ainult selle vaatamise eest poleks küll nõus sellist summat maksma. Kogu oma TV teenust Go3 tõsta ei taha ega saa.
                Kahjuks küll. Bright side, premmi vaatamise hind on meil alla Euroopa keskmise.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                  Kas selleks, et Premmi näha pean tõesti võtma Filmid & Extra sport paketi, mis on 21€/kuu? Mul on muidu Telia TV teenus ning tahaks Premmi ka vaadata.
                  Samas nagu ainult selle vaatamise eest poleks küll nõus sellist summat maksma. Kogu oma TV teenust Go3 tõsta ei taha ega saa.
                  Eraldi Extra sporti ei pakuta enam v, muidugi kuulu järgi tasub kokku põrgata mõne GO3 müüginoorukiga, annab vast miskit rääkida.

                  Kommentaar


                    Kõigi Go3 kavade peale ( ka Setanta ) leian ma homme ühe Bundesliga mängu, Bayerni oma. Mis loogikaga neid üldse näitab ? Ja mida siis Metsa nägemiseks tegema peab ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                      Kõigi Go3 kavade peale ( ka Setanta ) leian ma homme ühe Bundesliga mängu, Bayerni oma. Mis loogikaga neid üldse näitab ? Ja mida siis Metsa nägemiseks tegema peab ?
                      Võid hinge kinni pidada ja oodata homse õhtuni, et äkki ilmub GO3 Sentanta Sportsi lehele see mäng. Setantasports.com seda mängu igatahes näitab. Minu kogemus eelmise hooajal oli see, et GO3s olevat Setanta Sportsi lehte ei saa usaldada, sest vahel näitab mänge, vahel mitte. Hea võimalus küll GO3 spordi hinna eest ka Sentantasportsi sisu nautida, aga sellele loota ei saanud. Tegin ise nüüd uuesti sentantasportsile aastase tellimuse (soodukaga sai 35 euro eest, täishind 50) ja GO3 sportsi tellimus on jätkuvalt pausil kuni septembrini.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                        Kahjuks küll. Bright side, premmi vaatamise hind on meil alla Euroopa keskmise.
                        Ennem kui läbi Viaplay vms see Extra sport iseseisvalt(vist) oli ja Go3 üle kanti pakett, kui see uksed sulges, siis ma maksin mingi 8e/kuu vist, mis täiesti normaalne. Panin suvel kinni, kui NHLi hooaeg ka läbi sai, sest polnud midagi vaadata.
                        Üldse see kolimise protsess oli täiesti ajuvaba, tahtsin mingeid filme seal Go3 vaadata ja osad olid age restricted vms ja siis küsis mingit turvakoodi, mida ma pole kunagi saanud ja sinna see ka jäi. Kogu see Go3 kasutajaliides ja jõudlus/sujuvus on ka väga küsitava väärtusega minu jaoks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust

                          Ennem kui läbi Viaplay vms see Extra sport iseseisvalt(vist) oli ja Go3 üle kanti pakett, kui see uksed sulges, siis ma maksin mingi 8e/kuu vist, mis täiesti normaalne. Panin suvel kinni, kui NHLi hooaeg ka läbi sai, sest polnud midagi vaadata.
                          Üldse see kolimise protsess oli täiesti ajuvaba, tahtsin mingeid filme seal Go3 vaadata ja osad olid age restricted vms ja siis küsis mingit turvakoodi, mida ma pole kunagi saanud ja sinna see ka jäi. Kogu see Go3 kasutajaliides ja jõudlus/sujuvus on ka väga küsitava väärtusega minu jaoks.
                          Default kood peaks olema 1234 või 0000

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Üldse see kolimise protsess oli täiesti ajuvaba, tahtsin mingeid filme seal Go3 vaadata ja osad olid age restricted vms ja siis küsis mingit turvakoodi, mida ma pole kunagi saanud ja sinna see ka jäi. Kogu see Go3 kasutajaliides ja jõudlus/sujuvus on ka väga küsitava väärtusega minu jaoks.
                            Natuke off topic, aga turvakood by default peaks olema 1234. Täiesti nõus, et kohati on kasutajaliides ebamugav ja ebamugav on ka see, kui iga päev pean mingit seriaali vaadates seda turvakoodi sisse toksima.

                            Kommentaar


                              Kui ma õigesti mäletan, siis saab selle turvakoodi ka kuskilt välja lülitada.

                              Kommentaar


                                Hetkel siis 5 Premmi mängu eetris + 1 La Liga ja 1 Itaalia ja kõigil eestikeelne kommentaar . Väga hea, juba päris asja moodi !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X