320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Esiliiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Team Poopheads email kutse saamiseks oleks priit81@hot.ee

    Tänud!

    Kommentaar


      #47
      Ilmselt olen loll, aga mulle isiklikult lotonädal meeldib. See segab lõpus pisut kaarte. Miks see ei võiks olla osa mängust. Hääletan lotonädala poolt!

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas dwideng
        Kuna eeldan, et ka minu hääl loeb, siis hääletan lotonädala vastu ja lühema hooaja poolt.

        Mulle lihtsalt meeldib, kui võistluses selgub parim ja lotokomponent on minimeeritud.
        Olen täitsa nõus, mida vähem lotot seda parem

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
          Veiko- Mis vahet seal on kus toimub. Sind nagunii kohal poleks.
          Olin ju eelmine kord Tallinnas täitsa olemas

          Kommentaar


            #50
            Kuna teil siin Esiliigas samuti hääletatakse lotonädala kaotamise üle, siis tekkis küsimus, et mis teha, kui liigad otsustavad erinevalt? Ikkagi üks liigadepüramiid meil ja võiks eeldada, et reeglid on samad. Managerid liiguvad üles-alla ja siis oleks imelik, kui ühes liigas ühed reeglid ja teises teised. Samas... kui emmal-kummal see muutus läbi läheks, oleks hea võrdlusmoment kohe varnast võtta.

            Samas on mingi muutus vist ülimalt vähetõenäoline, sest hääletajaid on vähe ning samuti on arvestatav hulk lotonädala pooldajaid.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas dwideng
              Kuna eeldan, et ka minu hääl loeb, siis hääletan lotonädala vastu ja lühema hooaja poolt.

              Mulle lihtsalt meeldib, kui võistluses selgub parim ja lotokomponent on minimeeritud.
              Poolt!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                Kuna teil siin Esiliigas samuti hääletatakse lotonädala kaotamise üle, siis tekkis küsimus, et mis teha, kui liigad otsustavad erinevalt? Ikkagi üks liigadepüramiid meil ja võiks eeldada, et reeglid on samad. Managerid liiguvad üles-alla ja siis oleks imelik, kui ühes liigas ühed reeglid ja teises teised. Samas... kui emmal-kummal see muutus läbi läheks, oleks hea võrdlusmoment kohe varnast võtta.

                Samas on mingi muutus vist ülimalt vähetõenäoline, sest hääletajaid on vähe ning samuti on arvestatav hulk lotonädala pooldajaid.
                Minu meelest võiks kõik liigad olla samad ikka!!

                Kommentaar


                  #53
                  Mina olen kohe kindlasti lotonädala vastu ehk lühema hooaja poolt!

                  Kommentaar


                    #54
                    Fastbreak:

                    Olen kindlasti 24nda nädala mahavõtmise poolt. Siin ma tõesti näen probleemina selget lotofaktorit.

                    Sama kindlalt olen nädal hiljem alustamise vastu. Kuna põhihooaeg on piisavalt pikk, siis selles osas ma kohe kindlasti ei leia, et hooaja alguse edasilükkamine vajalik oleks. Jah, ilmselt keegi peab 2 korda tugeva vastu mängima ja keegi 2 korda nõrgema vastu. Arvestades põhihooaja pikkust ma selles siiski probleemi ei näe. Siis võiks juba teha diile, et kes ühel aastal on draftis top 5 picki saanud, see järgmine aasta automaatselt top 10 valikust väljas jne jne...Pealegi põhihooaja lühendamine tähendab vähem mänge, mis omakorda suurendab õnnefaktorit. Ehk siis teise mätta otsast vaadates on tegelikult põhihooaja alguse edasilükkamine ka lotoõnne suurendamine.
                    Kokkuvõttes võtaksime nädala edasilükkamisega ju nädal mängurõõmu ära. Ja seda ilmselt (vähemalt inimeste puhul, kes playoffi ei jõua) kõige magusamal ajal, kui korvpallihooaeg algab ning kõigil huvi suur.

                    Kommentaar


                      #55
                      Eelkõige olen nõus, et Esiliigas oleks samad reeglid kui Meistriliigas.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algust maha võtta pole mingit pointi ju ja kindlasti lahedam kui hakkaks hooaeg meil kui ka nbas ühel ajal. Lõppu kärpida on mõtekas! Draft endiselt random edasi, see loos mulle täitsa meeldib

                        Kommentaar


                          #57
                          Paistab, et maandun ikkagi esiliigas.

                          Kui pean hääle andma, siis läheb see pikale hooajale. Kuigi tegelt on mul suhteliselt savi.

                          Kas siin IL-i üldse kasutatakse?

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas veixveix Vaata postitust
                            Algust maha võtta pole mingit pointi ju ja kindlasti lahedam kui hakkaks hooaeg meil kui ka nbas ühel ajal. Lõppu kärpida on mõtekas! Draft endiselt random edasi, see loos mulle täitsa meeldib
                            Minu arvamus kattub sõnasõnalt selle postitusega

                            Kommentaar


                              #59
                              Ootan ikka veel kutset võib infot liiga parooli kohta aadressile janar999@hotmail.com
                              yahoo id on kossutossud.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas dwideng
                                Tõenäolised saabujad Meistrikast:
                                1.Kase tn Getoneegrid
                                Kuna meistriliigas Silverman Basket loobus kohast, siis peaks selle saama möödunud hooaja väljalangeja Kase tn Getoneegrid. Parandage kui valesti olen aru saanud. Kui ta meistrikas või siin nüüd märku annaks, et soovib tõesti ka tänavu meistrikas pallida, siis tuleks ta siit maha võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X