320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Esiliiga 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    konto nr on liigas esimene commishi sõnum

    Kommentaar


      #92
      Kuidas selle drafti algusajaga on siis? Polnud eriti rahval midagi selle vastu, et alustada 21:00, äkki siis commish muudab drafti alguse õigeks?

      Kommentaar


        #93
        Tervist.

        Muutsin drafti algusaja ära. Kui keegi protestima ei hakka, siis draft toimub: 26.10.2012.a. kell 21.00

        Kandke palun osavõtutasu ka ära.

        Saaja: Tõnis Veltmann
        Konto nr : 10011625644228
        Selgitus: meeskonna nimi
        Summa: 10 eurot

        Kommentaar


          #94
          Tuletan veel korra meelde, et kokkutulek toimub sel laupäeval 27.okt Pärnus jne kõik jutud.

          Kommentaar


            #95
            Hommikul vaadates tundub et sai isegi täitsa norm tiim, phila mängijaid küll on palju aga see mu eesmärk oligi

            Kommentaar


              #96
              iOS: https://itunes.apple.com/us/app/yaho...5199?ls=1&mt=8

              Android: https://play.google.com/store/apps/d...sketball&hl=en

              Kommentaar


                #97
                Sai siin kokkutulekul Ghosterit narritud, et coman, Harden nr 14 pick ja nüüd peale deali olen kindel, et see oli steal ja habe on raudselt top10 vend.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Sai siin kokkutulekul Ghosterit narritud, et coman, Harden nr 14 pick ja nüüd peale deali olen kindel, et see oli steal ja habe on raudselt top10 vend.
                  eile ka uudist vaadates mõtlesin et panen mingi posti selle kohta , aga siis arvasin et ootaks mõne mängu enne ära
                  aga jah,kokkutulek oli tore. Rookina kohal olles oli päris vahva näha ka silmast silma ja juua paar kannu õlut ning lahendades üüüratu raskeid (minu jaoks ) viktoriini küsimusi koos tüüpidega kellega muidu vaid arvuti vahendusel kokku puutud. Korraldus oli Tip Top ja kõik see kokku andis vaid innustust,et ka tulevatel aastatel osa võtta kokkutulekust. Ja eks meil läks kogu Pärnu nädalavahetus asja ette , sest ketta loopimine oli veel boonuseks .

                  Kommentaar


                    #99
                    Draftimine....jpg
                    "draftimine"

                    Kommentaar


                      Osadel inimestel on veel osavõtutasu maksmata. Allpool on rasvaselt välja toodud need tiimid kellel on makstud. Andke märku, kui kellegi nimi on õigustamatult rasvaseks tegemata jäänud, siis kontrollin veelkord üle. Palun makske ära, siis saab joone alla tõmmata asjale...

                      1. BC Fastbreak
                      2. Kesklinna Vandid
                      3.Lihula Mõnumendid
                      4.Tartu MadKorn
                      5.GHOSTERS
                      6.Lihula MKP
                      7.Spordi Magic
                      8.Lemmik Meeskond
                      9.Kohila Kolvid
                      10.Laagri Snixel
                      11.GunsnRoses
                      12.Kesklinna Kaabakad
                      13.FC And One
                      14.Männiku Uskumatud
                      15.Tartu Bioinfo
                      16.Külatanuma Dünamo
                      17.Poopheads
                      18.Jüri Masters
                      19.Kosmos
                      20.Fat Mexicans

                      Kommentaar


                        kokkutuleku kossumängu stat


                        statistika tõi teieni SDK

                        Kommentaar


                          Algselt postitas artz Vaata postitust
                          Urmol jäi napilt quadruple-double´st puudu. Damn

                          Kommentaar


                            Mängin küll ise fantasyt teises liigas, kuid olen neid kossustatistikaid vaadanud ja imestan: kas te mängite kolm tundi järjest, et need numbrid on nii suured (95 lauapall, 37 AST ja 40 TO meeskonna kohta!). Ütleme, et kui ma ise veel noorem olin ja oma asutusega mängisin, siis statistika oli mul umbes selline: 8 PTS, 5 REB, 2AST, 2STL, 3TO. See oli enam-vähem selline ja kuigi teistel oli ka numbrid suuremad, siis ikkagi seal mingeid triple-double'isid poleks kokku tulnud.

                            Kommentaar


                              Mänguaeg kokku ca 1h 45min. 3 mängu, kes esimesena 50 täis sai.

                              Kommentaar


                                Sain aru. aga meil omal ajal Eesti Päevalehes mängiti umbes tunnise trenni jooksul ka 50ni ja üks mäng sai ainult selle ajaga läbi. Kolm mängu 50ni 1h 45 min, see teeb mängu kohta 35 min - päris kiiresti saite ikka 50 punkti täis!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X