320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    1. Aaron-C & Co - osaleb
    2. Terror Squad
    3. Pärnu Põlvpüksid - osaleb
    4. Rääma Õlid - osaleb
    5. The Revenge - osaleb

    6. NL Holdem - osaleb
    7. Super Seagulls
    8. Viljandi Paadipoisid - osaleb
    9. Regal FCB - osaleb
    10. Lords of the Pärnu - osaleb
    11. Rashaun - osaleb
    12. Paide Põhk - osaleb
    13. The Express - osaleb
    14. Kopli Kurjad Koprad - osaleb
    15. Tabasalu Välgupoisid - osaleb
    16. BC Nautilus - osaleb
    17. BC TV - osaleb


    18. Lihula Mõnumendid - osaleb
    19. Kesklinna Vandid - osaleb

    20. Lemmik Meeskond

    Kommentaar


      #17
      Kopli Kurjad Koerad osalevad ka!

      Kommentaar


        #18
        Lords of the Pärnu alustaks ka 11ndat hooaega Meistriliigas

        Kommentaar


          #19
          Iga uus asi on kunagi unustatud vana. Äkki teeks seekord ära ammuse mõtte korraldada kokkutulek ja draft ühel päeval? Nagu see fantasy asi kunagi alguse sai kui kamp tüüpe sai keldris naiste eest salaja kokku jne kõik jutud.

          Päevakava näeks sel juhul välja umbes selline, et lõuna paiku käiks asjast huvitatud ära Jõulumäel. 16.00-18.30 paiku oleks koss+saun. Peale seda läheks siis ühte kohta (milline on veel vaja välja mõelda, sest pubisse me pigem ei läheks sel juhul) draftima, viktoriinitama ja kaasaostetud jooke-pizzasid lahendama. No ja siis edasi vastavalt joobeastmele vabakava, Kure jääb laua äärde magama ja teised lähevad klubisse.

          Ma tean, et see plaan osadele ei meeldi, sest ei saa drafti ajal keskenduda ja blaa-blaa-blaa... Aga why not krt?

          Kogu plaan saaks teoks loomulikult piisava arvu huviliste puhul, muidu ei viitsiks ju kohta jms sebida. Huviliste alla käivad loomulikult ka teiste liigada managerid eeldusel, et neil draft samal ajal. Või noh, nad võivad niisama ka kõrval passida, õlli libistada ja mutrivõtmeid kätte ulatada, kui meistrikas töötab

          Kommentaar


            #20
            Kuidas ei saa keskenduda. Vana tõde ju väidab, et kui preranking tehtud ja pikaaegne kogemus olemas, siis jääb valikuhetkel aega teise käega jooki/sööki manustada.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
              Kuidas ei saa keskenduda. Vana tõde ju väidab, et kui preranking tehtud ja pikaaegne kogemus olemas, siis jääb valikuhetkel aega teise käega jooki/sööki manustada.
              ole siis kohal ja tõesta

              Kommentaar


                #22
                Jõudu, Kommenteerin siit Baierimaalt, Octoberfesti alguseni on jäänud loetud tunnid ning kokkutulemisega on sellised lood, et nii ja naa. Mina pole kunagi toetanud seda samal päeval tegemise ideed. Aga kuna Esiliigas pole mäng mõisa peale, siis võin siiski seda mõtet kaaluda.
                Muus osas ikka draft ennem ja kokkutulek järgmine päev oleks mu eismene valik. Ja lõpetuseks - kui on mõni inimene, kellele korvpall meeldib ja discgolf ei meeldi(peale proovimist), siis olen nõus talle õlle tegema. Olen ikka väga enesekindel selle ala/mängu külgetõmbe osas. Mis kõlab müstiliselt, ent meil siin varajane hommik ja ma täiesti kaine, nii, et kes õlli soovib, siis...

                Kommentaar


                  #23
                  Aaron-C osaleb ka

                  Kommentaar


                    #24
                    Ohoo! Ühel aastal sain ma tagasi tänu kellegi loobumisele. Sellele järgnes esikoht. Seega osalen, kuigi lotovõitu ei usu...
                    Ja golfile sõna DISC külgekleepimine on saatanast.

                    Kommentaar


                      #25
                      luban mitte magama jääda, kui õhtul klubis 'selena no stop until morning' mängitakse, muidugi kardan, et sugari tase selliste kõrgusteni ei küündi

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas raivo23 Vaata postitust
                        Ohoo! Ühel aastal sain ma tagasi tänu kellegi loobumisele. Sellele järgnes esikoht. Seega osalen, kuigi lotovõitu ei usu...
                        Ja golfile sõna DISC külgekleepimine on saatanast.
                        Mehed,Raivo tuleb rajale vedada!

                        Kommentaar


                          #27
                          Vaatasin ja kolasin liiga lehel ning ei leidnud kohta, kust tõmmata telefonile appi. NFL`i lehel see olemas. Kui vajutada lingile mobile, siis viskab ei kuhugi. Kuna minu telefon flash`i ei toeta (ülla-ülla), siis ehk on koguni teadjaid mehi, kuidas telefon drafti toetama hakkaks?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                            Vaatasin ja kolasin liiga lehel ning ei leidnud kohta, kust tõmmata telefonile appi. NFL`i lehel see olemas. Kui vajutada lingile mobile, siis viskab ei kuhugi. Kuna minu telefon flash`i ei toeta (ülla-ülla), siis ehk on koguni teadjaid mehi, kuidas telefon drafti toetama hakkaks?
                            minu teada draftida ei saa mobiilist. Flash on kindlasti drafti keskkonnas vajalik. Küll saab aga hiljem Yahoo Basketball app'iga oma meeskonda manageerida.

                            Kommentaar


                              #29
                              Ma üritasin eelmisel aastal ühes teises liigas iPadiga draftis osaleda ning ei saanud ka seda tehtud. Vaevalt, et telefoniski asi parem on.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                                Vaatasin ja kolasin liiga lehel ning ei leidnud kohta, kust tõmmata telefonile appi. NFL`i lehel see olemas. Kui vajutada lingile mobile, siis viskab ei kuhugi. Kuna minu telefon flash`i ei toeta (ülla-ülla), siis ehk on koguni teadjaid mehi, kuidas telefon drafti toetama hakkaks?
                                Proovi ja testi Puffin Browseriga, sellel on tasuta versioonil 14 päeva tasuta flash - kui muidugi on Android telefon. Kui toimib, siis 2+€ eest saab Puffini igaveseks. Endal 14 päeva möödas ja seega testida ei saa osta ka ei taha.

                                Uuemate Androididega(JellyBean vms.) saab ka Flashi Androidile Firefoxi pluginana:



                                Enne tuleb muidugi nikerdada omajagu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X