320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Midagi asjalikku ka vahepeal, SDK muinasjuttude vahele

    Algselt postitas jutajass Vaata postitust
    Mul sobib 22,23,00 ja tegelikult üldse kõik ajad, kui 9.00 läbi on. Mu valik ju 1-3 ning enne järgmise mehe võtmist saab tunnikese und lasta. Ja pre-rank on mul juba peas. Tegelikult võiks üldse drafti teha kokkutulekul palliplatsil, kes kolmese tabab ütleb mehe ja commish paneb kirja.Meistriliiga alustab teine liiga lõpetab. Enne koju(ölut) ei saa kui 15 kolmest sees.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas jass7 Vaata postitust
      Midagi asjalikku ka vahepeal, SDK muinasjuttude vahele
      Ära sega. Pane kettaid tähestiku järjekorda vms.

      Kommentaar


        #63
        Kõik on liigaga liitunud ja uus commish on ametisse määratud. Uus commish peaks osavõtutasu koordinaadid peagi siia üles panema. Siin veel nimekiri siis osalejatest.


        1. Aaron-C & Co
        2. Terror Squad
        3. Pärnu Põlvpüksid
        4. Rääma Õlid
        5. The Revenge

        6. NL Holdem
        7. Super Seagulls

        8. Viljandi Paadipoisid
        9. Regal FCB (commish)
        10. Lords of the Pärnu
        11. Rashaun
        12. Paide Põhk
        13. The Express
        14. Kopli Kurjad Koprad
        15. Tabasalu Välgupoisid
        16. BC Nautilus
        17. BC TV

        18. Lihula Mõnumendid
        19. Kesklinna Vandid

        20. Lemmik Meeskond

        Kommentaar


          #64
          Vaadake nüüd, meistriliiga härrased, mis toimub! Juba on esimeste hooajaeelsete mängude järel saanud kümmekond meest vigastada! Osa neist vist küll treeningul. Jama hakkab jälle pihta, see lihtsalt rikub kogu fantasy-mängu ära.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas apatas Vaata postitust
            Vaadake nüüd, meistriliiga härrased, mis toimub! Juba on esimeste hooajaeelsete mängude järel saanud kümmekond meest vigastada! Osa neist vist küll treeningul. Jama hakkab jälle pihta, see lihtsalt rikub kogu fantasy-mängu ära.
            Eelmine aasta oli täpselt sama jama. Ja aasta enne seda jne. Ehk Sterni vahetusega 01.02.14 midagi muutub ja uus commish Silver on vähe asjalikum tüüp (mida küll nime põhjal ei saa öelda...). Loodame parimat!

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas apatas Vaata postitust
              Vaadake nüüd, meistriliiga härrased, mis toimub! Juba on esimeste hooajaeelsete mängude järel saanud kümmekond meest vigastada! Osa neist vist küll treeningul. Jama hakkab jälle pihta, see lihtsalt rikub kogu fantasy-mängu ära.
              Ma ei saa ikkagi aru, et mis sul probleem on? Kõigil mängijatel on ju täpselt samasugune võimalus halba õnne kogeda. Ja siis?

              Kommentaar


                #67
                Vaata, probleem on selles, et mina mängin loogika peale. 1) Ma ei riski, 2) Üritan võimalikult igasuguseid käike ette arvestada. Draftis on mul ka kogu süsteem paika pandud. Sellist tüüpi fantasy-mängijat mõjutavad vigastused rohkem. Tihti mängin ma malet, kus reeglitega on ette nähtud, et nuppu laualt ära võtta ei tohi. Seal on võimalik kõik variandid ette lugeda, ehkki minusugune keskmine mängija seda muidugi suurmeistri tasemel ei suuda. Aga vähemalt on juhuse osakaal null.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas apatas Vaata postitust
                  Vaata, probleem on selles, et mina mängin loogika peale. 1) Ma ei riski, 2) Üritan võimalikult igasuguseid käike ette arvestada. Draftis on mul ka kogu süsteem paika pandud. Sellist tüüpi fantasy-mängijat mõjutavad vigastused rohkem. Tihti mängin ma malet, kus reeglitega on ette nähtud, et nuppu laualt ära võtta ei tohi. Seal on võimalik kõik variandid ette lugeda, ehkki minusugune keskmine mängija seda muidugi suurmeistri tasemel ei suuda. Aga vähemalt on juhuse osakaal null.
                  No siis oled vale mängu valinud. Sa ei saa minna õnnemängu mängima ja eeldada seal malega samasuguseid reegleid.
                  Ehk väga demagoogitsema tulles võib öelda, et ma hakkan nõudma lotomängu muutmist, kuna järgmised lotonumbrid peaksid tõenäosusteooria järgi olema ühed, aga mingil kummalisel kombel tulid teised.

                  Kommentaar


                    #69
                    Neile, kes pole liiga boardil veel uue peremehe sõnumit näinud, siis kopeerin selle ka siia:

                    See aasta on mind määratud Commissioner'iks Eesti FNBA Meistriliigas. Esimese asjana palun tasuda enne drafti (saab toimuma 24.10.2013 või 25.10.2013) 20 €.

                    Saaja:
                    Andrus Stimmer
                    Swedbank
                    221031846986

                    Reeglite ja auhindadega saate tutvuda: http://web.zone.ee/fnba/index1.php?p...eral/directive

                    Edu

                    Kommentaar


                      #70
                      21.00 on ok, jõuab keskööks rahulikult peaokohta. Ma küll ei kavatse öösel kodus draftima hakata. Kui hilisemad kellaajasoovid siis juba nädala sees

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas raivo23 Vaata postitust
                        21.00 on ok, jõuab keskööks rahulikult peaokohta. Ma küll ei kavatse öösel kodus draftima hakata. Kui hilisemad kellaajasoovid siis juba nädala sees
                        Kas reede õhtu on sul nädala sees või mitte? Siin see nüüd on mõni palub vastutulekut, et saaks töö tõttu draftis osaleda, alustada kell 22.00 ja teine tahab kindlasti just sellel õhtul peaole jõuda. Kumma palve mõistlikum on?

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                          Kas reede õhtu on sul nädala sees või mitte? Siin see nüüd on mõni palub vastutulekut, et saaks töö tõttu draftis osaleda, alustada kell 22.00 ja teine tahab kindlasti just sellel õhtul peaole jõuda. Kumma palve mõistlikum on?
                          Said valesti aru. minu töö algab õhtujuhina kell 23. reedel. Laup õn õnneks vaba. Nädala sees minupärast või kesköödraft.

                          Kommentaar


                            #73
                            Viimane nädal on käivitunud. Kuigi otseselt pole ei siin ega liiga kodukal sest juttu, siis kas draft kell 21.00 on nüüd lõpplikult lukus?

                            Kommentaar


                              #74
                              Kes on kokkutulekule tulijad, andke endast märku.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                                Viimane nädal on käivitunud. Kuigi otseselt pole ei siin ega liiga kodukal sest juttu, siis kas draft kell 21.00 on nüüd lõpplikult lukus?
                                tundub küll nii. enamus leppis päeva ja kellaajaga. va siis kaks osalejat, kelle töö-õhtu kellaajad aga nullisid üksteist suht ära, et kuskile poole kalduda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X