320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    Laen mängu üles kohe kui saan sellest jamast lahti: [ATTACH=CONFIG]2711[/ATTACH]

    Kui keegi teab milles probleem võib olla, andke teada.
    Viska suurem pilt üles, preagu ei loe ma küll midagi välja.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Wikat Vaata postitust
      Digitaalse koopia puhul pead Steamis aktiveerima mängu.

      edit: Hetkel huvilised olemas võtmele.
      Kas on veel olemas? Oleksin huvitatud

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas mikrokonder Vaata postitust
        GameOverile lisaks...Minu esimene hooaeg "Pühakutega"(Southampton) lõppes kolmandal kohal napilt peale Arsenali. Esimene oli Manu ja neljandaks jäi City, kelle väravatevahe oli +30 ja mul +9 :P
        Mängisin põhiliselt netist saadud "Tiki-Taka" oma edasiarendusega 3-2-3-2.

        Sisse: Tom Ince (blackpool), Shawcross(stoke), J.Ruddy/pani ikka päris hullu seal teinekord/(Nowrwich) ja doumbia(CSKA)+ mõned noored ja vabaagendid(D.Bentley näituseks). + no nimme sain uutest noortest peale kohe ühe DM-i Kevin James´i ka , kellest tuleb eeldatavasti täht. Vanema Anieri,Igoneni ja Liivaku võtsin ka aga neist esimesed müün võimalusel kohe maha, sest ma mu läpakas ei kannata enam niipalju mööda seina visata kui nemad sitta korraldasid Potensiaal on ka vähene neil muidugi.
        Välja : palju ja enamus.

        Uueks hooaja plaanideks:
        1. Uus korralik ründaja, sest Lambert tuleb müüa.
        2. Keskväljaku kanti mõni tugev poiss itaaliast, sest direktorihärra ei ole rahul muidu.
        3. Noored tulevikumehed(omad+skauditud)
        4. Ei tasu unustada vabaagente..kindlasti saab tiimile sügavust või tuleviku müügimaterjali.

        Mina tänan.
        Endal ka kohe hooaeg lõppemas ja veel on võimalus Euro kohtadele tulla. Hooaja algus oli väga halb, aga nüüd juba tööle saanud meeskonna.
        Ise olen ostnud: Keisuke Honda, Ander Herrera, Balanta ja Dede. Akinfeev liitub ka veel tasuta.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
          Viska suurem pilt üles, preagu ei loe ma küll midagi välja.


          Probleem siis selles, et mäng crashib update day, ehk 1. jaanuar. Mõni kord 2015, enamus korrad 2016, korra sain ka 2017-ni. Leidsin ilmselt ka probleemi. Mõnikord kui nt. Võru JK langeb IV liigasse, kus on ka team duubel Võru JK II, siis mäng näitab et duubel on relegated järgmiseks hooajaks, aga rohkem liigasi all pole juu.. Samas teinekord mängivad Võru JK ja tema duubel õnnelikult koos IV liigas ja probleemi valmistab mõni teine meeskond.
          Probleemiks siis see salapärane relegeerimine IV liigast. Järgmisena proovin sellist varianti, et nt. III liiga läänetsoonist oleks võimalik langeda ka IV liiga idatsooni, ehk et kui põhimeeskond ja duubel sattuvad mõlemad olema IV liigas, siis on võimalus, et duubel ei pea väljalangema kuna põhimeeskond liiguv teise tsooni.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Hugg Vaata postitust
            Kas on veel olemas? Oleksin huvitatud
            Uus omanik on juba leitud.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
              http://img30.imageshack.us/img30/2/gxl9.png

              Probleem siis selles, et mäng crashib update day, ehk 1. jaanuar. Mõni kord 2015, enamus korrad 2016, korra sain ka 2017-ni. Leidsin ilmselt ka probleemi. Mõnikord kui nt. Võru JK langeb IV liigasse, kus on ka team duubel Võru JK II, siis mäng näitab et duubel on relegated järgmiseks hooajaks, aga rohkem liigasi all pole juu.. Samas teinekord mängivad Võru JK ja tema duubel õnnelikult koos IV liigas ja probleemi valmistab mõni teine meeskond.
              Probleemiks siis see salapärane relegeerimine IV liigast. Järgmisena proovin sellist varianti, et nt. III liiga läänetsoonist oleks võimalik langeda ka IV liiga idatsooni, ehk et kui põhimeeskond ja duubel sattuvad mõlemad olema IV liigas, siis on võimalus, et duubel ei pea väljalangema kuna põhimeeskond liiguv teise tsooni.
              Ok, aga ma ei saa aru, et miks ei võiks lihtsalt teha duubelitele eraldi liiga ja piisaks ju täiesti kahest liigast ka põhimeeskondadele ala Meistriliiga ja Esiliiga. Ma arvan, et pole ju vahet kus need duublid mängivad. Võites Nõmme Kaljuga CL on juba piisavalt suur challange ehk palju mängijaid reaalselt hakkab neid mudaliiga meeskondi kuhugi tippu viima?

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                Palju mängijaid reaalselt hakkab neid mudaliiga meeskondi kuhugi tippu viima?
                Minu näol oleks üks olemas.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                  ehk palju mängijaid reaalselt hakkab neid mudaliiga meeskondi kuhugi tippu viima?
                  Sai selline asi FM11's tehtud, oleks soov ka proovida sama FM14's.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Minu näol oleks üks olemas.
                    Algselt postitas Freeze Vaata postitust
                    Sai selline asi FM11's tehtud, oleks soov ka proovida sama FM14's.
                    Ma ei tahtnud öelda, et need madalamad liigad võikski tulemata jääda. Ma lihtsalt pakkusin välja, et võiks mingi lihtsustatud versiooni välja lasta ja küll LeeMarx need duublid ja muud loomad ka kunagi korda saab. Ma muidugi pole kunagi seda Editori näppinud ja ei tea, kui palju nüüd seda lisatööd selle lihtsustatud versiooni puhul vaja teha on ehk kas asi tasub ennast ära või mitte.

                    Kommentaar


                      #55
                      Hetkel on test jooksul versioon kus on ML kuni II liiga, duublid on tüübilt 'II team' ja kolmandad duublid 'U23 team'(III team ei eksisteeri). Eelnevalt proovisin B ja C team, võib-olla selles oligi probleem. Praegusel hetkel olen juba 2018. aastas (rekord), kui saan 2025 ilma crashita, siis lisan juurde madalamad liigad ja panen ööseks jooksma. Kui ka see ei crash, siis hommikul laen faili üles ja jagan!

                      Pöidlad pihku

                      Kommentaar


                        #56
                        Kas 2013. aasta hooaja tulemused kõikidest liigadest on samuti mängu lisatud? St, et mäng hakkaks 2014 jaanuarist?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kas 2013. aasta hooaja tulemused kõikidest liigadest on samuti mängu lisatud? St, et mäng hakkaks 2014 jaanuarist?
                          Esialgu on andmed kuni 2012 ja koosseisud 1. septembrist.

                          Kommentaar


                            #58
                            Kõva töö LeeMarx!

                            Võru JK'ga meistrite liigasse?

                            Sweet.

                            Kommentaar


                              #59
                              no LeeMarx, kuda edeneb? on äkki lootust täna juba proovida?

                              Kommentaar


                                #60
                                LeeMarx, mis arvad kui teha nii: IV liiga on viimane mängitav liiga, kuid V liiga on nö peidus liiga, kuhu on ka võimalik langeda. ST, et kui esindus ja duubel peaksid samasse liigasse sattuma, siis duubel langeb sinna "peidus" olevasse liigasse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X