320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

    Nüüd kus Yahoo on avanud oma NBA Fantasy oleks aeg hakata raha koguma.Võiks teha mingi systeemi, et kes raha on üle kandnud saab mailile liiga id ja passwordi või midagi.Seda juhul kui sellist asja vaja on.Ma millegi pärast arvan, et võiks olla, sest drafti alguseks oleks hea kui rahad on laekunud.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

      Originally posted by Udupasun


      Nonii...
      Kodanikele, kes kas materiaalsetel või maailmavaatelistel kaalutlustel ei soovi ühineda loodava tasulise liigaga ja soovivad piirduda vaimse rahuloluga, on loodud yahoos liiga nimega Põrga liiga, mille ID# on 5247ja parool soccernet . Draft toimub esialgsete plaanide kohaselt 20. oktoobril kell 16.55
      TTY Devils on liitunud

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

        Kuna uus asi mu jauks, siis prooviks liitusin ka. Et nagu sooja teha ja nii. :P

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

          TEGIN TASULISE LIIGA VALMIS

          Kõigile praegu oma osavõtust kinnitust andnud isikutele on saadetud Privaatteade ning võimaluse korral ka e-mail minu kontonumbri ja nimega (või saavad selle kohe-kohe).

          Loodan, et kellelgi pole midagi selle vastu, et mina seda asja vean, kui on, siis speak now ja vahetame koheselt ka juhi äää.

          Hetkel on liiga sisu siis selline, kui on soovitusi-arvamusi, muudab kohe midagi ka ümber:
          Draft Date: Sunday, October 27
          Approximate Draft Time: Morning - 9:00am-9:30am EESTI AJA JÄRGI: õhtul 20.00 (kui mu arvutused mind ei peta)
          Draft Type: Live Draft

          Maximum Number of Teams: 20
          Maximum Players on a Team: 14
          Maximum Moves: No maximum
          Maximum Trades: No maximum
          Scoring Type: Head-to-Head League
          Waiver Time: 2 days
          Last Trade Date: No end date
          Trade Reject Time: 2 days
          Roster Changes: Daily
          Starting Positions: PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IR, IR

          Statistical Categories: Minutes Played
          Field Goal Percentage
          Free Throw Percentage
          3-point Shots Made
          Points Scored
          Total Rebounds
          Assists
          Steals
          Blocked Shots
          Turnovers
          Personal Fouls

          Kui on veel uusi liikmeid, siis antke endast julgesti teada - osalemistasu (mis garanteerib ka pingelise hooaja) on 200 krooni
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

            Originally posted by Martin


            TEGIN TASULISE LIIGA VALMIS

            Kõigile praegu oma osavõtust kinnitust andnud isikutele on saadetud Privaatteade ning võimaluse korral ka e-mail minu kontonumbri ja nimega (või saavad selle kohe-kohe).

            Loodan, et kellelgi pole midagi selle vastu, et mina seda asja vean, kui on, siis speak now ja vahetame koheselt ka juhi äää.

            Hetkel on liiga sisu siis selline, kui on soovitusi-arvamusi, muudab kohe midagi ka ümber:
            Draft Date: Sunday, October 27
            Approximate Draft Time: Morning - 9:00am-9:30am EESTI AJA JÄRGI: õhtul 20.00 (kui mu arvutused mind ei peta)
            Draft Type: Live Draft

            Maximum Number of Teams: 20
            Maximum Players on a Team: 14
            Maximum Moves: No maximum
            Maximum Trades: No maximum
            Scoring Type: Head-to-Head League
            Waiver Time: 2 days
            Last Trade Date: No end date
            Trade Reject Time: 2 days
            Roster Changes: Daily
            Starting Positions: PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IR, IR

            Statistical Categories: Minutes Played
            Field Goal Percentage
            Free Throw Percentage
            3-point Shots Made
            Points Scored
            Total Rebounds
            Assists
            Steals
            Blocked Shots
            Turnovers
            Personal Fouls

            Kui on veel uusi liikmeid, siis antke endast julgesti teada - osalemistasu (mis garanteerib ka pingelise hooaja) on 200 krooni
            Martin, kotkas lendas pessa...

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

              üks küsimus targematele meestele.........et kui seal head to head liigas on 20 tiimi siis täpsemalt kes kelle vastu võistleb? See nagu jäi arusaamatuks......

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                Originally posted by Kristjan


                üks küsimus targematele meestele.........et kui seal head to head liigas on 20 tiimi siis täpsemalt kes kelle vastu võistleb? See nagu jäi arusaamatuks......
                Võistlus käib nädalate kaupa, mängitakse kordamööda kõigi tiimidega läbi. Nii et 20-tiimises liigas jõuab peaaegu kõigiga 2x läbi mängida. Head-to-Head liiga seletus Yahoo\'s.

                Tegelt võiks veel ühe G ja ühe F positsiooni juurde panna, nendega ei tohiks probleeme olla. Tuli meelde, et selles liigas, millest juba rääkisin, olidki tegelt stardipositsioonid: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Util ning lisaks 5 pingikohta (Bench). Eesmärgiks oleks ikkagi kõik vähegi võimekad mängijad niipalju kui võimalik kasutusse võtta. Selle formaadi järgi tuleks draftida kokku 19 mängijat. Et 20 täis saada, võiks juurde panna veel ühe F või Util\'i.

                Vaatasin, et üks vend reklaamib 20-tiimist liigat, kus on isegi 25 mängijat igas meeskonnas, aga see tundub juba liiast olevat:

                League Settings
                League ID#: 5880
                Password: password
                Season: Full Season
                Draft Type: Live
                Draft Time: Wednesday, October 9 at 6:20 am PDT
                Draft Status: predraft
                Maximum Number of Teams: 20
                Maximum Players on a Team: 25
                Maximum Moves: No maximum
                Maximum Trades: No maximum
                Scoring Type: Rotisserie League
                Waiver Time: 1 days
                Last Trade Date: No end date
                Trade Reject Time: 1 days
                Maximum Games: 82
                Retroactive Stats: No
                Roster Changes: Daily
                Starting Positions: PG, PG, SG, SG, G, G, SF, SF, PF, PF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IL, IL
                Statistical Categories: Games Started
                Minutes Played
                Field Goals Made
                Field Goal Percentage
                Free Throws Made
                Free Throw Percentage
                3-point Shots Made
                Points Scored
                Offensive Rebounds
                Total Rebounds
                Assists
                Steals
                Blocked Shots
                Turnovers

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                  Täna (kolmapäeval) kell 17.00 olid liigas osalemise eest maksnud:
                  1) Fazz
                  2) Sundance Kid
                  3) Taimo ehk FC Ilves Hattricki keskkonnast
                  4) Martin (ehk mina)

                  Praegu on minu teada veel osalejad:
                  1) Capital
                  2) Lauri
                  3) willane
                  4) Aramis
                  5) Kristjan
                  6) Edmund
                  7) gnat
                  8) tibutibu
                  9) Maarek
                  10) vello99
                  11) anre_
                  (kokku 15 inimest, vabad on 5 kohta)
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                    Nii, minul tuleb ülekanne homme õhtul , nii, et mina olen endiselt käsi.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                      Kuna ma kõikide inimeste pärisnimesid ei tea, siis on hea, kui ülekandjad ise ka ühendust võtaksid.

                      Reedel kella 19.00 paiku oli raha siis tulnud järgmiselt:
                      1) Fazz
                      2) Sundance Kid
                      3) Taimo ehk FC Ilves Hattricki keskkonnast
                      4) Martin (ehk mina)
                      5) Lauri
                      6) Ergo

                      Ehk siis tasapisi koguneb. Viimased kaks isikut võiksid minuga ka ühendust võtta. Teistele - laske aga rahakoti nupukesed valla, mida kiiremini kõik ära maksavad, seda kiiremini saame puuduvad kohad veel täita ning liigaga korralikult alustada.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                        Martin, minult tuli just raha teele. millal Ühis sulle kontole panb, ei oska öelda.
                        kas Darft on AINULT online või saab omale seadistada ka Off-line variandi. ma pole kindel, et saan onlines olla ...
                        minu arvates võiks olla ka Bench, muudes liigades, kus ma proovinud olen, on see olemas. sellega saab omale lisamängijaid reserveerida ...

                        kuna mul pole kahju 200 ilma jääda, siis minu kogemus näitab, et kõige tootlikumad on just PF-d. siit minu ettepanek lisada neid juurde, mitte piirduda vaid ühega.

                        edu teile.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                          Originally posted by willane


                          kas Darft on AINULT online või saab omale seadistada ka Off-line variandi. ma pole kindel, et saan onlines olla ...
                          minu arvates võiks olla ka Bench, muudes liigades, kus ma proovinud olen, on see olemas. sellega saab omale lisamängijaid reserveerida ...

                          kuna mul pole kahju 200 ilma jääda, siis minu kogemus näitab, et kõige tootlikumad on just PF-d. siit minu ettepanek lisada neid juurde, mitte piirduda vaid ühega.

                          edu teile.
                          Yahoos on võimalik jah endale teha järjestus ise, mille põhjal siis arvuti valib esimese valimata mängija.

                          PFide idee ei ole otstarbekas, kuna meil on niigi 4 Utility meest, siis saab sinna ju igasuguseid panna, olenemata positsioonist. Ja pinki pole vist ka mõtet teha, 280 mängija valimine peaks võtma enamuse meestest ära (12-14 on tavaline meeskonna suurus, ehk siis mingi 330-350 mängijat liigas), nii et eriti ylespoole minna pole mõtet.
                          s**t happens

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                            Mina lisaks ,et saatsin ka raha teele ja samamoodi Hansast Yhisesse jõuab ta tõenäoliselt esmaspäevaks.Nmekirja yx kahest viimasest inimesest(Anre) sai mult infi ja ta lubas ette võtta vajalikud sammud.
                            Preranki tegemine on lihtne ja seda saab hiljem ka teistele meeskondadele´copyda , et ei peaks kõigi jaoks eraldi tegema.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                              Hetkel peakski seadistus olema nii:
                              PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Util, Util ning lisaks 5 pingikohta. Nii peavad siis kõik draftima endale 20 meest. Kokku valitakse siis 400 meest.

                              Kui tundub, et on liiga palju, siis saab alati vähendada ning mingis teistsuguses seadistuses kokku leppida.

                              NING TULETAN MEELDE: VEEL ON LIIGAS VABU KOHTI!!!!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                                Minu soovitus oleks meeskond väiksem teha, sel lihtsal põhjusel, et jätku mängijaid mehi. Martini viimases postituses toodud seadistus peaks suure tõenäosusega kasvatama oluliselt drafti tähtsust, aga samas ei ole võimalik hiljem midagi muuta, sest pole kedagi turult võtta. See võib viia selleni, et mitte nii hea drafti teinud võistleja kaotab ürituse vastu huvi, mis sest, et on olemas auhind.
                                Ise pakuks välja järgmise seadistuse:
                                PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util ja 2 IR-i ja 3 pingimeest.
                                Seega on 20 mehe asemel 13 meest, 15 max kui vigastused tulevad.
                                Leian, et selline seadistus säilitab liigas konkurentsi ning säilib piisav huvi ka turu/vabade agentide vatu. Samuti ei juhtu ka sellist asja, et tiimid on krabanud kõik võimalikud mängijad ning siis istutatakse neid pingil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X