320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

    Tervist!

    Kui veel kohti on, siis liituks.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

      Originally posted by CapitalLooser


      Minu soovitus oleks meeskond väiksem teha, sel lihtsal põhjusel, et jätku mängijaid mehi. Martini viimases postituses toodud seadistus peaks suure tõenäosusega kasvatama oluliselt drafti tähtsust, aga samas ei ole võimalik hiljem midagi muuta, sest pole kedagi turult võtta. See võib viia selleni, et mitte nii hea drafti teinud võistleja kaotab ürituse vastu huvi, mis sest, et on olemas auhind.
      Ise pakuks välja järgmise seadistuse:
      PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util ja 2 IR-i ja 3 pingimeest.
      See on jälle liiga vähe. Leiaks siis mingi kompromissi. Näen kahte varianti: 1) panna sinu pakutule G ja F juurde või 2) jätta praegune variant ja kaotada üleüldse pingikohad ära, sest nii suure koosseisu puhul polegi neil enam erilist mõtet. Siis oleksid ka kõik mängijad kogu aeg aktiivsed ja poleks vajadust iga päev koosseisu muuta.
      Selles 20$-liigas käib umbes sama arutelu, seal on ka plaanis Bench üldse ära jätta, praegu on seal sellised stardipositsioonid: PG, PG, SG, SG, G, G, G, SF, SF, PF, PF, F, F, F, C, C, C, Util, Util, IL, IL.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

        Ma arvan ka, et 20 meest võistkonda on ehk liiga palju, nagu eelmises postituses sai mainitud, on aktiivseid mängijaid ainult 12x29 ehk siis 348 nii et 400 matsi ei pruugi ollagi. Minu meelest mingi 4-4-2-4-2 variant oleks normaalne, et 4 tagamängijat, 4 ryndajat, 2 keskmängijat, 4 utilityt ja 2 ILi meest.
        PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IL, IL

        Kokku siis 14 meest. 14x20=280, mis jätaks ruumi vabaagentidele. Kui on huvi kedagi seal ILis hoida pikemat aega, siis 320 meest kokku võetud, aga vaevalt, et seal kaua kedagi soojendada on. 3 tsentri mängimisega võib ehk ka probleeme tekkida, olenevalt, kelle Yahoo tsentrix paneb. Ja siis saab igaüks Utility meestega vaadata, millele keskenduda.
        s**t happens

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

          Originally posted by Martin

          6) Ergo
          See viimane kutt maksis minu eest, maksekorralduse selgituses oli vist vello99 ka. Nii ei muuda palun ära.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

            Originally posted by Lauri


            Ma arvan ka, et 20 meest võistkonda on ehk liiga palju, nagu eelmises postituses sai mainitud, on aktiivseid mängijaid ainult 12x29 ehk siis 348 nii et 400 matsi ei pruugi ollagi.
            Asjatu kartus. Pre-Rankings listis on praegu 498 nime. Ehkki hooaja alates saab ligi poolsada neist NA märgistuse, peaks jääma ikkagi tugevalt üle 400 mängija. Eelmisel hooajal 19x20 liigas jäi küll veel, kelle hulgast valida. Suurem koosseis peaks ka liiga aktiivsust märgatavalt tõstma, sest kui vabaagentide hulgast mingeid tegijaid enam võtta pole, sunnib see managere rohkem omavahelisi tehinguid algatama, et oma tiimi koosseisu parandada.

            Minu meelest mingi 4-4-2-4-2 variant oleks normaalne, et 4 tagamängijat, 4 ryndajat, 2 keskmängijat, 4 utilityt ja 2 ILi meest.
            PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Util, IL, IL
            Sa jätaksid ka siis pingi üldse ära? Tegelt pingi kasuks räägib see, et vahel tekib vajadus mõni kehva viskeprotsendiga või suure pallikaotuste arvuga mängija nagu nt Kidd pingile istutada, kui teistes kategooriates juba suur edu sees on. Pingi kaotamine jätaks seega ära ka ühe olulise strateegiaelemendi.

            Pakuks siis lõpliku variandina välja: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Bench, Bench, Bench, Bench, IL, IL. 16 mängijat (neist iga päev 12 aktiivset) peaks olema kõige optimaalsem suurus, mis jätab ka vabaagentidele veel piisavalt ruumi. See sarnaneb ka tegelikule NBA meeskonnale kõige rohkem.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

              Originally posted by Fazz


              Originally posted by Lauri


              Ma arvan ka, et 20 meest võistkonda on ehk liiga palju, nagu eelmises postituses sai mainitud, on aktiivseid mängijaid ainult 12x29 ehk siis 348 nii et 400 matsi ei pruugi ollagi.
              Asjatu kartus. Pre-Rankings listis on praegu 498 nime. Ehkki hooaja alates saab ligi poolsada neist NA märgistuse, peaks jääma ikkagi tugevalt üle 400 mängija. Eelmisel hooajal 19x20 liigas jäi küll veel, kelle hulgast valida. Suurem koosseis peaks ka liiga aktiivsust märgatavalt tõstma, sest kui vabaagentide hulgast mingeid tegijaid enam võtta pole, sunnib see managere rohkem omavahelisi tehinguid algatama, et oma tiimi koosseisu parandada.

              Sa jätaksid ka siis pingi üldse ära? Tegelt pingi kasuks räägib see, et vahel tekib vajadus mõni kehva viskeprotsendiga või suure pallikaotuste arvuga mängija nagu nt Kidd pingile istutada, kui teistes kategooriates juba suur edu sees on. Pingi kaotamine jätaks seega ära ka ühe olulise strateegiaelemendi.

              Pakuks siis lõpliku variandina välja: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Bench, Bench, Bench, Bench, IL, IL. 16 mängijat (neist iga päev 12 aktiivset) peaks olema kõige optimaalsem suurus, mis jätab ka vabaagentidele veel piisavalt ruumi. See sarnaneb ka tegelikule NBA meeskonnale kõige rohkem.
              Nii, ikkagi jään selle juurde, et 348 saab aktiivne olla yhel hetkel. Ja ei usu, et nii palju saab olema neid aktiivne-mitteaktiivne vahel pendeldajaid. Aga vahetuste propageerimise suhtes on sul kyll õigus.

              Ja pooldaks siis lõpliku variandina seda, et sa muudad yhe Benchi Utilityks, ehk siis: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Bench, Bench, Bench, IL, IL.
              s**t happens

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                jah, lugedes teie arvamusi, olen samuti seisukohal, et peaks jääma piisav hulk vabasid agente. meeskonna väike arv tagab aktiivsema külastuse ja väldib \"surnuid\" meeskondi. seega pooldan väiksemat teami aktiivsema (ehk Martini sõnu pngelisema) hooaja nimel.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                  Originally posted by Lauri


                  Ja pooldaks siis lõpliku variandina seda, et sa muudad yhe Benchi Utilityks, ehk siis: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, Util, Bench, Bench, Bench, IL, IL.
                  Võib ka nii, kuigi lähtusin sellest, et 12 aktiivset mängijat on märksa sümboolsem arv. Ja suurem pingikohtade arv sunnib ka neil päevadel, kui kõigil mäng on, rohkem mõtlema, keda võtta ja keda mitte. Ehk jälle tuleb mängu see strateegia...

                  willane:
                  Mille põhjal sa väidad, et meeskonna väiksus tagab suurema aktiivsuse? Hm, ise olen püüdnud kogu see aeg just vastupidist tõestada Oled sa osalenud mingis suurema formaadiga liigas? Mina olen ja kinnitan endiselt, et just see muudab liiga põnevamaks, elavamaks, sisukamaks, mängulisemaks jne

                  Kas on veel keegi lisaks CapLoo\'le ja willasele, kes leiab, et 16 on liiga palju?

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                    Ma olen nii kumm selle koha pealt, et ei hakka sõna võtma. Tehke üks asi ära ja ongi kõik. Mul nagunii läeb esimene hooaeg lissalt õppimiseks i guess.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                      Minu seisukoht on see, et 15 või 16 on OK (kindlasti koos benchiga - benchi ärge kyll välja jätke!).Liiga aktiivsuse teevad ikkagi managerid ja kui vähegi on viitsimist tradesi pakkuda ja selles suunas töödata, siis ongi põnevust ja tegevust kui palju.Ehk siis ma eelistan soovitavat mängjat välja kaubelda teiselt managerilt mitte lihtsalt võtta teda FAst või taotleda Waiwerist.Martin , kas mu raha on juba sinuni jõudnud - ehk teed kokkuvõtte olukorrast!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                        Seltsimehed, kas saaks veel liituda? Kui jah, siis andke teada, kuhu 200 kroonenit saata tuleb.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                          Saab liituda, detailid saatsin.

                          Samas olen nii tainas, et suutsin kontrolli ära unustada täna. Postitan maksnute nimekirja homme või siis pärast Eesti mäng kui tagasi Tartus. Seega laske rahal voolata.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                            Maksnud on (kuna ei saa näha hetkel seletusi, siis panen maksja eesnime, kes on tundmatu nimega -sellega, millega ta siin pole-võtku minuga ise palun ühebdust):
                            1) Fazz
                            2) Sundance Kid
                            3) Taimo ehk FC Ilves Hattricki keskkonnast
                            4) Martin (ehk mina)
                            5) Lauri
                            6) Vello
                            7) Aramis
                            8) CapitalLooser
                            9) gnat

                            Uued:
                            10) Urmas

                            See on seisuga: 18.10.2002 kell 12:32:55. Seega, inimesed - KIIRUSTAGEM!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                              Originally posted by Fazz
                              willane:
                              Mille põhjal sa väidad, et meeskonna väiksus tagab suurema aktiivsuse? Hm, ise olen püüdnud kogu see aeg just vastupidist tõestada Oled sa osalenud mingis suurema formaadiga liigas? Mina olen ja kinnitan endiselt, et just see muudab liiga põnevamaks, elavamaks, sisukamaks, mängulisemaks jne
                              Mõlgutasin ühes teises liigas mõtteid sel teemal ning leidsin oma arvates 2 põhjust miks suurema arvu vabaagentidega liigas treidimine lihtsam oleks. Eks tegelikult sõltub treidide tegemine ennekõike manageridest...
                              1. Kui on rohkem vabaagente, on lihtsam mängijatest loobuda. Nt. kui sul on 2 head PG-di, siis loobud treidi tehes kergemini mehest keda sa iga voor ei vaja, sest tead et põhimehe vigastuse korral saad vaba-agentide hulgas mõne talutava mehe korjata. Analoogilisi näiteid võib siin mitmeid tuua. Nt. vahetad 2 head mängijat ühe väga hea mängija vastu. Kuna pead sel juhul ühe mehe vaba-agentidest võtma, siis on taoline treid paremate vabaagentide olemasolul samuti lihtsam. Ka tead, et endale kaubeldud väga hea mängija vigastuse korral on sul tagavaravariant olemas.
                              2. Kui on olemas korralik vabaagentide valik ei tehta mõtetuid treidi pakkumisi--nt. vahetan tugevuselt 200-nda mehe 205-nda vastu. Jäävad ära igasugu tüütud treidiele ei ütlemised. Ka treidimine muutub huvitavamaks sest panused tõusevad--kaubeldakse järgu võrra kõvemate mängijatega.
                              Need on lihtsalt paar näidet mis pähe tulid. Kuid nagu eelpool öeldud sõltub kauplemine ennekõike manageride enda aktiivsusest ja huvist. Mainitud 2 punkti ehk teevad selle pisut lihtsamaks kuid samas ei taga seda et igaüks aktiivselt kauplema hakkab.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'NBA fantasy Yahoos\'

                                Priity jutus on pointi.
                                Martin, sinu nimekirjas olen mina Eve nime all.Ehk siis antud juhul Eve=Aramis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X